Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Salzburg Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Salzburg Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde 2700 öğrenci, Turizm, İşletme Yönetimi ve Sosyal Hizmet, Tasarım, Medya'dan oluşan Mühendislik , İşletme ve Sosyal Bilimler disiplinlerinde eğitim almaktadır.

Fakülte ve öğrenci değişiminin yanı sıra uluslararası projelerde Avrupa, Amerika, Asya ve Avustralya'daki ortak kurumlarla işbirliği yapıyoruz. Çalışmalarının yanı sıra, öğrenciler Salzburg Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde daha sonraki profesyonel kariyer için ağlar oluşturabilirler. Tüm oditoryumlarımız ve laboratuvarlarımız modern teknolojilerle donatılmıştır. Konumlarımız - Urstein Kampüsü, Kuchl Kampüsü, Salzburg Üniversite Hastanesi ve Kardinal Schwarzenberg Hastanesi - dünyanın en güzel bölgelerinden birinde.

Yüksek araştırma yeterliliği

Uygulamalı Bilimler Salzburg Üniversitesi, özellikle bilgi teknolojileri, iş dünyası

Yenilikçi ve disiplinlerarası müfredatlar

Teknoloji, içerik, sanat ve iş dünyasını birleştiren benzersiz müfredatlar sunuyoruz. Alana özgü bilgi, sosyal becerilerle tamamlanmaktadır.

Mükemmel sanayi temasları

Bölgesel ve uluslararası önde gelen şirketlerle yakın ilişkimiz var. Profesyonel yerleşimler ve proje deneyimi, çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır. Uygulamalı Bilimler Salzburg Üniversitesi firmalarla yakın işbirliği yapmaktadır. Öğretim görevlilerinin büyük bir yüzdesi iş dünyasında da aktiftir.

Gelişmiş altyapı

Modern laboratuar ekipmanları, yaratıcı beyinler için ideal ortamı sağlar ve en gelişmiş öğretim metodolojilerini destekler. Her iki kampüse yerel tren veya otobüslerle ulaşılabilir. Pitoresk Salzburg şehir merkezi arabayla sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Ayrıca bulunduğumuz yerlerde konut imkânlarına sahibiz.

Programlar

Lisans Programları

Orman Ürünleri Teknolojisi

Yüksek Lisans Programları

Uygulamalı Görüntü ve İşaret İşleme | Orman Ürünleri Teknolojisi

Hızlı Bilgiler

  • Kuruluş Yılı: 1995
  • Program sayısı: 18 Lisans, 12 Yüksek Lisans
  • Öğrenci sayısı: 2.673
  • Öğretim ve araştırma personeli sayısı: 1.273

Konumlar

Salzburg

Address
Puch/Urstein Campus:
Campus Urstein Süd 1

A-5412 Salzburg, Salzburg, Avusturya

Salzburg

Address
Kuchl Campus:
Campus Kuchl, Markt 136a

A-5431 Salzburg, Salzburg, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin