Hamdan Bin Mohammed Smart University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Altesleri Şeyh Hamdan Bin Muhammed bin Raşid El Maktum, Dubai ve Rektör'ün Veliaht Prensi liderliğinde Üniversitesi Arap bölgenin kültür boyunca e-öğrenme yoluyla kalite ve mükemmellik ve bilimsel araştırma yayın üstlenmiştir. iş yönetimi, kalite, eğitim, sağlık ve çevre için akademik kredi disiplinlerde çok açıktır ortaya çıktı. Bu süreç boyunca, üniversite özellikle akademik programlar ve işgücü piyasasının mevcut ihtiyaçlarını karşılamak değil farklı meslek ilerleme ışığında, güvenilirlik ve uluslararası haklı bir tanınmasına karşın Birleşik Arap Emirlikleri gelişen iş dünyasının ihtiyaçlarına ve dünyanın geri kalanı üzerinde gelecekte ortaya çıkacak şekilde tasarlanmıştır Arap.

Bu yenilikçi proje, 2002 yılında yüksek öğretimde fikir ve hazırlanması ve uygulanmasına ilişkin çalışmalarına katılan umutlar ve Arap gençlerin yeni nesil isteklerini karşılamak Dr Mansur Al Awar, Üniversitesi Rektörü, çabaları sayesinde kuruldu e-öğrenme olduğunu mahkumiyeti, çağdaş ve modern öğretmek için bir ihtiyaç haline gelmiştir geleceğin eğitim ve bu gençleri sağlamada önemli bir role sahip olduğunu. Bu proje e-öğrenme kurumlarının kabulü için belirgin ölçütler belirlemek Birleşik Arap Emirlikleri Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı önünü açan öncü vizyonu katkıda bulunmuştur gibi.

içeren yıllık bilimsel konferansın organizasyonu, kendi çatısı altında üç konferans e-Öğrenme Kalite Konferansı ve Mükemmellik vardır, kurulduğu günden beri, üniversite Arap bölgede bilimsel araştırma ruhunu canlandırmayı amaçlayan bilimsel araştırma pilot girişimleri başlatarak bir bilgiye dayalı ekonomisini geliştirmek için çalıştı ve bu girişimlerin en önemli e-sağlık ve çevre üzerindeki yıllık Konferansı. Üstelik üniversite dünyadan tanınmış akademisyenler tarafından düzenlenmiş dayalı sekiz bilimsel dergilerde yayınladı. Buna ek olarak, farklı girişimler Araştırma Durum ve Kalkınma ve bilimsel araştırma ve bölgenin düzeyinde diğer diğer ödüllerin ödül lansmanı için Ortadoğu Merkezini dahil olmuştur, akademik, bilimsel ve liderlik eğitiminde ve ilgili alanlar eğilimleri seçkin bilimsel araştırma desteği ve destek katkıda bulunmuştur.

topluluk düzeyinde etkili bir rol oynamayı hedeflediğini entegre çalışma programına dayanarak, e-öğrenmenin kalitesini sağlamak için Ortadoğu programının kurulmasına yol açtı pilot projelerin katıldı ve e-sağlık için Orta Doğu e-Öğrenme Derneği Ortadoğu Kalite Bilim Derneği Derneği. projesinde sonuçlandı Bu girişimler "Girişimi 2013 yılında üniversite tarafından başlatılan e-öğrenme topluluğu".

o Uzaktan Eğitim Uluslararası Konseyi (KAPSAMI 2012) Daimi Konferansı barındırmak için bölgedeki ilk eğitim kurumu olarak üniversite, eğitim karışan en önemli küresel eğitim kurumları ve organları ile yakın bağları uluslararası düzeyde sayesinde de eşi görülmemiş bir akademisyen tarafından tanındı. Üniversite ayrıca, Uluslararası Hastane Federasyonu, Maryland Üniversitesi, University College, Asya, e-Üniversite, liste uzayıp gidiyor California, Berkeley, Bradford Üniversitesi, St. Gallen, U-21 Global, Güney Afrika, İnsan Kaynakları Avustralya Enstitüsü Üniversitesi Üniversitesi Üniversitesi ile ittifaklar ve uluslararası ortaklıklar başarıya ulaştı .

Yukarıdakilere ek olarak, üniversite diğerleri ile birlikte, bu tür Uzaktan Eğitim Uluslararası Konseyi, sanayi eğitimi için Avrupa Grubu İngiliz Kalite Vakfı, Bilgi İşleme için Kalite Yönetimi, Uluslararası Federasyonu Avrupa Vakfı gibi birçok uluslararası kurum ve kuruluşların aktif bir üyesi katıldı.

Özetle, üniversite, herhangi kampüste bilim adamları tarafından elde edilen herhangi bir deneyime daha uzmanlık daha yenilikçi ve çok yönlü bir şekilde sağlama yeteneğini ifade eder onun strateji çözümlerinde öğrenciler odaklanmak hangi temelinde hazırlanması yoluyla yüksek öğretimde niteliksel değişim, yaklaşık bir öğrenme ortamı içeren benzersiz öğrenim ortamı sayesinde getirdi Sanal kampüs posta. Bu eğitim ortamları, cep telefonu öğrenme ve tartışma kodları ve hem öğrenciler ve mezunlar ve profesyoneller ihtiyaçlarını ulaşmak için tasarlanmış entegre bir eğitim alanı içinde elektronik derslik ve eğitici oyunlar ve sosyal ağların teknikleri gibi son yenilikçi teknolojileri, istihdam gibi. Sabit arzusundan öğrenciler üzerinde durulması üniversitenin bağlılığının en iyi kanıtı boyunca öğrenciler için son bilgi teknolojisindeki gelişmeler ve iletişim hizmetini kullanarak, sanal topluluklar ve kulüpleri, öğrenci, hem de bu tür e-kütüphane ve profesyonel rehberlik için elektronik hizmetleri gibi ek öğrenme kaynaklarından akademik kabul işlemleri onlara tam destek sağlamak için dünya.

Konumlar

Dubai

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Address
Dubai Academic City
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 424 1111

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin