Webster Vienna Private University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

St. Louis'deki ev kampüsüyle Webster Üniversitesi , öğrencileri küresel vatandaşlık ve bireysel mükemmellik için dönüştüren yüksek kaliteli öğrenme deneyimleri sunmayı hedefleyen dünya çapında bir kurumdur. 1915 yılında kurulan Webster lisans, yüksek lisans ve MBA derecesi programları ile 4 ülkede 8 ülkede (Avusturya, Çin, Gana, Yunanistan, İsviçre, Tayland, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri) 100'den fazla kampüste küresel bir ağ sunmaktadır. kıtalar. 20.000'den fazla öğrenci nüfusu neredeyse 150 milleti temsil ediyor. Webster, dünyadaki en çeşitli ve küresel üniversitelerden biridir.


Webster Vienna Private University (WVPU) kampüsü 1981 yılında kurulmuştur. Webster Vienna , ABD Yüksek Öğrenim Komisyonu akreditasyonu ve Avusturya Milli Eğitim Bakanlığı'ndan özel üniversite akreditasyonu ile Avusturya’daki tek onaylı üniversitedir. WVPU iş lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır

Webster Vienna temel değerleri arasında öğretimde mükemmellik, teori ve pratiği bir araya getirme, küçük sınıflar (en fazla 25 öğrenci) ve öğrencileri giderek daha uluslararası bir topluma katılmaya hazırlanan yaşam boyu bağımsız öğrenenler olma konusunda eğitmek yer alıyor.

Akreditasyon
- Webster Üniversitesi, ABD'de Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. İlk kez 1925 yılında verilen akreditasyon, Üniversitenin programları sunduğu tüm dünyadaki lisans ve lisans seviyelerini içerir.
- 2001'den bu yana, Avusturya Federal Bilim ve Araştırma Bakanlığı (bm: wf) tarafından Avusturya Özel Üniversitesi olarak.
- 2008'den bu yana, Webster işletme programları için ACBSP (Collegiate İşletme Okulları ve Programları Birliği) akreditasyonu ile
- EFMD (Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı) ve AACSB (Amerikan İşletme Yüksek Okulları Birliği) Üyesi

Konumlar

Viyana

Address
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

1020 Viyana, Viyana, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin