TU Wien - Continuing Education Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şimdi yıllardır bir dizi için, TU Wien Avusturya'da devam eden eğitimin en yüksek profilli sağlayıcılarından biri olmuştur. TU Wien uluslararası odaklı Sürekli Eğitim Merkezi (CEC) iki kat olarak birincil görevi görür. Öncelikle, mezunları bir teknik ve bilimsel eğitimin tam potansiyelini yardımcı olur. İkincisi, inisiyatif göstermek ve ilgili pratik deneyime sahip bireyler için mesleki gelişim için yeni alanlar açmak.

ile daha on master programlarÖğrenciler dan alındı 79 ülke ve tüm kıtalar, Bir üst öğretim üyeleri ve uluslararası akreditasyonları, MSK rolü yenilik ve sürekli eğitim macera ile günlük meşgul, ve yaşadığımız değişen zamana ayak sürekli tutmak için

Lisansüstü Eğitimde Kalite Güvencesi Lisansüstü eğitimde kalite güvencesi ve akreditasyon önemi nedeniyle bir bütün olarak sürekli eğitim karakterize olan muazzam büyüme, son yıllarda önemli ölçüde artmıştır. Sunulan çalışmaların giderek artan aralığı göz önüne alındığında, tanınmış kalite işaretleri ve onay contalar yüksek kalitede ve aynı zamanda onların isteklerini karşılayan bir sürekli eğitim elbette bilinçli bir seçim yapmak potansiyel adaylar için önemli kriterlerdir.

Çeşitli sürekli eğitim kursları dışarıdan objektif değerlendirilmesi mümkün diğer programlar ile uluslararası karşılaştırma yapar ve şeffaflık kalite gereksinimi karşılamak için uzun bir yol gidiyor. Bu da bir program hem de uluslararası itiraz İstem sağlayan öğrenci ve lisans hareketlilik bir artışa yol açar. Dış sertifika veya akreditasyon belgesi de kurumun akademik ağırlığının bir göstergesidir ve kalite güvencesi bilincini ve de dış dünyaya şeffaf devam eden optimizasyonu için gereğini yapar. Şu anda, Sürekli Eğitim Merkezi seçilmiş programları tarafından akredite edilmiştir

FIBAA ("Vakıf International Business Administration Akreditasyon") ASIIN ("Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik eV) RICS ("Chartered Haritacılar Royal Institution") ve CEPI ("Emlak Meslekler Avrupa Konseyi") Queste-SI ("Sürdürülebilir Sanayi Bilim ve Teknoloji Üniversiteleri Kalite Sistemi")

Konumlar

Viyana

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Viyana, Viyana, Avusturya