TU Wien - Continuing Education Center

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birkaç on yıldır TU Wien , Avusturya'daki en yüksek profilli sürekli eğitim sağlayıcılarından biri olmuştur. TU Wien'in uluslararası odaklı Sürekli Eğitim Merkezi (CEC) birincil görevini iki yönlü olarak görüyor. Birincisi, mezunların teknik ve bilimsel bir eğitimin tüm potansiyelinden yararlanmalarına yardımcı olmak. İkinci olarak, inisiyatif sergileyen ve ilgili pratik deneyime sahip bireyler için mesleki gelişim için yeni alanlar açmak. 94 ülkeden ve tüm kıtalardan çeşitli yüksek lisans programları , öğrenciler ve mezunlar, en iyi fakülte ve uluslararası akreditasyonlarla, CEC'in rolü her gün yenilikçilik ve sürekli eğitim macerasına katılmak ve içinde yaşadığımız değişen zamanları sürekli olarak takip etmektir. .

Lisansüstü Eğitimde Kalite Güvencesi

Lisansüstü eğitimde kalite güvencesi ve akreditasyonun önemi, bir bütün olarak sürekli eğitimi karakterize eden muazzam büyüme nedeniyle son yıllarda önemli ölçüde artmıştır. Sunulan sürekli artan çalışma yelpazesi göz önüne alındığında, tanınan kalite işaretleri ve onay mühürleri, potansiyel adayların yüksek kalitede ve aynı zamanda isteklerini karşılayan bir sürekli eğitim kursu hakkında bilinçli bir seçim yapmaları için ana kriterlerdir.

Çeşitli sürekli eğitim kurslarının objektif dış değerlendirmesi, diğer programlarla uluslararası bir karşılaştırmayı mümkün kılar ve şeffaflığın kalite gerekliliğini karşılamak için uzun bir yol kat eder. Bu da, öğrenci ve lisansüstü hareketliliğinde bir artışa yol açarak programın uluslararası düzeyde ilgi görmesine olanak tanır. Dış sertifika veya akreditasyon aynı zamanda kurumun akademik ağırlığının bir göstergesidir ve kalite güvencesi konusundaki farkındalığını ve devam eden optimizasyon ihtiyacını dışarıdaki dünya için de şeffaf hale getirir. Şu anda, Sürekli Eğitim Merkezinin seçili programları tarafından akredite edilmiştir.

  • FIBAA ("Uluslararası İşletme Yönetimi Akreditasyonu Vakfı")
  • ASIIN ("Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik eV)
  • RICS ("Royal Institution of Chartered Surveyors") ve
  • CEPI ("Avrupa Gayrimenkul Meslekleri Konseyi")
  • QUESTE-SI ("Sürdürülebilir Sanayi için Bilim ve Teknoloji Üniversitelerinin Kalite Sistemi")

2446_akkreditierungen_1.jpg

Konumlar

Viyana

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Viyana, Viyana, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin