FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

FH Kufstein'ın şu anda uluslararası, çok kültürlü bir atmosfer yaratan 50'den fazla ülkeden 2200 öğrencisi var. Dünya çapında 210'dan fazla ortak üniversitemizin olması, yılda 200'den fazla uluslararası gelen öğrencinin FH Kufstein tarafından ağırlandığı ve daha fazla sayıda öğrencimizin yurtdışında okumak için bir sömestir veya yıl için dışarı çıktığı anlamına gelir.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Dahası, yaklaşık 500 sözleşmeli öğretim görevlisi ile FH Kufstein, bölge ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır. Hem tam hem de yarı zamanlı formatlarda sunulan lisans ve yüksek lisans programları yelpazesi, ilgili endüstrilerin profesyonel taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. FH Kufstein ayrıca uluslararası üne sahip ortak üniversitelerle işbirliği içinde bir lisansüstü program geliştirmiştir. Bu nedenle, lisans programlarımızın mezunları, alanlarındaki zorlu pozisyonları doldurma ve kariyerlerini ilerletme konusunda mükemmel umutlara sahiptir.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

(c) FH Kufstein Tirol

Çekici bir ortamda cazip kampüs

FH Kufstein modern ders odaları ve çalışma alanları, kütüphane ve kafeteryayı içeren bir binada yer almaktadır. Kampüs, şehir merkezine bitişikteki yeşil, cömert park alanında yer almaktadır. Birçok spor ve boş zaman imkânları, yakında bulunan kültür merkezleri ve bölgesel başkentler, heyecan verici, uluslararası bir yetenek yaratır.

123321_IMG_5524_cmyk.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Araştırma Kavramı

Araştırma ve geliştirme alanındaki üstün performans, verimli, bilimsel temelli öğretim ve öğrenim için gereklidir. Böylece, FH Kufstein sağlam bir R kurdu

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Konumlar

Kufstein

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 Kufstein, Tirol, Avusturya
Telefon
+43 5372 71819