Canadian University Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kanadalı Üniversitesi Dubai Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 'nin kültür ve değerleri içinde, Dubai'nin kalbinde Kanada merkezli müfredat sunmaktadır. Kanadalı Üniversitesi Dubai (CUD) merkezi, Dubai Metrosu (Financial Centre Station) için yürüme mesafesinde sadece Şeyh Zayed Yolu kapalı yer almaktadır. 2006 yılında kurulan, Kanadalı Üniversitesi Dubai şu anda Mimarlık ve İç Mimarlık, İşletme Fakültesi, Mühendislik, Uygulamalı Bilim ve Teknoloji Yüksek Okulu Çevre ve Sağlık Yüksekokulu Okulu oluşmaktadır. Biz lisans dereceleri ve yüksek lisans dereceleri sunuyoruz. Akademik Amaçlar (DAP) programı için İngilizce ek İngilizce dil becerilerini ihtiyaç duyan öğrenciler için kullanılabilir.

Kanadalı Üniversitesi Dubai seçmek için 10 neden

Orada sizin lisans veya lisansüstü çalışmaları için Kanadalı Üniversitesi Dubai seçim için birçok nedenleri vardır, ama bizim akranlarından bizi diğerlerinden ayıran şey size haber verelim:

  1. Kanada merkezli müfredat

Biz, bize uluslararası alanda tanınan kalite ve güvenilirlik veren Kanadalı müfredata dayalı bir eğitim sunuyoruz.

Kanada'da mezun 2. Seçenek

CUD sonra Kanada'da bizim ortak kurumların birinden çalışmalarını tamamlamak ve mezun Kanadalı yükseköğretime bir portal olarak size derecesi başlayabilirsiniz.

  1. BAE Akreditasyon

Yükseköğretim İşleri: Tüm programlarımız Eğitim BAE Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir.

  1. Uluslararası fakülte

Bizim uluslararası öğretim dünya genelinde yenilikçi öğretim stilleri ve felsefeler getiren kendi alanında son derece nitelikli ve ilham verici.

  1. Lisans istihdam

reçete öğrenme çıktılarının Kanadalı ilkesine dayalı bir eğitim, CUD mezunları uluslararası iş piyasasında yüksek istihdam vardır.

  1. Esnek öğrenme

Biz esnek bir program programları sunuyoruz - akşam ve hafta sonu sınıfları lisans ve lisansüstü programları için kullanılabilir.

  1. İş-ilçe konumu

Biz sanat akademik ve dinlenme tesisleri devlet ile, Dubai'nin ticaret bölgesinin kalbinde elverişli bir şehir konuma sahiptir.

  1. Öğrenci merkezli yaklaşım

Biz her şeyin üstünde öğrenci başarısını değer nerede CUD, öğrenci merkezli bir üniversite.

  1. Araştırma fırsatları

Bizim Araştırma Merkezi uluslararası ileri düzeyde yaptığımız araştırmalar ve BAE dahil olmak için fırsat öğrencilere sağlar.

  1. Çok Kültürlü öğrenci topluluğu

100'ü aşkın milletten öğrenciler ile, gerçekten çok kültürlü bir öğrenme ortamı var.

Misyon

Kanadalı Üniversitesi Dubai farklı kültürler ve BAE değerleri için takdir ve saygıya dayanır öğrenme, araştırma ve uygulama Kanada perspektifler, teşvik etmektedir.

Vizyon

Kanadalı Üniversitesi Dubai, yüksek eğitim ve kurumsal etik rehberliğinde uluslararası akademik deneyim, öğrencilere sağlayan mezunlarının kişisel ve profesyonel yaşamlarında ve biz hizmet içinde bulunduğu topluma değer katmak için kararlıdır.

Kurumsal Amaç ve Hedefler

Hedef 1:

oluşturmak ve sürekli alaka ve mükemmelliği sağlamak için CUD operasyonları tüm yönleriyle değerlendirirken sürekli öğrenme ve gelişme için elverişli bir ortam sağlamak için.

Amaç:

1.1. Öğrencilerin multi-medya ve çevrimiçi kaynakların kullanımı yoluyla sınıf deneyimini geliştirmek için fırsatlar sağlamak için.

1.2. Kurumsal Etkinliğinin Ofisi aracılığıyla, sürekli Üniversitesi performansı ile öğretme ve öğrenme organizasyon ve öğrenci memnuniyeti ve personel olarak performanslarını değerlendirmek.

1.3. hem operasyonel ve stratejik Üniversitesi geliştirmek için, kanıta dayalı sistematik planlama, kullanmak için.

Hedef 2:

benimsenmesi ve tüm personel ve öğrencilerin coşku ve katkısını göstermek ve akademik mükemmellik ve kariyer başarısı için gerekli pratik deneyim hem sunarak tüm emellerini desteklemek için

Amaç:

2.1. öğrenci ve akran değerlendirme ile ölçülen öğretimde mükemmellik sağlamak için.

2.2. projeler ve diğer faaliyetler için işe yerleştirme için, ilgili fırsatlar sağlamak.

2.3. Üniversitenin çalışmaları ile Dubai içinde kar amacı gütmeyen kuruluşlar için iş, hükümet ve meşgul etmek.

Hedef 3:

bilimsel tartışma ve uygulamalı araştırma teşvik ederken onuru ve karşılıklı saygı bir atmosfer oluşturmak için.

Amaç:

3.1. uygulamalı araştırma yapar ve bilimsel faaliyeti personel ve öğrenci yürütmektedir odaklanmış bir Araştırma Merkezi geliştirmek.

3.2. Bölgeye ilgilendiren konularda akademik titizlik topraklı tartışmayı teşvik etmek periyodik açıyorlar ve halka açık konferanslar tutmak için,

3.3. öğrenci ve personel ile, geliştirmek, davranış bu bir kod onur ve Üniversite gün iş günü içinde saygı duyulur.

Hedef 4:

tüm akademik, yönetim ve destek personeli için eş zamanlı olarak tercih edilen bir işveren hesap kabul ve özellikle Kanada eğitime bir portal olarak operasyonda tüm paydaşların girdi değer ve böylece CUD bizim hedef pazar Seçim Üniversitesi yapmak ve.

Amaç:

4.1. Kanadalı Mesaj İkincil eğitim kurumları ile işbirliği ve işbirliği için net bir strateji sahip olmak ve bu stratejiyi yansıtan işbirliği anlaşmaları geliştirmek.

4.2. sistematik büyüme Üniversitesi stratejik marka konumu ve fırsatları performansı ile ilgili iç ve dış paydaşların veri, toplamak için,

4.3. misyonu yerine getirmek ve Üniversitenin stratejik planı sunmak amacıyla programlar ve öğrenci sayıları baz büyümeye devam etmek.

Hedef 5:

böylece yüksek öğrenim bağımsız bir kurum olarak Üniversitesi'nin egemenliğini arttırmak, tüm stratejik ve operasyonel hedeflere ulaşılması için kullanılabilir yeterli ve ilgili kaynakların güvence altına alarak tüm iç ve dış paydaşların ihtiyaçları için hesap.

Amaç:

5.1. öğretim gereksinimleri, alan gereksinimleri, kütüphane ve öğrenci servis gereksinimleri için ve bilgi teknolojisi için sistematik kaynak planlaması taahhüt etmek ve bütçe geliştirme ve stratejik planlama için bir temel olarak bu planları kullanmak için.

5.2. büyümesi ve gelişmesi için yeni yatırımlar kullanarak, ilk fırsatta kendi kendini finanse örgütü olarak bizim durumunu sabitlemek için aramaya.

Konumlar

Dubai

Canadian University Dubai

Address
1st Interchange,
Sheikh Zayed Road

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri