Heriot-Watt University Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Yerel işletme ve endüstrinin özel taleplerini karşılayan yüksek dereceli lisans programları ile Dubai'de İngiliz eğitiminin öncüsü.

Mirasımız 1821 yılına kadar uzanır, çünkü akademisyenler topluluğumuz belirli küresel sorunlara dönüşümsel çözümler geliştirmektedir. Gelecek bir dünya için yenilikçi küresel eğitimde mühendislik, iş ve bilim ve liderler uzmandırız.

Bizim kurulu itibar

1821 yılına dayanan bir geçmişe sahip olmamız, yarının profesyonellerini eğitmek, ilham vermek ve onlara meydan okumak için uzun bir mükemmeliyet ve kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Biz iş ve endüstri için en iyi İngiltere üniversitelerinden biriyiz ve dünya çapında eğitim ve pratik, öncü araştırmalar için köklü bir üne sahiptir.

Dubai'deki Heriot-Watt

Heriot-Watt Üniversitesi, Dubai Uluslararası Akademik Şehri'nde kurulan ilk denizaşırı üniversiteydi.

İngiltere'deki dünyaca ünlü eğitimin 180 yıllık bir süresinden sonra Heriot-Watt, yönetim, mühendislik, yapılı çevre, gıda bilimi ve moda alanlarında uzmanlaşmış programlar sunmak üzere Dubai'ye davet edildi.

Bizim programları

Dubai eğitim programlarımız, Petrol Mühendisliği, İnşaat Proje Yönetimi, Yönetim, Enerji, Bilgi Teknolojileri ve dünyaca ünlü Edinburgh Business School MBA, Yönetim, İnşaat, Miktar Ölçümü ve Lisans derecelerine kadar farklı ve disiplinlerdeki yüksek lisans programlarından farklıdır. Mühendislik.

Dubai Kampüsü'mizde, İngiltere'deki kampüslerimizle aynı titizlikle hazırlanmış standartlara göre hazırlanmış ve incelenecek bir dereceye sahip olacaksınız ve seçtiğiniz kariyerinizde başarılar elde edeceksiniz.

Tüm programlarımız, birçoğu kalıcı olarak Dubai'de bulunan ve anahtar alanlardaki ziyaret uzmanları tarafından desteklenen kendi fakültemiz tarafından verilmektedir.

En kaliteli İngiliz eğitimi

Endüstri ve iş dünyasıyla güçlü bağlar kurarak, gelecekteki liderleri, yöneticileri ve yenilikçileri geliştirmek ve eğitmek için kendimizle gurur duyuyoruz. İlgili profesyonel dernek ve enstitüler tarafından tanınan programlarımızın birçoğu ile, bir Heriot-Watt Üniversitesi derecesi profesyonelce değerlendirilmektedir.

Bizim derece de İngiltere'deki Kraliyet Şartı tarafından akredite ve onaylanmıştır.

Programlarımız, derecelerinizin bir kısmını İskoçya'daki ev kampüsümüzde transfer etme ve üstlenme seçeneğini içerir.

Heriot-Watt mezunu dünya çapındaki işverenler tarafından çok aranır ve dünyadaki kilit pozisyonlarda çalışan 77.000 mezunumuz başarımızın kanıtıdır.

Destekleyici çevre

2005'ten bu yana, öğrenci hayatınızı tam anlamıyla sürdürebileceğiniz, kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve dünyanın en büyük şehirlerinden birinin sunduğu her şeyin tadını çıkarabileceğiniz bir kampüs ortamı oluşturduk.

Dubai Kampüsümüzde, öğrenciniz olarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayacak destekleyici ve pozitif bir öğrenme ortamının tadını çıkaracaksınız.

Gereksinim duyduğunuz öneri, destek ve bilgileri size sunmak ve sunmak için cana yakın, güler yüzlü personeli ile bir dizi destek hizmetimiz var.

Garantili öğrenim ücreti paketleri ve burs olanakları, bizimle zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için de mevcuttur.

Konumlar

Akademik Şehir

Heriot Watt Unviersity Dubai

Telefon
+971 4435 8700

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA
MSc