Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

• Solvay Brüksel Okulu

Solvay Brussels School, Belçika'nın en büyük üniversitelerinden Université Libre de Bruxelles'in ekonomi ve yönetim fakültesi olup , yüzyıllar önce yüksek öğretime mükemmellik geleneği kazandırmıştır . EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilen okul her sene, Lisans, Yüksek Lisans, İleri Düzey Yüksek Lisans, MBA, yönetici eğitimi ve şirket içi programları da dahil olmak üzere 30'dan fazla programa katılan 4000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır. SBS-EM misyonu, ekonomik ve ticari zorlukların nasıl ele alındığı üzerinde belirleyici ve olumlu bir etkiye sahip olmaktır. Okul, bilimsel titizlik, içeriğe dayalı katılım ve problem çözme becerilerinin benzersiz bir karışımı ile zamanımızın en acil ekonomik ve ticari zorluklarını yaşamaya çalışmaktadır.

as
Solvay Brussels Okulun değerleri:

Ücretsiz soruşturma, Mükemmellik, Girişimci ruh, Entegrasyon, Eşit fırsat, Demokratik yönetişim, Toplumsal önemi

• Brüksel, uluslararası şehir ve Avrupa başkenti

Avrupa'nın kalbinde, Paris'ten trenle sadece 1 saat, Amsterdam'dan 1 saat 30 ve Londra ve Köln'den 1 saat 50, Brüksel başkentin tüm avantajlarını ve büyük ve hareketli bir kentin yaşam kalitesini sunuyor. Brüksel, tüm büyük Avrupa kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. AB'nin ve diğer birçok siyasi ve ekonomik karar alma kurumunun resmi merkezidir ve boalt = "gittikçe artan sayıda işletme, organizasyon ve uluslararası uzmana yardım eder. Avrupa'nın en yeşil sermayesinde misafirperverlik ve değişim geleneği hem ziyaretçiler hem de sakinler anlamına gelir Kültür akbabaları çok sayıda müze ve şov arasından seçim yapabilir.

• Kariyer Hizmeti

SBS-EM , iş piyasasına yaklaşım, atölye çalışmaları, özgeçmiş ve başvuru mektubu yazma, mülakat simülasyonları vb. İle ilgili pratik rehberlik ve kişisel koçluk sağlayan kişisel gelişim faaliyetleri ve önde gelen işletme figürleriyle kurumsal etkinlikler (konferanslar ve seminerler) sunmaktadır. , şirketleri ve istihdam olanaklarını sunar. Yıllar boyunca, SBS-EM , Belçika'daki ve dünyadaki şirketlerle kurulan temaslar olarak, "bir işe alım ağı ağı oluşturdu ve =" olarak durdu.

• Uluslararası Program

Küreselleşmenin şimdi bir gerçekliği olan Okul, yurtdışında yaşama ve çalışma fırsatını alt = "malt = 'ın yıldızlarının öğrenim deneyimlerinde temel olduğunu düşünüyor. Okul hareketlilik için birçok fırsat sunmaktadır: uluslararası değişim programı (yurtdışında bir dönem - yüzlerce ortak), birkaç çift derece (bir yıl yurt dışında), büyüyen QTEM ağlı malt = "aster (yurtdışında iki dönem). Yurtdışında yaşamak ve okumak Öğrencilerin kendilerini profesyonel bir yaşama ve uluslararası bir çevreye hazırlamaları için en iyi yoldur.

• Ünlü Mezunlar

Marianne Bertrand, Chicago Üniversitesi İktisat Profesörü

Punit Bhatia, Genel Müdür, ING (Hindistan)

Laurent Bouton, Boston Üniversitesi İktisat Profesörü

Lior Cohen, Ürün Müdürü Bankacılık

Eric Boyer de la Giroday, Başkan, ING Belçika

Gaëtan de Ralt = "assenfosse, Araştırma Görevlisi, Melbourne Üniversitesi

Mathialt = "Dewatripont, Belçika Ulusal Bankası Direktörü olarak

Dominique Leroy, CEO, Belgacom

Izabel Medeiros, ING Belçika Uzman Süreç Yöneticisi

Olivier Pauls, Vodafone Dolaşım Hizmetlerinin Toptan Eşya Müzakereleri Müdürü

Peter Praet, Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyesi

Nicolalt = "Steisel, Kurucu Ortak olarak

Jean Van Wetter, Ülke Müdürü (Tanzanya), VSO Konuşması

José Zurstralt = "assen, Girişimci, Skynet ve Keytrade Bankası Kurucusu

Daha fazla bilgi: solvay.edu

Konumlar

Brüksel

Address
Solvay Brussels School
Avenue F.D. Roosevelt 42
1050 Bruxelles

B-1050 Brüksel, Belçika

Georgetown

Address
Georgetown, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Milan

Address
Via Raffaele Lambruschini,4C
20156 Milan, Lombardiya, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar