Victorian College of the Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sanat Victorian College Sanat Victorian College Art, Dans, Tiyatro, Sinema ve Televizyon, Çağdaş Müzik, Müzik Tiyatrosu, Üretim, Toplum Kültür Kalkınma ve Yerli Sanat Yönetimi de dahil olmak üzere, yaratıcı disiplinlerden geniş bir yelpazede bir araya getiriyor. Biz şu okul ve merkezleri içinde bir lisans ve lisansüstü çalışma fırsatlarının geniş yanı sıra kısa süreli programlar sunuyoruz:

Sanat Okulu Sahne Sanatları Okulu (Dans, Tiyatro, Üretim) Film ve Televizyon Okulu (Music Theatre dahil) Contemporary Music Okulu Fikirler Merkezi Kültürel Ortaklıklar Merkezi

Film ve Televizyon Okulu Avustralya'nın en eski ve en saygın üniversite tabanlı bir film okulu olarak, VCA at Sinema ve Televizyon çekiyor ve öğrencilerin çeşitli bir kohort meydan okuyor. Bize katılarak, kariyeri boyunca paha biçilmez olacak ilişkileri oluştururken, yaratıcı potansiyelini keşfetmek için itilmiş olacaktır. Bizim pratiğe dayalı ahlâki yaptığımız her şeyin kalbinde yaratıcılık ve hikaye koyar. Olağanüstü sonuçlar veren - Yoğun küçük sınıflar ve stüdyo tabanlı uygulama ile kritik eğitimi dengelemek. Mezunlarımız Cannes, Sundance, Toronto, Berlin, Tribecca ve New York film festivallerinde uluslararası ödül puanları kazandı. Programların Bizim geniş Avustralya'nın önde gelen film yapımcıları ve sektör uzmanları ve dahil bazıları tarafından öğretilir:

(Tüm gelenlere açık) ⋅ Olmayan ödül 12 ay ve yaz programları ⋅ Üç yıl Güzel Sanatlar Lisans (Sinema ve Televizyon) ⋅ Üç yıl Güzel Sanatlar Lisans (Animasyon) ⋅ Üç yıl Güzel Sanatlar Lisans (Senaryo) ⋅ Uzman Master programları ⋅ Araştırma Yükseköğretim Doktora düzeyinde Dereceleri

Her derste ve her aşamada, biz bir düşünme sinemacı haline yardımcı olur. Siz iş en iyi High Definition ekipmanı çalışma fırsatı bulacak. Daha da önemlisi, Film çalışma ve VCA TV'nin yıldız şirket koyar için - kimin film yapım kariyer Kendi yörünge paylaşabilir, likeminded yaratıcı ve tutkulu insanlar.

Konumlar

Melbourne

Address
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 Melbourne, Victoria, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin