Al Ghurair University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

VİZYON

Al Ghurair Üniversitesi, kaliteli eğitim için uluslararası tanınma ile GCC lider bir öğrenci merkezli kapsamlı bir üniversite olacak, araştırma ve sosyal yardım uyguladı.

Misyon

Al Ghurair Üniversitesi, öğrencilerine kaliteli bir eğitim deneyimi sürdürülmesinde sosyal faaliyetlerde ve sorgulama ve araştırma yoluyla bilgi binaya katkıda toplumun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için kararlıdır. Üniversitenin eğitim programları öğrenme yeteneği ve mezunların istihdam edilebilirliğini artırmak, öğrencinin, entelektüel, pratik ve yaratıcı yeteneklerini geliştirmeye yönelik.

Hedefleri

Toplumun ekonomik refah ve refaha katkıda öğrencileri hazırlamak kaliteli akademik programlar sunuyoruz. İtiraf ve kaliteli öğrenci saklayın. Acemi, geliştirmek ve yetkin ve profesyonel çeşitli fakülte ve personeli korumak. Önemli bir etkisi uygulamalı araştırma için elverişli bir ortam tanıtın. Foster sosyal yardım programları ve topluluk katılımı faaliyetleri. Etkililik, verimlilik ve üniversite faaliyetlerine ve kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamaya.

Konumlar

Dubai

Address
AL GHURAIR UNIVERSITY
Dubai Academic City

PO Box 37374 Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: