Melbourne Polytechnic

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Melbourne Polytechnic , 1912'den beri mesleki eğitim vermektedir ve bugün, gelişmekte olan ve zorlu bir pazarda uzmanlaşmak için gereken bilgi ve becerilerle donatmak için çeşitli yenilikçi, uygulamalı TAFE (VET) ve Yüksek Eğitim (Diploma) programları sunmaktadır.

Melbourne Polytechnic kursları, öğrencilere en iyi istihdam sonuçlarını vermek için endüstri katılımı ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Melbourne Polytechnic yedi büyükşehir kampüsü , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Kampüsü ve Heidelberg vardır. Her kampüs, bireysel, benzersiz ve zenginleştirici bir öğrenci deneyimi sunar.

Ayrıca altı eğitim merkezi , Northern Lodge - Eden Park, Kuzey Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Yarış Merkezi, Broadmeadows'da Kuzey AMEP (Yetişkin Göçmen İngiliz Programı) Merkezi, Growling Frog Vineyard ve Melbourne Polytechnic Kyneton Park da bulunmaktadır.

Her yıl 26.000'den fazla kaydı olan Melbourne Polytechnic , çoğu tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak mevcut olan yaklaşık 550 ulusal onaylı kurs vermek için akredite edilmiştir . Ayrıca 400'den fazla Enstitü onaylı kurs sunmaktadır.

Melbourne Polytechnic şu anda üç yıl (ve bir dört yıl), özel lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır.

 • Muhasebe
 • Tarım
 • Yaratıcı endüstriler
 • Eğitim (Erken Yıl)
 • Erken Yıl Çalışmaları
 • Ağırlama Yönetimi
 • örnekleme
 • Bilgi Teknolojisi
 • Müzik
 • Müzik endüstrisi

Öğrencilerimize yönelik fırsatları büyütmek için sürekli olarak yeni artikülasyon Pathways ve dereceleri geliştiriyoruz. 2016 yılında CPA akreditasyonu ile Profesyonel ve Pratik Muhasebecilik Masters'ı tanıttık, şimdiden ilk yüksek lisans programımızın çok popüler olduğunu kanıtladık. Web sitemizdeki yeni kursların detaylarını, sonuçlandırılır tamamlanmaz yayınlayacağız.

Melbourne Polytechnic derece kursları, ulusal olarak tanınan bir Diploma, İleri Diploma veya diğer nitelikleri tamamlamış olan öğrencilere kredi transferi ve önceden öğrenmenin tanınmasını sağlar.

Doğrudan giriş Bütün Melbourne Polytechnic lisans programlarına yerleştirilmiş önlisans dereceleri (2 yıl) , ileri eğitim için mükemmel Pathway (kredi transferi ve önceki öğrenmenin tanınması) fırsatları sunar.

Melbourne Polytechnic , yılda 6.000'den fazla denizaşırı kayıt ve Asya'da 24 eğitim ortaklığıyla uluslararası tanınırlık kazanmıştır ve Victoria Hükümeti tarafından uluslararası eğitimde mükemmellik için tanınmakta, 2014 yılında kendi kategorisinde en iyi sağlayıcıyı kazanmakta ve 2015'te koşmaktadır.

Melbourne Polytechnic endüstriyle olan yakın bağları, öğrencilerin gelecekteki başarıları için kendi ağlarını da genişleterek endüstri sponsorları tarafından bağışlanan çalışma hibeleri verilebilmesini sağlar.

Bir dersi seçmek gibi, her öğrencinin koşulları, öğrenim ücretleri için zaman geldiğinde farklıdır ve ücret yapısı üzerinden size rehberlik edebiliriz. Her kurs sayfası belirli ücretleri belirtecek veya daha fazla bilgi için Uluslararası Öğrenci ücretleri sayfasını ziyaret edecektir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek İleri Diplomalar » Görmek Sertifikalar » Görmek Diplomalar » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Profesyonel Pratik Muhasebe Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Avustralya Melbourne

Melbourne Polytechnic Master of Professional ve Practicing Accounting (MPPA) ile muhasebe becerilerinizi ve iş zekâsını araştırma, ileri öğrenim veya profesyonel uygulama haline getirin. [+]

Melbourne Polytechnic Master of Professional ve Practicing Accounting (MPPA) ile muhasebe becerilerinizi ve iş zekâsını araştırma, ileri öğrenim veya profesyonel uygulama haline getirin.

Proaktif, çalışkan, iş fikirli mezunlar ve profesyonel muhasebe alanında uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanan MPPA, dünyanın herhangi bir köşesinde bir akademik olarak CFO'ya kadar birçok iş fırsatı sunuyor!

Devam et, devam et ve devam et

Küresel iş dünyası giderek artan bir oranda gelişiyor. Şirketler, eğilimleri tanımlayabilen ve finansal ve operasyonel canlılığı sağlayan kurumsal adaptasyonları önerebilen profesyoneller istiyorlar.

Profesyonel ve Uygulamalı Muhasebe konusunda yüksek düzeyde kurumsal, ulusal ve küresel iş ortamları edinerek yüksek lisans seviyesindeki çalışmaları yürütme fırsatları nadirdir. MPPA'yı yöneticiler için profesyonel muhasebe yetenekleri oluşturmak için etkili bir yol olarak sunuyoruz.... [-]


Yaratıcı Endüstri Yüksek Lisansı (MCI)

Kampüs Tam zamanlı 18 ay February 2019 Avustralya Melbourne

MCI, yaratıcı ağlarınız üzerine kurmayı, uygulamalı yaratıcı araştırma, eleştirel düşünme konusundaki bilgilerinizi güçlendirmeyi ve alanınızdaki uzmanların denetleyici rehberliği ile uygulamalarınızı genişletmeyi amaçlamaktadır. [+]

MCI, yaratıcı ağlarınız üzerine kurmayı, uygulamalı yaratıcı araştırma, eleştirel düşünme konusundaki bilgilerinizi güçlendirmeyi ve alanınızdaki uzmanların denetleyici rehberliği ile uygulamalarınızı genişletmeyi amaçlamaktadır. Bu beceriler, rekabetçi yaratıcı endüstrilerde başarılı olmak için hayati önem taşır - ilerlememiz için bize kayıt olun ve devam edin.

Ders Yapısı

Yaratıcı Endüstri müfredat modelinin ustası üç tematik akışa dayanıyor. Bunlar (1) Girişimcilik ve Ticarileştirme (2), Uygulamalı Araştırma ve (3) Yaratıcı Uygulama

MCI için üç gömülü çıkış noktası vardır:

Yaratıcı Endüstriler Yüksek Lisans Belgesi - Girişimcilik ve Ticarileşme (bir dönem / 48 Kredi Puanı)Yaratıcı Endüstri Yüksek Lisans Diploması - Girişimcilik ve Ticarileştirme ve Uygulamalı Araştırma (iki dönem / 96 Kredi Puanı)Yaratıcı Endüstri Yüksek Lisans - tüm akışlar (üç dönem / 144 Kredi Puanı)Kayıt olmak için ne yapmam gerekiyor?... [-]

Videolar

Melbourne Polytechnic - Discover Different - Summer 17/18

İletişim

Melbourne Polytechnic

Adres Melbourne, Victoria, Avustralya
web sitesi http://www.melbournepolytechnic.edu.au/
Telefon +61 3 9269 1200