University of Technology Sydney

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UTS farklı düşünüyoruz: özünde yeniliğe sahip olan eğitime küresel yaklaşımı alıyoruz. Dahası, gerçek dünya için bir üniversiteyiz. Tüm kurslarımız endüstri ihtiyaçları ile yakından bağlantılıdır, böylece öğrendikleriniz sizi gelecekteki kariyeriniz için hazırlayacaktır.UTS student" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/129053_KN2_1473.jpg" alt="A student wearing UTS clothing sits and laughs with a friend." />


UTS farkı

  • Biz Avustralya'nın 1 numaralı genç üniversitesiyiz ve dünyada 9. sıradayız (QS En 50 50 2019 altında ve Times Higher Education'da (THE) Young University sıralaması 2018). QS'ye (2019) göre dünyanın en iyi 200 üniversitesinde de yer alıyoruz.
  • Dünya çapında, canlı, birbirine bağlı öğrenci alanlarından oluşan bir kampüs yarattık. Ödüllü binalarımızdan, son teknolojiye sahip tesislerimizden ve sürdürülebilir tasarımdan yararlanın.
  • Sydney'in şehir üniversitesiyiz - Sidney'in yaratıcı ve dijital endüstri bölgeleriyle çevrili, dünyanın en büyük şehirlerinden birinin kalbinde yaşıyoruz.
  • Sayılan bağlantılarımız var. 150'den fazla endüstri ortağı kurs içeriğimizi şekillendiriyor, staj, burs ve kaynak sağlıyor.
  • Öğrencilerimiz önce gelir - bizimle birlikte çalışırken, size bu yolda destek oluruz. Öğrenci hizmetleri, sağlık ve danışmanlık, akademik ve İngilizce dil desteği, konut ve kariyer desteği ve çeşitli kulüp ve toplulukları içerir.

Sayılan araştırmalar
UTS araştırmamız büyük sorulara cevap veriyor. Gelişmekte olan disiplinlerdeki geleceğe odaklı araştırmalar için, beş tema alanına odaklanarak, sağlık, veri bilimi, sürdürülebilirlik, gelecekteki iş ve endüstri ve sosyal gelecekle ilgili artan bir üne sahibiz. Sağlık hizmetlerinin geleceği için teknolojik bozulma sorunlarından , büyük veri ve yeni çalışma yöntemleri, bugünün ve yarının zorluklarına gerçek çözümler sunuyoruz. Biz de işbirlikçiyiz - etrafımızdaki dünyada anlamlı bir değişim sağlamak için dünya genelindeki endüstri ve akademik ortaklarla yakından çalışıyoruz.

Burs başarısı

2020 yılına kadar, yüksek öğrenim gören uluslararası öğrencilere hibe ve burs sağlamak için 30 milyon dolar ayırdık. Bunlar, sizin gibi uluslararası öğrencilere üniversite çapında veya fakülte spesifik finansmanı da içeriyor.

www.int-burs. UTS .edu.au

Konumlar

Sidney

University of Technology, Sydney

Address
15 Broadway
Ultimo, Sydney

2007 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya
Telefon
+61 3 9627 4816

Programlar

MA
MSc
Yönetici Kursları