Resmi açıklamayı okuyun

Avustralya'da eğitim yapmayı mı düşünüyorsunuz? University of Southern Queensland (USQ) , öğreniminize ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için mümkün olan en iyi desteği sunmaktan gurur duyar. USQ öğrencileri, çalışma deneyiminizi geliştirmek için küçük sınıf boyutlarından, işbirlikçi öğrenme alanlarından ve bir dizi destek hizmetinden yararlanır. 80'den fazla ülkeden gelen öğrenciler ve uluslararası akredite dereceler ve programlar ile, kampüs dışında, harici veya çevrimiçi eğitim almayı tercih edebilirsiniz.

Hakkımızda

Güney Queensland Üniversitesi, esnek ve destekleyici bir ortamda kaliteli derece ve programlar sağlamaya adanmış dinamik bir üniversitedir. 50 yılı aşkın süredir, USQ üç bölgesel konumdan eğitim veren önemli bir eğitim ve araştırma kurumu haline gelmiştir: Toowoomba, Springfield ve Ipswich. Ayrıca Stanthorpe'de bir sosyal yardım merkezimiz var.
Öğrencilerimiz, kendi alanlarında lider olan, programlarımız gibi sektörün sürekli değişen yüzü ile güncel olan öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Tam zamanlı çalışmalarda mezun olan Queensland'da 1 numara olmaktan gurur duyuyoruz (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Öğrencilerimizin ister çevrimiçi ister kampüste eğitim alıp almadığına bakılmaksızın, odağımız onlara kişisel destek sağlamaktır.
Her öğrencinin, öğrenim yolculukları boyunca onlara destek olabilecek USQ'nin Öğrenci İlişkileri Görevlilerine (KŞK) erişimi vardır.

Dersler

USQ'da sunulan programlar, endüstriye hazır, uluslararası tanınmış ve nitelikli mezunlar hazırlamak amacıyla tasarlanmıştır. USQ'da, diploma, lisans, yüksek lisans ve araştırma düzeylerinde eğitim alabilirsiniz. Kariyerinizi geliştirmek için Profesyonel Gelişim Tek Dersler, Pathway programları ve İngilizce dil kurslarından da yararlanabilirsiniz.

Avustralya ve dünyanın dört bir yanından yaklaşık 28000 öğrenci, USQ'da aşağıdaki alanlarda eğitim almayı seçmektedir:

 • İşletme ve Ticaret
 • Yaratıcı Sanatlar ve Medya
 • Eğitim
 • Mühendislik ve Yapılı Çevre
 • Sağlık ve Toplum
 • Beşeri Bilimler ve İletişim
 • Bilgi Teknolojisi
 • Hukuk ve Adalet
 • Bilimler
 • Araştırma
 • İngiliz Dili ve Pathway Programları
 • Profesyönel geliştirme.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba, orijinal üniversite kampüsüdür ve bir dizi öğrenci ihtiyacına yönelik çok çeşitli imkanlarla donatılmıştır. USQ'nun büyüklüğü ile ilgili üç kampüsünün en büyüğü olan USQ Toowoomba, konut kolejleri konaklama ve akademik programı tamamlayan çok sayıda öğrenci yaşam aktivitesi ile kampüs içi deneyimi sunuyor.

USQ Toowoomba, Avustralya'nın en büyük iç şehirlerinden birinde, Brisbane'in batısında bir saat kırk dakikalık sürüş mesafesinde ve Toowoomba Wellcamp Havalimanı'na yakın bir konumda yer almaktadır.

USQ ayrıca USQ Toowoomba, USQ Springfield ve USQ Ipswich arasında ücretsiz bir günlük intercampus servis otobüsü hizmeti sunarak, öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak derslere daha fazla seçenek ve esneklik kazandırıyor.

USQ Springfield

USQ Springfield, Queensland'ın en hızlı büyüyen bölgelerinden birinin kalbinde yer alan yeni, modern bir kampüstür.

USQ Springfield, Ipswich CBD'ye sadece 25 dakika, Brisbane şehrine 45 dakika ve Gold Coast'a bir saatlik mesafede, canlı bir ortamda çok çeşitli lisans ve lisansüstü seçenekleri sunmaktadır.

Üniversite için dijital üretim ve performans merkezi olan kampüs, endüstri standardı yayın televizyonu ve radyo üretim tesisi ve prova alanlarının yanı sıra işbirlikli öğretim odaları ve yepyeni laboratuvarları içermektedir.

USQ Springfield'in birinci sınıf uçuş simülatörü, Queensland'daki türünün ilk örneği. USQ'nun simülatörü, havacılık öğrencilerinin tüm uçuşları, kontrolleri ve prosedürleri tamamlarken hem normal hem de anormal senaryoları çoğaltabildiği dar bir vücut jeti.

USQ Ipswich

USQ'nun Ipswich kampüsü, Avustralya'nın en eski şehirlerinden birinde bir miras alanıdır. 2006'dan beri Ipswich'in bir parçasıyız ve bölge büyüdükçe bölgeye olan bağlılığımızı genişletiyoruz.

USQ Ipswich'in yapraklı kampüsünde, şehrin dört bir yanından ve canlı bir yağmur ormanına sahip göz alıcı bir kütüphaneye sahiptir. Kampüs, Brisbane kentine 55 dakika, Gold Coast'a bir saat ve 15 dakika uzaklıktadır ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilir. USQ'nun Sağlık ve Refah Okulu'na ev sahipliği yapan USQ Ipswich, özel yapım paramedikal eğitim tesisleri ve yeni klinik hemşirelik laboratuvarları, spor alanları, bir kafe ve spor salonunu içermektedir.

İnternet üzerinden

USQ'daki çevrimiçi çalışmayla, bir araştırmanın hayatınıza uyum sağlaması her zamankinden daha kolay. Öğrenci başarısına odaklandık, böylece kariyer odaklı, tam akredite derecelerimizi iş hayatınıza sığdırmanızı kolaylaştırıyoruz. Aslında, tam zamanlı işlerde mezun olanlar için Queensland'deki bir numaralı üniversiteyiz (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Yarı zamanlı veya tam zamanlı eğitim görebilir veya çalışma yükünüzü sizin için yaşam değişiklikleri olarak değiştirebilirsiniz - sınıfınız bilgisayarınıza yakındır.

Online eğitim almayı tercih eden öğrencilerimiz kampüs içi topluluklarımızın bir parçasıdır ve bizimle birlikte kampüste olduğumuzdan ve sunduğumuz çok çeşitli tesis ve destek hizmetlerinden faydalanabileceğimiz için çok açıktır.

Çevrimiçi öğrenciler, esnek çevrimiçi sınıflarına erişerek, çalıştıkları zaman nerede çalıştıklarını ve hatta nasıl çalıştıklarını seçmelerine olanak tanır. Öğrencilerimizin% 75'inden fazlasının bu modda çalışmayı seçmesi şaşırtıcı değildir.

Uluslararası öğrenci desteği

 • Yeni gelen öğrenciler için ücretsiz havaalanı koleksiyonu ve konaklama biriminize transfer
 • Konut kolejleri ve kampüs dışı konaklama
 • USQ Kariyer Merkezi Uluslararası Öğrenci Çalışma Grubu
 • Öğrenci refahı, sağlık, danışmanlık ve refah
 • Çok dilli destek ve hizmetler
 • Düzenli öğrenci etkinlikleri ve etkinlikleri
 • Engelli kaynakları

USQ Uluslararası hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nerede kalınır?

USQ ile kampüste eğitim görmeyi planlıyorsanız, her bütçeye uygun bir dizi konaklama seçeneği vardır - hepsi USQ kampüslerinin her birine yakındır. USQ ile konaklama hakkında daha fazla bilgi edinin.

USQ’da başvurmaya hazır mısınız?

USQ ile çalışmak için başvuru kolay! Başvuru sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve başvurunuzu başlatın. Unutmayın, USQ’da başvuru için herhangi bir ücret yoktur.

Araştırma

USQ, sadece akademik açıdan anlamlı olmayıp endüstriye ve paydaşlarımıza ilgi duyan ve toplumlarımıza, ulusumuza ve ötesine fayda sağlayan yeniliğe katkıda bulunan bir araştırma yürütmeye kararlıdır.

Araştırma kültürümüzün anahtarı, sektörün karşılaştığı sorunları anlamak için endüstri ile birlikte çalışmak ve somut bir fayda üzerinde gerçek bir etkisi olan yeni fikirleri ve teknolojileri geliştirmek için işbirliği yapmaktır. Aşağıdaki alanlarda önemli araştırma yeteneğine ve uzmanlığa sahibiz;

 • Tarım ve tarım
 • Astrofizik
 • Kültürel miras ve arkeoloji
 • Dijital yaşam
 • Çevre Bilimleri
 • Sağlık ve davranış bilimleri
 • Matematik bilimleri ve hipersonik
 • Malzeme mühendisliği ve mühendislik teknolojisi
 • Bölgesel topluluk ve ekonomik kalkınma

Dünyanın en büyük mallarından bazılarına uygulanabilir çevre dostu çözümleri belirlemek için, uluslararası endüstri ortakları ve diğer araştırma kurumlarıyla yakın işbirliği içinde çalışarak, gelecekteki malzemeler ve kompozitler konusunda çalışmalarımız için uluslararası olarak tanınıyoruz.

USQ, aynı zamanda, tarım sistemleri ve çevre bilimleri, hesaplama ve matematik bilimleri, ziraat bilimleri ve mühendislik alanlarında araştırma yaparak, sürdürülebilir kırsal alanların yönetiminde küresel bir araştırma lideri olarak hızla gelişmektedir. Asya'daki uluslararası araştırma projeleri, diğerleri arasında sulama, sebze üretimi ve kahve ticaretini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Süper gıdalardan bölgesel kanser sağlığına kadar, araştırmacılarımız tüm sağlık araştırmalarımızla yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışıyorlar. Projeler, sağlık sistemleri, bilim ve teknoloji, erişim ve bakım, altyapı ve inovasyonu kapsayan araştırmalarla bölgesel ve kırsal nüfusların benzersiz ihtiyaçlarını ele almayı içermektedir. USQ araştırmacıları, aynı zamanda, kronik obezite ve kronik inflamatuar hastalıkların tersine çevrilmesi için fonksiyonel gıdaların potansiyelini araştırmakta ve kronik yaşam tarzı bozuklukları ile ilişkili riskleri azaltmak için en iyi sağlık yararlarını sağlamak için temel sağlamaktadır.

USQ'daki lisansüstü araştırma öğrencileri, çok çeşitli tesislere erişebilir ve araştırmacılarımız ve ortaklarımız tarafından dinamik ve ödüllendirici bir ortam yaratmak için danışmanlık yaparlar. USQ'nun yenilikçi Yüksek Lisans derecesi araştırma (HDR) programları, öğrencilerin ufuklarını genişletiyor ve seçtikleri alanlarda kariyerlerini zorlamak için onları istihdam edilebilirlik ve yenilik becerilerini geliştirmek için hazırlıyor.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Bilim (Araştırma) Master size seçtiğiniz bilim araştırma alanında kariyer ilerletmek için gereken beceri ve fırsat verir. ... [+]

senin bilim araştırma kariyer geliştirmek

A Master of Science (Araştırma) size seçtiğiniz bilim araştırma alanında kariyer ilerletmek için gereken beceri ve fırsat verir. Bu ölçüde, motivasyonu yüksek ve nitelikli öğrenciler size bilgi özel bir alanda araştırma becerilerini geliştirmek ve bilim araştırma kariyer ile daha fazla devam etmek yardımcı olacak bir araştırma temelli tez üretmek için gelişmiş çalışma yürütmesi.

Bu derece içinde, araştırma çalışmaları odaklamak için üç uzmanlık seçim 'olacak. Bunlar şunlardır:

Uygulamalı Araştırma İleri Araştırma Psikoloji Araştırma

Bu derece sizi seçtiğiniz alanda bağımsız araştırma ve mesleki uygulamaları taahhüt izin bilgi ve becerilerin geliştirilmesi üzerinde olması önem bulacaksınız. Bilim (Araştırma) Master (Uygulamalı Araştırma) size seçtiğiniz bilim araştırma alanında kariyer ilerletmek için ihtiyaç duydukları araçları ve fırsat verir. Bu ölçüde, motivasyonu yüksek ve nitelikli öğrenciler size bilgi özel bir alanda araştırma becerilerini geliştirmek ve kariyer ile daha fazla devam etmek yardımcı olacak bir araştırma temelli tez üretmek için gelişmiş çalışma yürütmesi.... [-]

Avustralya Toowoomba Springfield
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Southern Queensland (USQ)

Farklı bir alanda mezun olduysanız ve BT'ye geçmek istiyorsanız veya zaten bir bilgisayar derecesi okuduysanız ve mesleki becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, o zaman ... [+]

Bilgisayar becerilerinizi geliştirin

Farklı bir alanda mezun olduysanız ve BT'ye geçmek istiyorsanız veya zaten bir bilgisayar derecesi okuduysanız ve mesleki becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir derece derecesidir. Bilgi İşlem Teknolojileri Yüksek Lisans programı mevcut bilgi ve becerilerinizi artırmak ve mesleğinizin veya endüstrinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Kurs çalışmaları uzmanlıkları

Yazılım ve Web Ağ ve Sistem Güvenliği Belirtilmemiş uzmanlık - Mastering Computing Technology'den on adet dereceli hedef seçme seçeneği var.

Araştırma uzmanlıkları

Kurs uzmanlık alanlarından birine ek olarak, aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz: ... [-]

Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

yeni sorunlar her gün sunulmaktadır nerede Bilgi Sistemleri Usq Master size giderek bağlı dünyasında başarılı olmak için becerileri verecektir. Bu derece kuruluşların bil ... [+]

Dinamik bir kariyer yapmaya

yeni sorunlar her gün sunulmaktadır nerede Bilgi Sistemleri Usq Master size giderek bağlı dünyasında başarılı olmak için becerileri verecektir. Bu derece kuruluşların bilgi teknolojileri ve sistemlerinin kullanımı iş değeri kazanmalarına yardımcı olmak için, yeni ve gelişen teknolojilerin fırsatlardan yararlanmak için, mevcut teknolojilerin potansiyeli gerçekleştirmek için size gerekli beceri ve uzmanlık verecektir.

IT sektörü eğitimli profesyonellerden oluşan önemli bir sıkıntısı olduğu tespit edilmiştir. Şimdi, dinamik küresel ve talep olacak bir kariyer yapmaya uygun bir zamandır. Bilgi Sistemleri Master incelenmesi bilgi teknolojileri dışındaki alanlarda niteliklere sahip profesyoneller için idealdir.... [-]

Avustralya Toowoomba Springfield Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Eğitimciler, öğrenmek, geliştirmek ve çağdaş dünyaya katılmak için bilgi kullanımı vatandaşların kapasitelerini geliştirmede hayati bir rol oynamaktadır. ... [+]

Commonwealth yer Desteklenen

öğretim kariyerinizi ilerletmek

Eğitimciler, öğrenmek, geliştirmek ve çağdaş dünyaya katılmak için bilgi kullanımı vatandaşların kapasitelerini geliştirmede hayati bir rol oynamaktadır. Yüksek Lisans Eğitim:

Eğer Eğitimde lider olmak için yardımcı uzmanlık uzatmak amaçlamaktadır Her an her yerde çalışmak için esneklik veren, tamamen online sunulmaktadır.

