IMC University of Applied Sciences Krems

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uygulamalı Bilimler Sanatını Öğrenmek: Öğrencilerimiz geleceği şekillendirir.

IMC Fachhochschule Krems , Avusturya'daki uygulamalı bilimlerin en modern ve en uluslararası üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Şu anda, hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı, ekonomi ve dijitalleşme alanlarında 28 yenilikçi lisans programı yürütülmektedir.

İlk elden bilgi aktarımı

IMC FH Krems'deki eğitim özellikle pratiktir ve liderlik ve yumuşak becerilerin öğretilmesi, yönetilebilir gruplarda kapsamlı bir yabancı dil ve projeyle ilgili çalışmaların öğretilmesi ve öğretmenlerle doğrudan temas ile karakterize edilir. IMC FH Krems, özellikle ilk elden bilgi aktarımı ve öğrenciler için sürdürülebilir bilgi edinimi ile ilgilenmektedir. Yüksek kaliteli ve eğitici beklentileri olan özel bir uluslararası profesör takımı, öğrencileri en iyi şekilde motive eder ve onları uluslararası bir kariyer için hazırlar. Etkileşimli öğrenme sayesinde, öğrenciler ve öğretmenler arasında doğrudan ve kişisel deneyim alışverişi, üniversitelerle uluslararası ortak programları, araştırma enstitüleri ve şirketleri, ayrıca Avusturya'nın en sakin bölgelerinden birinde kapsamlı bir boş zaman teklifi, IMC FH Krems'de eğitim, bir deneyim ve geçici bir ev haline gelir.

Yaşayan uluslararasılar

IMC FH Krems'de, uluslararasılık günlük olarak belirgindir: 140'dan fazla ortak üniversitesi, çok sayıda aktif ortak programı ve 50 farklı ülkeden gelen öğrencilerin kendileriyle düzenli temas. Kültürlerarası deneyim alışverişi, yurtdışında staj, uluslararası araştırma projelerine katılım ve uluslararası editörlerin ve profesörlerin dersleri sadece bunun bir parçası. Ayrıca, derslerin dili, hem Avusturya hem de uluslararası öğrenciler için çok çekici olan tüm çalışma programlarının yaklaşık yarısında İngilizce'dir.

Kariyer yolu Krems’te başlıyor

Eğitim, araştırma ve iş dünyasıyla yakın ilişki kurmak, IMC FH Krems'in başlıca endişelerinden biridir. IMC FH Krems, kendisini sadece bir akademik eğitim merkezi olarak görmemekte, sürekli olarak araştırma ve iş ile işbirliği aramaktadır. Bu nedenle, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, öğrencilerin iş piyasası için uygun olduğu gerçeğine önemli ölçüde katkıda bulunur: Tüm öğrencilerin% 90'ı mezun olduktan sonraki üç ay içinde zaten sabit bir işe sahiptir.

Konumlar

Krems an der Donau

IMC Krems

Address
IMC Fachhochschule Krems
IMC University of Applied Sciences Krems
Piaristengasse 1

A-3500 Krems an der Donau, Aşağı Avusturya, Avusturya
Telefon
+43 2732 8020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin