Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Yerel işletme ve endüstrinin özel taleplerini karşılayan yüksek dereceli lisans programları ile Dubai'de İngiliz eğitiminin öncüsü.

Mirasımız 1821 yılına kadar uzanır, çünkü akademisyenler topluluğumuz belirli küresel sorunlara dönüşümsel çözümler geliştirmektedir. Gelecek bir dünya için yenilikçi küresel eğitimde mühendislik, iş ve bilim ve liderler uzmandırız.

Bizim kurulu itibar

1821 yılına dayanan bir geçmişe sahip olmamız, yarının profesyonellerini eğitmek, ilham vermek ve onlara meydan okumak için uzun bir mükemmeliyet ve kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Biz iş ve endüstri için en iyi İngiltere üniversitelerinden biriyiz ve dünya çapında eğitim ve pratik, öncü araştırmalar için köklü bir üne sahiptir.

Dubai'deki Heriot-Watt

Heriot-Watt Üniversitesi, Dubai Uluslararası Akademik Şehri'nde kurulan ilk denizaşırı üniversiteydi.

İngiltere'deki dünyaca ünlü eğitimin 180 yıllık bir süresinden sonra Heriot-Watt, yönetim, mühendislik, yapılı çevre, gıda bilimi ve moda alanlarında uzmanlaşmış programlar sunmak üzere Dubai'ye davet edildi.

Bizim programları

Dubai eğitim programlarımız, Petrol Mühendisliği, İnşaat Proje Yönetimi, Yönetim, Enerji, Bilgi Teknolojileri ve dünyaca ünlü Edinburgh Business School MBA, Yönetim, İnşaat, Miktar Ölçümü ve Lisans derecelerine kadar farklı ve disiplinlerdeki yüksek lisans programlarından farklıdır. Mühendislik.

Dubai Kampüsü'mizde, İngiltere'deki kampüslerimizle aynı titizlikle hazırlanmış standartlara göre hazırlanmış ve incelenecek bir dereceye sahip olacaksınız ve seçtiğiniz kariyerinizde başarılar elde edeceksiniz.

Tüm programlarımız, birçoğu kalıcı olarak Dubai'de bulunan ve anahtar alanlardaki ziyaret uzmanları tarafından desteklenen kendi fakültemiz tarafından verilmektedir.

En kaliteli İngiliz eğitimi

Endüstri ve iş dünyasıyla güçlü bağlar kurarak, gelecekteki liderleri, yöneticileri ve yenilikçileri geliştirmek ve eğitmek için kendimizle gurur duyuyoruz. İlgili profesyonel dernek ve enstitüler tarafından tanınan programlarımızın birçoğu ile, bir Heriot-Watt Üniversitesi derecesi profesyonelce değerlendirilmektedir.

Bizim derece de İngiltere'deki Kraliyet Şartı tarafından akredite ve onaylanmıştır.

Programlarımız, derecelerinizin bir kısmını İskoçya'daki ev kampüsümüzde transfer etme ve üstlenme seçeneğini içerir.

Heriot-Watt mezunu dünya çapındaki işverenler tarafından çok aranır ve dünyadaki kilit pozisyonlarda çalışan 77.000 mezunumuz başarımızın kanıtıdır.

Destekleyici çevre

2005'ten bu yana, öğrenci hayatınızı tam anlamıyla sürdürebileceğiniz, kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve dünyanın en büyük şehirlerinden birinin sunduğu her şeyin tadını çıkarabileceğiniz bir kampüs ortamı oluşturduk.

Dubai Kampüsümüzde, öğrenciniz olarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayacak destekleyici ve pozitif bir öğrenme ortamının tadını çıkaracaksınız.

Gereksinim duyduğunuz öneri, destek ve bilgileri size sunmak ve sunmak için cana yakın, güler yüzlü personeli ile bir dizi destek hizmetimiz var.

Garantili öğrenim ücreti paketleri ve burs olanakları, bizimle zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için de mevcuttur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Heriot-Watt University Dubai

MA İç Mimarlık ve Tasarım, yenilikçi iç mekanların anlaşılmasında, işlenmesinde ve uygulanmasında 'iç tasarım' ve 'iç mimarlık' arasındaki ortaya çıkan simbiyotik ilişkiy ... [+]

genel bakış

Şu anda 'İç tasarım' olarak gördüklerimiz ile 'İç mimarlık' olarak nitelendirdiğimiz şey arasında bir ayrım var. Bununla birlikte, her iki alanın devam eden bir yakınsaması vardır ve her ikisinin de en etkili unsurlarını bir araya getirme fırsatı vardır; tasarımcıların yaratıcılığı, süreci ve tasarım düşüncesi, mimarlığın bilimi, bilgisi ve pragmatizmi ile.

Program, her iki alanın önemli yönlerini birleştirmeyi, mezunların gelişmekte olan bir tasarım endüstrisine girmelerini ve liderlik etmelerini amaçlamaktadır. Heriot-Watt Üniversitesi, STEM eğitim ve araştırmasında lider olarak bilinmekte ve bu sayede hem mimarlığın hem de tasarımın iç mimarlık ve tasarımın bilgilendirilmesinde rolünü düşünmeyi ve birleştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler çeşitli stüdyo projeleri, uzman konular ve disiplinler arası bağlamsal ve teorik dersler aracılığıyla eğitilmektedir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Birinci sınıfta, tüm Uluslararası İşletme Yönetimi derecelerindeki öğrenciler, modern işletme yönetimi ilkelerine güçlü bir temel sağlayan ortak bir programı takip eder. ... [+]

genel bakış

Birinci sınıfta, tüm Uluslararası İşletme Yönetimi derecelerindeki öğrenciler, modern işletme yönetimi ilkelerine güçlü bir temel sağlayan ortak bir programı takip eder. Yıl 2, Pazarlama, İKY, Operasyon Yönetimi ve İşletme dahil olmak üzere daha işlevsel iş ve yönetim alanlarını tanıtır. 3. ve 4. sınıflarda öğrenciler, kendi kariyer gereksinimlerini karşılamak için derecelerini ayarlamalarına izin veren bir dizi uzman İşletme kursundan birini seçerler.

[-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Muhasebe ve İşletme Finansmanı programımız, özellikle muhasebe mesleğine, finansal hizmetlere veya finansal yönetime girmek isteyenler için uygun uzmanlık derecesidir. Bu ... [+]

genel bakış

Muhasebe ve İşletme Finansmanı programımız, özellikle muhasebe mesleğine, finansal hizmetlere veya finansal yönetime girmek isteyenler için uygun uzmanlık derecesidir. Bu tür çalışmaların değeri, sınav muafiyetleri sunan mesleki muhasebe kuruluşları tarafından da tanınır.

Öğretim ve değerlendirme

Öğretim dersler, dersler ve proje çalışmaları bir arada aracılığıyla teslim edilir. Ders değerlendirmesi genellikle ders veya sınav sonunda veya bir sınav sonunda ya da öğretim yılı sonunda ikisinin karışımı şeklinde yapılır.

Master of Arts (MA), Aberdeen, Dundee, Edinburgh, Glasgow, St Andrews, Cambridge ve Oxford da dahil olmak üzere İskoçya ve Birleşik Krallık'taki eski üniversiteler tarafından verilen bir lisans Şeref derecesidir. İskoçya ve İngiltere'deki diğer üniversitelerde, sanat, liberal sanatlar, beşeri bilimler veya sosyal bilimler lisans dereceleri Bachelor of Arts (BA) olarak verilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Operasyon Derecesi ile Uluslararası İşletme Yönetimi, istihdam edilebilirlik ve mesleki gelişim becerileri boyunca gelişen, ilgili ve pratik. Derecelerimiz başarılı lider ... [+]

genel bakış

Operasyon Derecesi ile Uluslararası İşletme Yönetimi, istihdam edilebilirlik ve mesleki gelişim becerileri boyunca gelişen, ilgili ve pratik.

Derecelerimiz başarılı liderlerin ve organizasyonların mevcut düşünce ve uygulamalarını yansıtır ve size gelecekteki pozisyonlarda, organizasyonlarda ve sektörlerde başarılı olmanız için gereken her şeyi sağlayacaktır.

Gerçek dünyadaki bir filtre ile en ileri düzeyde işletme teorisini ortaya çıkaran öğrenme ve öğretme konusunda yenilikçi bir yaklaşım benimsiyoruz. Düzenli endüstri konuşmacıları ve vaka çalışması odaklı görevlerle, işletme yönetimi öğretimini hayata geçiriyoruz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Birinci sınıfta, tüm Uluslararası İşletme Yönetimi derecelerindeki öğrenciler, modern işletme yönetimi ilkelerine güçlü bir temel sağlayan ortak bir programı takip eder. ... [+]

genel bakış

Birinci sınıfta, tüm Uluslararası İşletme Yönetimi derecelerindeki öğrenciler, modern işletme yönetimi ilkelerine güçlü bir temel sağlayan ortak bir programı takip eder. Yıl 2, Pazarlama, İKY, Operasyon Yönetimi ve Pazarlama dahil olmak üzere daha işlevsel iş ve yönetim alanlarını tanıtır. 3. ve 4. sınıflarda öğrenciler, kendi kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için derecelerini ayarlamalarına izin veren bir dizi uzman Pazarlama kursundan birini seçerler.

[-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Heriot-Watt University Dubai

Bu eşsiz program, uluslararası öğrencilere, bir veya iki yıl yarı zamanlı olarak, kriptografi, penetrasyon testi, dijital adli tıp, BT güvenlik yönetimi ve ISO 27001 gibi ... [+]

genel bakış

Bu eşsiz program, uluslararası öğrencilere, bir veya iki yıl yarı zamanlı olarak, kriptografi, penetrasyon testi, dijital adli tıp, BT güvenlik yönetimi ve ISO 27001 gibi temel ve ileri güvenlik konularını inceleme fırsatı sunar. Heriot-Watt Üniversitesi BAE'de uluslararası öğrencilere bu kadar gelişmiş konularda Ağ Güvenliği alanında yüksek lisans yapan ilk üniversite olmaktan gurur duymaktadır.

Kurs içeriği

Hem Yüksek Lisans hem de Yüksek Lisans Diplomasının Ağ Güvenliğindeki amacı, mezunlarımıza bir kurumdaki Ağ Güvenliği ile ilgili profesyonel pozisyon için gerekli temel bilgi ve pratik becerileri sağlamaktır.

Program, kurumsal Altyapıların güvenceye alınması, kablosuz ağların oluşturulması ve güvenli hale getirilmesi, sızma testi (etik korsanlık) ve güvenlik denetimi ile ağ ve güvenlik yönetimi gibi konuları kapsamaktadır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bilgisayar Sistemleri Yönetiminde Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Diplomasının amacı, bir örgütün destek hizmetlerinin bir parçası olarak karmaşık bilgisayar sistemlerini ... [+]

genel bakış

Bilgisayar Sistemleri Yönetiminde Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Diplomasının amacı, bir örgütün destek hizmetlerinin bir parçası olarak karmaşık bilgisayar sistemlerini yönetmek için gerekli beceri ve anlayışı kazandırmaktır. Bu, çok çeşitli bilgisayar teknolojilerinin seçimi, kurulumu, bakımı ve desteğini ve şu anda önerilen yöntemlerin anlaşılmasını içerecektir.

Bilgisayar bilimi ve bilgi teknolojisindeki değişimin hızı oldukça şaşırtıcı olduğundan, eğitimli lisansüstü programlarımız akademik personel tarafından yürütülen araştırma faaliyetlerinin gücünden çok etkilenmektedir.

Profesyonel tanıma

MSc Bilgisayar Sistemleri Yönetimi derecesi, IT için Chartered Institute tarafından BCS tarafından akredite edilmiştir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Hem Yüksek Lisans hem de Yüksek Lisans Diplomasının Bilgi Teknolojileri (Yazılım Sistemleri) içindeki amacı, yazılım mühendislerini eğitmektir. Program, yazılımın spesifi ... [+]

genel bakış

Hem Yüksek Lisans hem de Yüksek Lisans Diplomasının Bilgi Teknolojileri (Yazılım Sistemleri) içindeki amacı, yazılım mühendislerini eğitmektir. Program, yazılımın spesifikasyonu, tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtılmasında bilgi teknolojisinin kullanımı ve uygulanması ile ilgilidir. Program boyunca, pratik problemleri çözmek ve derslerde öğrenilen teorik kavramları uygulamaya koymak için yazılım çözümleri uygulayacaksınız.

Nesne yönelimli sistemlerin Java programlama ve UML belirtimi gibi temel yazılım mühendisliği konularının yanı sıra, Veritabanları ve Ağ Uygulamaları gibi diğer dersleri de takip edeceksiniz.

Ocak girenler... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bu program, Master seviyesinde temel iş yönetimi ve bilgi teknolojisi konularında anlayış ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. BT sistemlerinin tasarımı ve geliştir ... [+]

genel bakış

Bu program, Master seviyesinde temel iş yönetimi ve bilgi teknolojisi konularında anlayış ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. BT sistemlerinin tasarımı ve geliştirilmesini, BT projelerinin yönetimini, dijital ekonomiyi ve iş uygulamalarının geliştirilmesini kapsar.

Ocak girenler

Ocak ayında programa başlayan öğrenciler, 4 yarıyıl (24 ay) tez için (Mart-Ağustos, 6 ay) yarı zamanlı olarak çalıştıklarını (toplam 30 ay) not etmelidir.

Ocak ayında yapılacak programlara kayıt yaptıran öğrencilerin yaz tatilinde kampüste olmaları şart değildir.

Kurs içeriği

Tam zamanlı öğrenciler, 1. yarıyılda dört ders ve 2. yarıyılda dört ders alırlar. Bu sınavlardan elde edilen sonuçlar, öğrencilerin bireysel bir projeye geçip geçmediğini ve yüksek lisans derecesine kadar dört aylık bir süre geçip geçmediklerini belirler.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Uluslararası Pazarlama Yönetimi alanında Dijital Pazarlama ile Msc, günümüzün küresel dijital ekonomisinde pazarlama yönetimi anlayışını sağlamak için tasarlanmıştır. Pra ... [+]

genel bakış

Uluslararası Pazarlama Yönetimi alanında Dijital Pazarlama ile Msc, günümüzün küresel dijital ekonomisinde pazarlama yönetimi anlayışını sağlamak için tasarlanmıştır. Pratik içgörü ve akademik bilgi birikimi sayesinde, dijital pazarlama pratikleri ve stratejilerindeki güncel gelişmeleri ve bunları gerçek dünyadaki iş zorluklarına nasıl uygulayacağınızı anlayacaksınız. Program, dijital ekonomide çalışan ve (ya da çalışmak isteyen) ilgi alanlarını genişletecek ve kendilerini genişleyen bir iş piyasasında farklılaştırmaya çalışacaktır.

Kurs içeriği

Tüm konular uluslararası pazarlama yönetimi ve uluslararası pazarlama yönetimi ve temel teorilerdeki pratik konular ve güncel konulara odaklanmaktadır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt'taki Enerji Yüksek Lisansı, enerji sektöründeki zorlukların üstesinden gelmek ve fırsatlar geliştirmek için ihtiyaç duyulan ayrıntılı bilgileri elde etmek içi ... [+]

genel bakış

Heriot-Watt'taki Enerji Yüksek Lisansı, enerji sektöründeki zorlukların üstesinden gelmek ve fırsatlar geliştirmek için ihtiyaç duyulan ayrıntılı bilgileri elde etmek için lisansüstü mühendisler veya bilim adamları ve ilgili profesyonel kurumların kurumsal üyelerine fırsat sağlar. Program, Körfez bölgesi de dahil olmak üzere dünyanın her bölgesinde karşılaşılan enerji sorunları ile doğrudan ilgilidir.

Heriot-Watt, öğrenmenin esnek olması gerektiğinin farkındadır ve bu program, deneyimli ve yeni mezunların program içeriğini ve yapısını özel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına izin verir. Üniversite, İnternet üzerinden erişilebilen Vision adlı sanal öğrenme ortamını (VLE) kullanır. Öğrenciler, dersleri inceleyecek ve Vizyon aracılığıyla kendi hızlarında ödevler sunacak ve mesleki kariyerinin yanı sıra tanınmış bir derece için eğitim almalarını sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc International Business Management with Finance programı, ilk derece iş veya yönetim geçmişi olmayan veya hiç sahip olmayan ve gelecekteki kariyer beklentilerini geliş ... [+]

genel bakış

MSc International Business Management with Finance programı, ilk derece iş veya yönetim geçmişi olmayan veya hiç sahip olmayan ve gelecekteki kariyer beklentilerini geliştirmek için geniş tabanlı bir işletme niteliği kazanmak isteyen mezunlara yöneliktir. Ayrıca, kariyerlerini değiştirmelerine veya ilerlemelerine olanak tanımak için iş yönetimi bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan kişilere yöneliktir.

Uluslararası İşletme Yönetimi Pathways

Finans ile Bizim MSc Uluslararası İşletme Yönetimi, üç uzman biridir Pathways biz Uluslararası İşletme Yönetimi sunuyoruz. Programlar, uluslararası iş ortamının yanı sıra strateji, finans, pazarlama ve örgütsel davranışların önemi de dahil olmak üzere uluslararası iş yönetimindeki önemli konuları kapsamaktadır. Daha sonra, seçtiğiniz Pathway konu için belirli bir bilgi ve beceri geliştirmeye odaklanırsınız.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Finans ve Yönetim Yüksek Lisans kurumsal finansman ve şirketlerin iş yönetimi alanında modern bilgi sunmak için tasarlanmıştır. Temel finans ile ilgili dersleri, proje yö ... [+]

genel bakış

Finans ve Yönetim Yüksek Lisans kurumsal finansman ve şirketlerin iş yönetimi alanında modern bilgi sunmak için tasarlanmıştır. Temel finans ile ilgili dersleri, proje yönetimi ve stratejisine odaklanan iş yönetimi kurslarıyla birleştirir.

Finans ve Yönetim Yüksek Lisansımız, finansal analistlerin yanı sıra, kurumların finansal işlevlerinde kariyer arayan ve kariyerleri geliştikçe daha fazla yönetim pozisyonuna girmeyi düşünenler için uygundur. Kurstan elde edilen bilgi ve beceriler, herhangi bir işte çalışmayı ilgilendirir - mali kontrolü kontrol etme yeteneğinin önemli olduğu küçük bir işletmede veya finansal yönetim anlayışının ve genel olarak daha geniş bir rolünün olduğu büyük işletmeler ve kamu sektörü kuruluşlarında organizasyonun yönetimi kritik... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Finans Yüksek Lisans finans sektöründe bir kariyer peşinde ya da finans alanında doktora araştırmalarına ilerlemek amacıyla, konuya yüksek lisans öğretti arayan öğrencile ... [+]

genel bakış

Finans Yüksek Lisans finans sektöründe bir kariyer peşinde ya da finans alanında doktora araştırmalarına ilerlemek amacıyla, konuya yüksek lisans öğretti arayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Programın amacı, öğrencilerin teorik, ampirik araştırma ve pratik konular da dahil olmak üzere akademik finans ve finans sektörü hakkında bilgi ve anlayış geliştirmektir.

Program, öğrencilerin finans alanındaki temel teori ve kavramları anlamalarını sağlayacak; Bir analitik teknikler yelpazesini anlamak ve kullanmak; örneğin, bir şirketin finansal tablolarının analizi veya finansal varlıklara değer vermek için modellerin uygulanması; ampirik araştırma ve ampirik bulgular yöntemlerini değerlendirir; şirketler içinde finansal piyasalar ve kurumlar ve finansal kararlar hakkında pratik bilgi geliştirmek; bir araştırma yoluyla orijinal araştırma yürütmek; ve özellikle finans sektöründe veya akademik araştırmalarda istihdam ile ilgili analitik teknikler, iletişim ve ekip çalışması gibi aktarılabilir beceriler geliştirmek.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Gayrimenkul araştırması, size dünyayı gezme ve çok çeşitli insanlarla tanışma fırsatı veren farklı ve heyecan verici bir kariyer seçeneğidir. Bu programdaki mezunlar artı ... [+]

genel bakış

Gayrimenkul araştırması, size dünyayı gezme ve çok çeşitli insanlarla tanışma fırsatı veren farklı ve heyecan verici bir kariyer seçeneğidir. Bu programdaki mezunlar artık danışmanlık firmaları, finans kuruluşları, bankalar ve ulusal hükümetler için önde gelen danışmanlık rollerinde küresel olarak çalışmaktadır. Genellikle ofis tabanlı olmasına rağmen, insanlarla tanışmak ve dönüm noktası binaları ziyaret etmek için çok zaman harcayacaksınız. Birçok araştırmacı hem ulusal hem de dünyanın birçok yerinde yoğun bir şekilde seyahat etmektedir.

Bu özel program, bir ana odak finans derecesi veya MBA programı teorik titizliği uzman odaklı ve gayrimenkul doğrudan uygulama ile birleştirir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Gayrimenkul araştırması, size dünyayı gezme ve çok çeşitli insanlarla tanışma fırsatı veren farklı ve heyecan verici bir kariyer seçeneğidir. Sörveyörler ve gayrimenkul u ... [+]

genel bakış

Gayrimenkul araştırması, size dünyayı gezme ve çok çeşitli insanlarla tanışma fırsatı veren farklı ve heyecan verici bir kariyer seçeneğidir. Sörveyörler ve gayrimenkul uygulayıcıları esasen değeri ve arazi ve mülk varlıklarını korumakta ve geliştirmektedir.

Birçok kişi için anket mesleğinin önemli bir cazibesi, bilirkişilerin bir masanın arkasında sıkışmamasıdır. Genellikle ofis tabanlı olmasına rağmen, insanlarla tanışmak ve dönüm noktası binaları ziyaret etmek için çok zaman harcayacaksınız. Birçok araştırmacı hem ulusal hem de dünyanın birçok yerinde yoğun bir şekilde seyahat etmektedir. Siz de yeni nesil heyecan verici, yüksek profilli emlak geliştirmelerine katılabilirsiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc Uluslararası İşletme Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM) programımızla, yüksek lisans derecesine sahip ya da hiç iş geçmişi ya da yönetim geçmişi olmayan, gelece ... [+]

genel bakış

MSc Uluslararası İşletme Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM) programımızla, yüksek lisans derecesine sahip ya da hiç iş geçmişi ya da yönetim geçmişi olmayan, gelecekteki kariyer beklentilerini geliştirmek için geniş tabanlı bir işletme niteliği kazanmak isteyen mezunlar hedeflenmektedir. iş yönetimi bilgilerinin ve becerilerinin kariyerlerini değiştirmelerine veya ilerlemelerine olanak tanımak için geliştirmeye çalışanlar.

Uluslararası İşletme Yönetimi Pathways

İKY ile Bizim MSc Uluslararası İşletme Yönetimi, üç uzman biridir Pathways biz Uluslararası İşletme Yönetimi sunuyoruz. Programlar, uluslararası iş ortamının yanı sıra strateji, finans, pazarlama ve örgütsel davranışların önemi de dahil olmak üzere uluslararası iş yönetimindeki önemli konuları kapsamaktadır. Daha sonra, seçtiğiniz Pathway konu için belirli bir bilgi ve beceri geliştirmeye odaklanırsınız.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bu program, lisans düzeyinde bir lisansüstü Makine Mühendisliği ile ilgili ileri düzey öğretim, tasarım çalışmaları ve araştırmalar yoluyla Yüksek Lisans seviyesine sahip ... [+]

genel bakış

Bu program, lisans düzeyinde bir lisansüstü Makine Mühendisliği ile ilgili ileri düzey öğretim, tasarım çalışmaları ve araştırmalar yoluyla Yüksek Lisans seviyesine sahip Makine Mühendisliği bilgilerini ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Farklı Mühendislik deneyimlerinden gelen adaylara, Mesleki Gelişim için gereken temel Makine Mühendisliği bilgilerini ve becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Programın temel amacı, Yeminli Mühendis olmak için akredite bir rota olmaktır.

Bu program, Enstitü tarafından sunulan ilgili yüksek lisans derslerinden uzmanlık kursları ile tamamlanan Mühendislik Bilimleri ve İmalat ve Tasarım yüksek lisans seviyesindeki kursları kullanır. Endüstri ortaklarımızdan gelişmiş bir makine mühendisliği programına artan bir ihtiyaç vardır ve bu program özellikle bu ihtiyacı karşılamak ve öğrencileri daha fazla öğrenmeye teşvik etmek için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Modern inşaat mühendisliği profesyonelleri, hem bireylere hem de proje ekiplerine getirebilecekleri stratejik faydalar nedeniyle genellikle inşaat yönetimi konusunda kaps ... [+]

genel bakış

Modern inşaat mühendisliği profesyonelleri, hem bireylere hem de proje ekiplerine getirebilecekleri stratejik faydalar nedeniyle genellikle inşaat yönetimi konusunda kapsamlı bir anlayış gerektirir. Endüstrinin daha rekabetçi hale gelmesiyle birlikte, organizasyonlar ve müşterileri, iyi proje yönetimi uygulamasının sağladığı kombine zaman, maliyet ve kalite güvencelerini giderek daha fazla talep etmektedir. Dahası, endüstri artık mühendislere, akademik ve profesyonel geçmişlerini tamamlayan uzman teknik bilgi edinme ihtiyacının olduğunu kabul ediyor.

İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans / Yüksek Lisans öğrencileri, gelişmiş inşaat mühendisliği ve modern inşaat yönetimi teori ve pratik bilgi ve anlayış geliştirmek için tasarlanmış derslerin bir arada sağlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Küresel inşaat sektöründe nitelikli inşaat proje yöneticileri için çok yüksek bir talep seviyesi vardır. Bu program, İngiltere, Orta Doğu ve dünya inşaat sektörlerinin ih ... [+]

genel bakış

Küresel inşaat sektöründe nitelikli inşaat proje yöneticileri için çok yüksek bir talep seviyesi vardır. Bu program, İngiltere, Orta Doğu ve dünya inşaat sektörlerinin ihtiyaç duyduğu kaliteyi, hem kendi gerçekleştirme yetenekleri hem de uzun vadeli stratejik potansiyelleri açısından nitelikli proje yöneticileri üretmektedir. İnşaat proje yönetimi perspektifinden, bu sektörün çok ötesinde geçerli olan ilkeler ile öğretilen program, öğrencilerin pratik proje yönetiminde sağlam bir teorik tabana ve mevcut ve gelecekteki stratejilere erişimini sağlar.

Profesyonel tanıma

Program, hem Yeminli Mali Müşavirler Kurumu (RICS) hem de Chartered Institute of Building (CIOB) tarafından akredite edilmiştir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bu program öğrencilere, teorik çerçeveler, uygulamalı araştırmalar ve sektörün mezunlarının, özel sektörde ve özel sektörde İslami bankacılık ve finans alanında üst düzey ... [+]

genel bakış

Bu program öğrencilere, teorik çerçeveler, uygulamalı araştırmalar ve sektörün mezunlarının, özel sektörde ve özel sektörde İslami bankacılık ve finans alanında üst düzey yönetici pozisyonlarına devam etmeleri için çalıştığı kurumsal ve düzenleyici çerçeveyi sunmak için tasarlanmıştır. merkez bankaları ve düzenleyici otoriteler. Bu program, İslami bankacılık ve lisansüstü eğitimdeki pratik uygulamaların bir karşılaştırmasından ortaya çıkmıştır.

Program, şeriat hukukunun temel prensiplerinin (fiqh muamalat) ve bunların İslami muhasebe ve hesap verebilirlik, kurumsal yönetim ve düzenleme uygulamaları yoluyla İslami bankacılık, İslami kurumsal finansman ve sermaye piyasaları üzerindeki etkilerinin anlaşılması ve uygulamalarını sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin İslami bankacılık ve finans piyasalarında kullanılan iş modellerini ve finansal araçlarını değerlendirmelerini sağlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc İş Bilgi Yönetimi programımız, pratik, analitik ve teorik derslerin güçlü ve oldukça benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Uzmanlığınızı geliştirecek ve iş yönetimi ve ... [+]

genel bakış

Yüksek Lisans İşletme Bilgi Yönetimi programımız, pratik, analitik ve teorik derslerin güçlü ve oldukça benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Uzmanlığınızı geliştirecek ve işletme yönetimi ve yazılım mühendisliği konusunda kapsamlı eğitim sağlayacaktır.

Programın vurgusu, bilgisayar programcılığı üzerinde değil, aynı zamanda, sabit-çekirdek yazılım geliştiricileri ve iş yöneticileri arasında çalışan mükemmel bir iletişimci / yönetici olabileceğinizden emin olmak için ilgili analitik ve proje yönetimi becerilerini geliştirmektir.

Öğrenciler e-ticaret, çevrimiçi öğrenme ve BT proje yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşabilirler. Program, BT'yi inceliyor ancak öğrencilerin program tasarlamasını veya yazılım yazmasını gerektirmiyor.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Modern dünyada performans ölçütleri yaşamın bir gerçeğidir. Çalıştığınız, yaşadığınız ve oynadığınız her yerde, Kritik Başarı Faktörleri, Anahtar Performans Göstergeleri, ... [+]

genel bakış

Modern dünyada performans ölçütleri yaşamın bir gerçeğidir. Çalıştığınız, yaşadığınız ve oynadığınız her yerde, Kritik Başarı Faktörleri, Anahtar Performans Göstergeleri, Lig Tabloları ve Performans Ölçümleri ve bunların çeşitli türevleri yaygındır. Ancak, etkili performans ölçüm sistemlerini nasıl tasarlarız ve daha da önemlisi, onları sürdürülebilir sonuçlar için nasıl kullanırız?

Farklı sosyo-teknik ortamlarda iş performansı ölçüm ve yönetim sistemleri geliştirmek ve uygulamak için bilgi ve beceriye sahip mezunlar için artan bir talep var.

Bu program, işletme performans yönetimi alanında bilgi biriktirecek ve uygulamada yaygın olarak kullanılan çerçeveler, yöntemler, araçlar ve teknikler konusunda uzmanlık kazanacaktır. Kuruluşların endüstriyel, ticari ve kamu sektörlerindeki performanslarını yönetmenin hem teknik hem de sosyal yönlerini kapsayacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Program, herhangi bir endüstride yönetim veya insan kaynakları ile ilgili alanlarda bir kariyere dahil olan veya hedefleyen insanlara yöneliktir. Aynı zamanda iş psikoloj ... [+]

genel bakış

Program, herhangi bir endüstride yönetim veya insan kaynakları ile ilgili alanlarda bir kariyere dahil olan veya hedefleyen insanlara yöneliktir. Aynı zamanda iş psikolojisinde uzman danışmanlık yapmak isteyenlere eğitim vermektedir. Bu program, işyerine ilişkin psikolojinin çeşitli yönlerini ayrıntılı bir şekilde anlamanızı sağlar. Öğrenciler, işletme yönetiminde daha önceki çalışmalardan tanıdık bazı konuları bulabilirler. Bununla birlikte, tüm alanlarda, iş psikolojisi yaklaşımı, durumları analiz etmek ve kanıta dayalı politikalar geliştirmek için birincil araştırma verilerini ve psikolojik ilkeleri kullanmaktır.

Ocak girenler... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

İş Stratejisi, Liderlik ve Değişim Yüksek Lisansı, değişim programlarının nasıl geliştirileceği ve farklı liderlik stillerinin belirli bağlamlardaki etkilerini anlama da ... [+]

genel bakış

İş Stratejisi, Liderlik ve Değişim Yüksek Lisansı, değişim programlarının nasıl geliştirileceği ve farklı liderlik stillerinin belirli bağlamlardaki etkilerini anlama da dahil olmak üzere, iş stratejilerini formüle etme ve izleme konusunda öğrenci bilgisi ve anlayışını geliştirmek için tasarlanmıştır. Programın bir örgütü yönetmeye yönelik multidisipliner yaklaşımı, öğrencilere derin yönetsel ve örgütsel anlayışlar sağlayacaktır.

Kurs içeriğiİş Modelleri: Temalar ve SorunlarStratejik DeğişimLiderlikRekabetçi StratejiAraştırma Felsefesi ve Uygulaması

Artı herhangi üç:

İş ekonomisiTalep ve Stok PlanlamasıÇevreci ve Sürdürülebilir LojistikUluslararası Pazarlamaİşletmelerde Çeşitliliği YönetmekProje YönetimiKalite YönetimiSistem düşünüyor... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Koçluk Psikolojisi, profesyonel ve kişisel konuları pratik bir şekilde ele alan, uygulamalı bir psikoloji alanıdır. Verimliliği artırarak, yetenekleri yöneterek ve çatışm ... [+]

genel bakış

Koçluk Psikolojisi, profesyonel ve kişisel konuları pratik bir şekilde ele alan, uygulamalı bir psikoloji alanıdır. Verimliliği artırarak, yetenekleri yöneterek ve çatışma, stres ve değişim ile uğraşarak bireylere ve ekiplere yardımcı olmak için etkili klinik olmayan müdahaleler sunabilen kanıta dayalı koçlukta uzmanlara yönelik artan bir talep vardır. Bu talep, mesleki, eğitim, sağlık, danışmanlık, spor psikolojisi, liderlik, yönetim, örgütsel gelişim ve insan kaynakları gibi çeşitli sektörlerde ve performans alanlarında mevcuttur.

Ocak girenler

Ocak ayında programa başlayan öğrenciler, 2 yarıyıl (12 ay) tez için tam zamanlı (Şubat-Nisan, 3 ay) (toplam 16 ay) ya da 4 yarıyıl (24 ay) tez için yarı zamanlı olarak çalıştıklarını not etmelidirler. Mart-6 ay arası) (toplam 30 ay).... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Lojistik, malzemelerin taşınması, depolanması ve taşınması ile ilgili faaliyet alanlarını tanımlamak için iş dünyasında yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Disiplin yı ... [+]

genel bakış

Lojistik, malzemelerin taşınması, depolanması ve taşınması ile ilgili faaliyet alanlarını tanımlamak için iş dünyasında yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Disiplin yıllar içinde devrim yarattı ve işletme rekabetçiliğinin kilit belirleyicisi olarak kabul edildi. Şirketler, yalnızca iç lojistiklerini elden geçirmekle kalmayıp aynı zamanda tedarik zincirlerini daha etkin bir şekilde yöneterek performanslarını önemli ölçüde geliştirmişlerdir. Bu gelişmeler birçok sektörde nitelikli lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerine sürekli talep yarattı.

Dubai Hükümeti, sadece yerel olarak değil, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ve ötesine de lojistiğin ekonomik önemini kabul ediyor. Son zamanlardaki endüstri raporları, BAE'nin bölgeden geçen dünyanın lojistik faaliyetinin yaklaşık üçte birinin tahmin edildiği büyük bir küresel lojistik merkezi olduğunun altını çizdi.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Yalın Altı Sigma (LSS), süreçte verimlilik ve etkinlik elde etmek için geliştirilmiş müşteri memnuniyeti ve daha iyi sonuçlarla sonuçlanan güçlü bir metodolojidir. Mümkün ... [+]

genel bakış

Yalın Altı Sigma (LSS), süreçte verimlilik ve etkinlik elde etmek için geliştirilmiş müşteri memnuniyeti ve daha iyi sonuçlarla sonuçlanan güçlü bir metodolojidir. Mümkün olan en ekonomik şekilde iyileştirmeler yapmayı amaçlar ve iş süreçlerinde israfı azaltmaya odaklanır. Program, Yalın Altı Sigma metodolojilerinin araç ve teknikleri hakkında bir anlayış geliştirecek ve bunların sonuçta ortaya çıkan somut ve ölçülebilir sonuçları gösterecektir. Öğrenciler, küresel bir bağlamda belirlenen üretim, hizmet, kamu sektörü ve üçüncü sektör gibi çeşitli kuruluşlar için kalite ve süreç iyileştirme ile ilgili en son kavramları, yöntemleri, ilkeleri, araçları ve teknikleri öğreneceklerdir. .... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc Operasyon Yönetimi, operasyonel yönetimin organizasyonel performans ve rekabet gücü ile ilgili rolünü eleştirel bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır. Finansman, sa ... [+]

genel bakış

Operasyon yönetiminde bilgi ve uzmanlık, tüm işletme fonksiyonlarında yöneticilerin önemli bir gereksinimidir ve her tür organizasyonda operasyon yönetimi uzmanlarına artan bir talep vardır.

MSc Operasyon Yönetimi, operasyonel yönetimin organizasyonel performans ve rekabet gücü ile ilgili rolünü eleştirel bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır. Finansman, satış, pazarlama, insan kaynakları yönetimi ve tasarım gibi farklı organizasyonel işlevlerde, operasyon yönetimi ilkeleri ve kavramları ve nasıl uygulanabileceği hakkında bilgi birikimine sahip olacak. Aynı zamanda imalat, hizmet, kamu sektörü ve üçüncü sektör dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerdeki işlemleri analiz etmek ve iyileştirmek için çeşitli kalite, süreç ve tedarik zinciri yönetim araçları ve tekniklerinin kullanımı konusunda uzmanlık geliştirecektir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc Uluslararası İşletme Yönetimi ile Pazarlama programımız, birinci derece iş veya yönetim altyapısı olan ya da hiç olmayan, gelecekteki kariyer beklentilerini geliştirm ... [+]

genel bakış

MSc Uluslararası İşletme Yönetimi ile Pazarlama programımız, birinci derece iş veya yönetim altyapısı olan ya da hiç olmayan, gelecekteki kariyer beklentilerini geliştirmek için ya da iş geliştirmek isteyenlere geniş kapsamlı bir iş kalifikasyonu kazanmak isteyen mezunlara yöneliktir. Yönetim bilgilerinin ve becerilerinin kariyerlerini değiştirmelerine ya da ilerlemelerine olanak tanımak.

Uluslararası İşletme Yönetimi Pathways

Pazarlama ile Bizim MSc Uluslararası İşletme Yönetimi, üç uzman biridir Pathways biz Uluslararası İşletme Yönetimi sunuyoruz. Programlar, uluslararası iş ortamının yanı sıra strateji, finans, pazarlama ve örgütsel davranışların önemi de dahil olmak üzere uluslararası iş yönetimindeki önemli konuları kapsamaktadır. Daha sonra, seçtiğiniz Pathway konu için belirli bir bilgi ve beceri geliştirmeye odaklanırsınız.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt Üniversitesi Petrol Mühendisliği Yüksek Lisans, modern petrol endüstrisi ile ilgili geniş bir yelpazede petrol mühendisliği temelleri kapsayan bir ders ve pro ... [+]

genel bakış

Heriot-Watt Üniversitesi Petrol Mühendisliği Yüksek Lisans, modern petrol endüstrisi ile ilgili geniş bir yelpazede petrol mühendisliği temelleri kapsayan bir ders ve proje çalışması programıdır.

Program, öğrencilerin belirli dersleri incelemesine ve ayrıca bir alan geliştirme projesi (diğer öğrencilerle) ve bireysel bir araştırma projesine katılmalarını sağlar. Proje çalışması, gerçek alan değerlendirme ve geliştirme tasarım problemlerine uygulanacak dersler ve dersler yoluyla asimile edilen fikir ve metotlar için bir fırsat sunmaktadır. Dersler doğada uygulanmakta ve bir yükseklisansın işe alınacak endüstri için iyi bir şekilde hazırlandığı ve sağlam bir bilgi birikimine sahip olacağı şekilde tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt Üniversitesi'nde Stratejik Proje Yönetimi, organizasyonel hedefler sunmak için bir proje portföyünün yönetiminde stratejik gereksinime daha fazla önem vererek ... [+]

genel bakış

Heriot-Watt Üniversitesi'nde Stratejik Proje Yönetimi, organizasyonel hedefler sunmak için bir proje portföyünün yönetiminde stratejik gereksinime daha fazla önem vererek, diğer proje yönetim programlarından farklılaşır.

Bu sayede, Stratejik Proje Yönetimi, hem proje yönetimini, hem de nihai ürünlerin teslim edilmesi ve yönetimin, başarısının sağlanması için bir değişiklikten etkilenen insanların rasyonel ve duygusal alımını yakalamak için bir süreç olarak değişim süreci olarak ele alır. Stratejik Proje Yönetiminde yüksek lisans yeterliliği, işi stratejik bir odak noktası ve tanımlanmış bir nihai hedefe sahip olan işleri yöneten veya yöneten işleri, mühendisliği, BT veya bilimdeki bireylere faydalı olabilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Tasarım Yönetimi programındaki bu Yüksek Lisanslar, tasarım ve yaratıcı endüstrilerde, tasarım bilgilerini geniş bir iş bağlamında kullanmanın yanı sıra günümüz endüstris ... [+]

genel bakış

Tasarım Yönetimi programındaki bu Yüksek Lisanslar, tasarım ve yaratıcı endüstrilerde, tasarım bilgilerini geniş bir iş bağlamında kullanmanın yanı sıra günümüz endüstrisinin ihtiyaçlarına uygun yeni yönetim ve araştırma becerilerini öğrenmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Tasarım ve yaratıcı endüstri profesyonellerinin yaratıcı tasarım düşüncelerini ve süreçlerini sağlam bir iş bilgisi ile pekiştirmeleri ihtiyacını ele almaktadır.

Öğrenciler iç tasarımdan, modadan, grafik tasarımdan, medyadan, ürün tasarımından veya mühendislik geçmişinden olsun, Tasarım Yönetimi programımız öğrencilere, kariyerlerini kendi alanlarındaki yönetim alanlarına ilerletmek için pazarlama ve iş dünyasında kilit konuları destekleyen belirli bir yüksek lisans derecesi kazandırır. bireysel disiplinler ve şirketler.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Tesis yönetimi profesyonel alanı hızla büyüyor, modern iş süreçleri ve destek tesislerinin koordinasyonu için kendisini stratejik yönetim kaynağı olarak kuruyor. ... [+]

genel bakış

Tesis yönetimi profesyonel alanı hızla büyüyor, modern iş süreçleri ve destek tesislerinin koordinasyonu için kendisini stratejik yönetim kaynağı olarak kuruyor.

Tesis Yönetimi programı, mezunlarının değişen iş dünyasında tesislerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayacak yetkinlikler ve beceriler geliştirir. Stratejik tesisler yönetimi perspektifinden öğrenilen program, öğrencilere işletme yönetiminin stratejik potansiyelini gerçekleştirmek için gerekli becerileri iş verimliliğine katkıda bulunacak şekilde yatırım yapacak.

Program endüstri ile ilgilidir ve mezunların çalışma ortamlarının başarısına hızlı bir şekilde olumlu ve etkili bir katkıda bulunmalarını sağlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Rekabet, inşaat sektöründe bir kariyere girmek ve geliştirmek isteyenler arasında büyürken, uluslararası alanda tanınan bu nitelik, ileriye dönük işverenler için bir kali ... [+]

genel bakış

Rekabet, inşaat sektöründe bir kariyere girmek ve geliştirmek isteyenler arasında büyürken, uluslararası alanda tanınan bu nitelik, ileriye dönük işverenler için bir kalite ölçütü sağlamakta ve kariyer ilerlemesini geliştirebilmektedir.

Birçok endüstriyel sektörde miktar ölçümü için uygulanabilir ilkeleri kullanarak, program, konu alanı hakkında güçlü ve derinlemesine bilgi sahibi mezunlar sağlar.

Profesyonel tanıma

Program, hem Chartered Surveyors (RICS) Kraliyet Enstitüsü ve Chartered Institute of Building (CIOB) tarafından akredite edilmiştir.

Yüksek Lisansın Ticari Yönetim ve Miktar Ölçümünde başarıyla tamamlanması üzerine, mezunlar RICS üyeliği için başvurabilirler. Mesleki Yeterlilik Değerlendirme (APC) mezunlarının başarılı bir şekilde tamamlanmasını takiben, mezunlar tam statü kazanırlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Heriot Watt Üniversitesi Uluslararası Moda Pazarlama Yüksek Lisans, uluslararası moda sektöründe kariyer için gerekli teknikleri ve uygulamaları ile donatmak için tasarla ... [+]

genel bakış

Heriot Watt Üniversitesi Uluslararası Moda Pazarlama Yüksek Lisans, uluslararası moda sektöründe kariyer için gerekli teknikleri ve uygulamaları ile donatmak için tasarlanmış kurulmuş ve saygın bir programdır.

Program süresiMSc - 12 aylık tam zamanlı; 24 ay yarı zamanlıPG Diploma - tam zamanlı 9 ay; 21 ay yarı zamanlıAkreditasyon

Bu Program, öğretim ve değerlendirmemizin içerik, kapsam ve öğrenme çıktıları açısından CIM'in sıkı standartlarını karşıladığını belirten Chartered Marketing of Marketing (CIM) tarafından akredite edilmiştir.

Sonuç olarak, Uluslararası Moda Pazarlama Yüksek Lisans programındaki tüm mezunlar iki CIM modülünden muafiyet kazanır: Sertifika Seviyesi Pazarlama modülü ve CIM Diploma Seviye Stratejik Pazarlama modülü. Bu muafiyet hiçbir ekstra ücret ödemeden sağlanır ve bu prestijli profesyonel kalifikasyonun maliyetini 400 £ 'a kadar düşürür. Öğrencilere ayrıca kampüste ve Edinburgh ve Glasgow'da gerçekleşen CIM ağ etkinliklerine katılma fırsatı da verilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bu programın amacı, uluslararası muhasebe ve finans alanında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin araştırma ve istihdam potansiyelini arttırmaktır. Araştırma alanında akademi ... [+]

genel bakış

Bu programın amacı, uluslararası muhasebe ve finans alanında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin araştırma ve istihdam potansiyelini arttırmaktır. Araştırma alanında akademik kariyer geliştirmek isteyenler için özellikle uygundur. Aynı zamanda, bu alanda profesyonel bir kariyer peşinde olanlar için veya uluslararası muhasebe ve finans alanlarında en son araştırma konuları ile becerilerini ve aşinalıklarını genişletmek isteyen bir kariyerde zaten kurulmuş olan kişiler için de uygundur.

Programın temeli, 1. ve 2. yarıyıllar boyunca alınan üç dersten oluşan Uluslararası Muhasebe akışıdır. Bu sınıflar, öğrencilerin ulusal farklılıkların nedenlerini anlayabilmeleri için muhasebe çalışmalarına uluslararası bir bakış açısı sağlamayı amaçlamaktadır. uyumlaştırmaya yönelik eğilimler ve çok uluslu şirketlerin sorunları. Bu, muhasebe teorisi ve araştırma metodolojisinde destekleyici sınıflar bağlamında yapılır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

MSc Uluslararası Yönetim ve İş İletişimi programı, iş bağlamlarında İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanmıştır. Bu programdaki öğrencilerin İngilizce'den ... [+]

genel bakış

MSc Uluslararası Yönetim ve İş İletişimi programı, iş bağlamlarında İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanmıştır. Bu programdaki öğrencilerin İngilizce'den başka bir dilde çalışması zorunlu olmamakla birlikte, geliştirdiğiniz beceriler elbette, dilden bağımsız olarak herhangi bir profesyonel iletişim ortamında uygulanabilir. Profesyonel olarak ilgili konularda çok çeşitli seçmeli dersler vardır, böylece öğrenciler tam olarak hangi alanlarda uzmanlaşmak istediklerini seçebilirler ve bu nedenle programı ilgi alanlarına ve mesleki ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler.

Akreditasyon

Dubai Kampüsü, Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından onaylanmıştır ve Dubai'deki derecelerini öğrenmek için tam lisanslıdır. Tüm mezunlar, İngiltere'deki Royal Charter tarafından akredite edilmiş bir İngiliz derecesine sahiptir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Veri Bilimlerinde Yüksek Lisansımız, bazen Büyük Veri olarak adlandırılan çok büyük ve karmaşık veri kümelerini yönetmek ve analiz etmek için teori ve becerileri öğretir. ... [+]

genel bakış

Bu veri setlerini en yeni algoritma ve teknikleri kullanarak ve bunları görsel olarak keşfetmek için modern yöntemler ve araçlar kullanarak nasıl modelleyeceğinizi, depolayacağınızı ve işleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Programın temel dersleri bir veri bilimcisinin temel becerisini sağlar: makine öğrenmesini uygulamak, büyük veri setlerini yönetmek ve ilginç görselleştirmeler üretmek.

Kazanılan beceriler, iş uygulamaları, endüstriyel uygulamalar ve ayrıca bilimsel veri araştırmaları için geçerli olacaktır.

Profesyonel tanıma

MSc İngiliz Bilgisayar Topluluğu tarafından akredite edilmiştir.

Kurs içeriği

Öğrenciler, 1. yarıyılda dört ders ve 2 yarıyılda dört ders alırlar. Bu programda, aşağıdaki dersler zorunludur:... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Yalın Altı Sigma, Fortune 500 şirketlerinin% 60'ından fazlasında Dünya Standartlarında Bir Süreç Mükemmellik programı olarak kabul edilmektedir ve bu nedenle bu kurs yarı ... [+]

genel bakış

Yalın Altı Sigma, Fortune 500 şirketlerinin% 60'ından fazlasında Dünya Standartlarında Bir Süreç Mükemmellik programı olarak kabul edilmektedir ve bu nedenle bu kurs yarının Lojistik ve Tedarik Zinciri liderlerini geliştirecektir. Bir israfın olduğu yerde, yalın bir işleme ihtiyaç vardır. Lojistik fonksiyonlarında işlev bozukluğu olduğunda, Six Sigma problemleri ortaya koymak ve çözümler yazmak için sondalar. Ayrıca, Lojistik ve Tedarik Zinciri küresel pazarındaki bir dizi profesyonel işin, rekabet avantajı elde etmek ve sürdürmek için Yalın ve Altı Sigma konusunda nitelikler aradığına dair açık kanıtlar vardır. Kursun başarılı bir şekilde tamamlanması, Chartered Logistics and Transport Institute (CILT) tarafından akreditasyona profesyonel nitelikler kazandırmak için hızlı bir mekanizma olarak kullanılabilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Yapay Zeka Uzmanlığımız, evrimsel hesaplama ve öğrenmeyi içerenler gibi akıllı yazılım uygulamaları geliştirmek için anlayış ve beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır. ... [+]

genel bakış

Yapay Zeka Uzmanlığımız, evrimsel hesaplama ve öğrenmeyi içerenler gibi akıllı yazılım uygulamaları geliştirmek için anlayış ve beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır.

Öğrenciler, veri madenciliği, örüntü tanıma ve makine öğrenimi dahil olmak üzere endüstride açık uygulamalar ile uzman alanlarda becerilerini geliştireceklerdir. MSc projesi bazı durumlarda bir dış sanayi veya akademik kuruluşla işbirliği içinde gerçekleştirilebilir.

Bu program, IT'nin kiralanan enstitüsü olan BCS tarafından akredite edilmiştir.

Kurs içeriği

Tam zamanlı öğrenciler her dönem 4 ders alır ve normal olarak tüm temel dersleri almalıdır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Edinburgh uzun ve gururlu bir geçmişe sahip yatırım yönetimi için önemli bir merkezdir. Yatırım Yönetiminde Msc, belirli bir endüstri odaklı anahtar yatırım bilgisi sağla ... [+]

genel bakış

Edinburgh uzun ve gururlu bir geçmişe sahip yatırım yönetimi için önemli bir merkezdir. Yatırım Yönetiminde Msc, belirli bir endüstri odaklı anahtar yatırım bilgisi sağlar. Programın benzersiz bir özelliği, yatırım danışmanlarının haftalık konuk dersleri verdiği, yatırım endüstrisine içgörü sağlaması ve öğrencilere öğrendikleri bilgi ve teoriler hakkında gerçek hayat perspektifini kazandırmalarını sağlayan Yatırım Yönetimi dersinde Güncel Konular'dır.

Akademik teorilerin tartışılması ve sınırlamaları pratik uygulamaya vurgu ile birleştirilir. Programla ilgili öğretim görevlisi, finans ve yatırım yönetiminde araştırma ve uygulamada ön plandadır ve çoğu, Heriot-Watt akademisyenlerini, finans ve yatırımla ilgilenen kıdemli pratisyen hekimler ile bir araya getiren Finans ve Yatırım Merkezi'nin (CFI) üyeleridir. yerel finans camiasından.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Yazılım mühendisleri, bilgisayar bilimleri, proje yönetimi, mühendislik, uygulama alanları ve diğer alanlardan en iyi uygulamaları kullanarak yazılım uygulamalarını oluşt ... [+]

genel bakış

Yazılım mühendisleri, bilgisayar bilimleri, proje yönetimi, mühendislik, uygulama alanları ve diğer alanlardan en iyi uygulamaları kullanarak yazılım uygulamalarını oluşturur ve sürdürür. Öğrenciler, profesyonel standartlara yüksek kalitede yazılım geliştirmek için en son tekniklerin ve metodolojilerin nasıl uygulanacağını öğreneceklerdir.

Bu yüksek lisans programının amacı, yazılım mühendisliği için ileri düzeyde mesleki standartlara anlayış ve becerileri kazandırmaktır. Öğrenciler, mobil uygulamaların geliştirilmesi veya oyun gibi gelişmiş etkileşimli sistemler gibi belirli alanlarda uzmanlaşabilirler.

Profesyonel tanıma... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Bu program, bugün dünyada enerji tedariki ve kullanımı ile ilgili genel bir bakış sunmakta, ancak öğrencinin hızla yenilenebilir enerji mühendisliği alanında uzmanlaşması ... [+]

genel bakış

Bu program, bugün dünyada enerji tedariki ve kullanımı ile ilgili genel bir bakış sunmakta, ancak öğrencinin hızla yenilenebilir enerji mühendisliği alanında uzmanlaşmasına izin vermektedir. Program, rüzgar, deniz, biyokütle ve güneş teknolojilerinin geliştirilmesi ve entegrasyonu nedeniyle enerji sektöründeki önemli değişikliklerin eleştirel bir anlayışını geliştirmek isteyen öğrencilere yöneliktir.

Program yenilenebilir enerji yakalama, dönüştürme, depolama ve yönetiminde karşılaşılan sorunlara yaratıcı çözümler geliştirebilen ve uygulayabilen bir kalibreden mezunlar sağlayacaktır.

Heriot-Watt, öğrenmenin esnek olması gerektiğinin farkındadır ve bu program, deneyimli ve yeni mezunların program içeriğini ve yapısını özel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına izin verir. Üniversite, İnternet üzerinden erişilebilen Vision adlı sanal öğrenme ortamını (VLE) kullanır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot-Watt University Dubai

Dubai'de hem federal hem de yerel düzeydeki hükümetler geleceğin Blockchain platformunda akıllı şehirler, yıkıcı teknolojiler ve yıkıcı yenilikler olacağını ilan etti. Bu ... [+]

genel bakış

Dubai'de hem federal hem de yerel düzeydeki hükümetler geleceğin Blockchain platformunda akıllı şehirler, yıkıcı teknolojiler ve yıkıcı yenilikler olacağını ilan etti. Bu nedenle, işverenlerin işe aldıkları becerileri gözden geçirmeye başlaması ve pazarın bu dönüşüme hizmet edecek yeni iş kategorileri görmeye başlaması beklenmektedir. Pazar araştırması, Blockchain hakkında inovasyon bağlamında bilgisi olan mezunların birden fazla iş teklifi aldığını göstermektedir.

Programın amacı, yüksek kalibreli inovasyon yönetimi mezunlarına, inovasyon yönetiminin global ölçekte yaratıcı, stratejik, taktik ve operasyonel konularında derinlemesine bir anlayışa sahip olmaktır. Bu aynı zamanda imalat, hizmet, kamu ve üçüncü sektörler de dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde deneyim sağlayacaktır. Derecenin tamamlanmasının ardından katılımcılar, organizasyonlarının rekabetçiliğine katkıda bulunmalarını sağlayan kavramlar, yöntemler, araçlar ve teknikler hakkındaki en son bilgilerle iyi bir şekilde donatılacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Academic City
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Heriot Watt Unviersity Dubai
web sitesi
Telefon
+971 4435 8700