Bölümleri

Erken çocukluk Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Özel Eğitim TESOL

Böyle birçok eğitim lisansüstü derslerden sekiz ders seçmek için izin veren bir araştırma yoluna ve bir öğrenci başkanlığındaki yol olarak diğer uzmanlık Eğitim Tam-Fee Masters ödeme içinde mevcuttur, kişisel ve profesyonel hedeflerine, için çalışmalar özelleştirmek için olanak sağlar programı.... [-]

Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Eğer ikinci dil hoparlörler ve kendi toplumları ile çalışıyorsanız Eğitim (Uygulamalı Dilbilim) Bir Usta idealdir, ya da iletişim yönetimi ve ortada beceri gerektirir kon ... [+]

iletişim yönetimi becerilerini geliştirmek

A Yüksek Lisans Eğitim (Uygulamalı Dilbilim) Eğer ikinci dil hoparlörler ve kendi toplumları ile çalışıyorsanız idealdir, ya da iletişim yönetimi ve kültürler arası etkileşim becerilerini gerektiren ayarları çeşitli konuşma terapisi ve patoloji, müttefik sağlık, psikoloji veya eğitim alanlarında.

çalışma esnekliği

Eğer bütün bir Master derecesi tamamlamak istiyorum emin değilseniz, Eğitim Usq Lisansüstü Sertifikası Eğitim Yüksek Lisans Diploması (Commonwealth yer Destekli) ya da Eğitim Yüksek Lisans Diploması (Tam Ücret Ödenmesi) incelemek için geçerlidir ve gelen kredi almak senin Eğitim Master çalışmalar okuyan devam etmeye karar verirseniz.... [-]

Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

İş Araştırma Master amacı akademik ya da üst yönetim amaçlı biri için, üst düzey iş araştırma sizi eğitmektir. ... [+]

yepyeni bir seviyeye araştırma becerileri alın

amacı iş araştırma master Akademik veya üst düzey yönetim amaçlı biri için, üst düzey iş araştırma sizi eğitmektir. Bir yönetim sorunun çözümü keşfetmek için uzman bilgisi ve ileri araştırma tekniklerini kullanarak, ilgi alanındaki araştırmaların önemli bir parçası yapacağız. Birkaç yıl içinde yürütmek araştırma yeni bilgi, toplumsal kalkınma ve sanayi ve hükümet için çözümlerinin geliştirilmesinde önemli bir katkı sağlayacağını tahmin edilmektedir.

Kariyer sonuçları

İş Araştırma Master üst düzey yönetiminde senin rolünü artırmak, ya da akademik kariyer için hazırlar. Aynı zamanda bir doktora gibi daha fazla araştırma dereceye, bir atlama taşıdır.... [-]

Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

İşletme ve İnovasyon Usq en Master ile sonraki büyük bir kariyer hamle yapmak. Sen, bilginizi genişletmek uzmanlık geliştirmek ve kariyer emelleri tamamlayacak iki uzmanl ... [+]

Eğer gelecekteki kariyer için hazır mısınız?

İşletme ve İnovasyon Usq en Master ile sonraki büyük bir kariyer hamle yapmak.

Sen, bilginizi genişletmek uzmanlık geliştirmek ve kariyer emelleri tamamlayacak iki uzmanlık seçmek mümkün olacak.

Bölümleri

Tarımsal işletmeler (2017'de mevcut değildir) Büyük Veri ve Görsellik Kriz Yönetimi Dijital dönüşüm Kurumsal Liderlik maliye Genel uluslararası iş Profesyonel iletişim Sürdürülebilir İş

Eğitiminiz üçüncü bileşeni yenilikçi iş ve girişimcilik bilginizi genişletmek olacak bir araştırma projesi olacak. ya bir Uygulamalı Araştırma seçin veya İleri Araştırmalar atılmak.... [-]

Avustralya Toowoomba Springfield Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 72 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Eğer profesyonel bir mühendis olmak istiyorum, ve üç yıllık bir mühendislik diploması ama hiçbir iş deneyiminiz varsa, Mühendislik Master bunu başaracağım. ... [+]

endüstri deneyimi elde

Profesyonel bir mühendis olmak, üç yıllık bir mühendislik diploması ama iş tecrübesi olmak istemiyorsanız, Mühendislik Yüksek Lisesi sizi oraya götürecektir. Bu derecede şunları yapacaksınız:

mühendislik mesleğinde çalışmak için hazırlayacak hands-on pratik laboratuar ve sanayi deneyimi kazanmak Araştırma projesinde bir gerçek dünya problemi için çalışma bilgi uygulamak - büyük atlama taşı sizin doktora da dahil olmak üzere daha fazla araştırma derece için.

Bölümleri

Ziraat mühendisliği Uygulamalı Telekomünikasyon Inşaat mühendisliği Elektrik ve Elektronik Mühendisliği çevre mühendisliği Coğrafi bilgi sistemleri Makine mühendisliği Elektrik mühendisliği yapısal mühendislik Ölçümü. ... [-]
Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Eğer bir muhasebeci olmak istiyor ve zaten lisans veya 8-birimi olmayan muhasebe yüksek lisans varsa, Profesyonel Muhasebe Master bunu başaracağım. vurgu pratik deneyim v ... [+]

Muhasebe kritik

Muhasebe herhangi bir şirket ya da kurumun kritik bir bileşenidir. Bir meslek olarak muhasebe iş örgütleri ve yönetimi içinde daha karmaşık bir role ekonomik sorumluluk katı bir mali odaktan son yıllarda büyük bir değişim gördü. muhasebe mesleği aynı zamanda bilgi sistemleri, iflas ve adli soruşturmalar gibi alanları kapsayacak şekilde genişletti.

muhasebe alanında kariyer değiştirmek

Bir muhasebeci olmak istiyorsanız ve halihazırda bir lisans veya 8-ünite olmayan muhasebe yüksek lisans derecesine sahipseniz, Muhasebe Yüksek Lisans size oraya ulaşacaktır. vurgu pratik deneyim ve bu master dönüşüm programı ile muhasebe meslek iyice hazırlarken üzerindedir.... [-]

Avustralya Toowoomba Springfield Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Proje yönetimi konusunda ileri becerileri kullanarak yenilikçi çözümler sunmak istiyor musunuz? sanayi ile birlikte geliştirilen, Proje Yönetimi Avustralya Enstitüsü ve P ... [+]

Proje yönetimi sanatı ustası

Proje yönetimi konusunda ileri becerileri kullanarak yenilikçi çözümler sunmak istiyor musunuz? sanayi ile birlikte geliştirilen, Proje Yönetimi Avustralya Enstitüsü ve Proje Yönetim Enstitüsü, Proje Yönetimi Usq Master proje yönetimi alanında bir lider olmak için bilgi ve becerileri sağlayacaktır.

Böyle takım liderliği, proje teslimi, proje bazlı yönetim ve risk yönetimi gibi konulara ek olarak, kariyer uygun ve Yenilik derece bizim MBA veya Master seçmeli seçerek derecesini kişiselleştirmek mümkün olacak.

Bizim yeni mezunlar bir yıl Proje Yönetiminin 2015 Queensland Proje Yöneticisi Avustralya Enstitüsü ile ödüllendirildi.... [-]

Avustralya Springfield Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 72 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

Eğer eğitimin dışında herhangi bir alanda lisans derecesine sahip ve bir okul öğretmeni olmak istiyorsanız, Öğrenme ve Öğretme Usq Master bunu başaracağım. Bu, tüm yeni l ... [+]

Bir ilkokul veya ortaokul öğretmeni olmak

Eğer eğitimin dışında herhangi bir alanda lisans derecesine sahip ve bir okul öğretmeni olmak istiyorsanız, Öğrenme ve Öğretme Usq Master bunu başaracağım. Bu, tüm yeni lisans düzeyinde lisans eğitimi gelişmiş ve kapsamlı bir anlayış ile donatmak ve iyice yeni bir kariyer için hazırlar.

Bölümleri

Birincil ORTA

Mesleki deneyim

denetimli mesleki deneyim yerleşimlerin 60 gün bir okul veya onaylanmış diğer eğitim bağlamında bir yüzde 50 öğretim yükte bir denetimsiz staj 20 gün vardır. Ayrıca yurtdışında da mesleki deneyim bazı yapma imkanı var.

Profesyonel akreditasyon... [-]

Avustralya Toowoomba Australia Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Avustralya
web sitesi
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Avustralya
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Avustralya
Address
Australia Online, Avustralya
Telefon
undefined