Masdar Institute of Science and Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilim ve Teknoloji Masdar Enstitüsü, sürdürülebilirlik konularına gerçek dünya çözümler sağlamaya adamıştır dünyanın ilk lisans düzeyinde üniversite. Bir dünya çapında araştırma odaklı bir üniversite, Enstitü gelişmiş alternatif enerji, çevre ve sürdürülebilirlik teknolojilerinin fen ve mühendislik üzerinde duruluyor. Abu Dabi şehrinde bulunan Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti, Masdar Enstitüsü endüstri liderleri ile ortaklık bilgiye dayalı birine ekonomiyi dönüştürmeye yardımcı ve geliştirmek için ise yüksek vasıflı insan ve entelektüel sermayenin beslenmesi ile Abu Dabi'nin ekonomik çeşitlendirme desteklemeyi amaçlamaktadır temiz enerji dünya lideri olarak Abu Dabi durumu. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nde (MIT) ile işbirliği içinde kurulan Enstitü, yarın kritik düşünürler ve liderler geliştirmek için çalışıyor, yenilikçilik ve girişimcilik kültürünü inkübe teori ve pratik bütünleştirir. Sadece istisnai entelektüel ve girişimci güçlerini göstermek ve dünyanın enerji ihtiyaçlarını ele taahhüt kalır parlak BAE ulusal ve uluslararası mezunları, Masdar Enstitüsü katılabilir. Dünya standartlarında fakülte ve üst kademe öğrencileri ile Enstitü iklim değişikliğinin getirdiği zorluklara çözüm bulmaya kararlıdır. Masdar Enstitüsü de Abu Dabi'nin çok yönlü yenilenebilir enerji şirketi Masdar dört iş birimleri için uygulamalı araştırma sunarken, ticari olarak uygulanabilir, sürdürülebilir enerji çözümleri geliştirmek için dünya için bir test yatağı olarak hizmet ederek, bir lider yenilenebilir enerji ve temiz teknoloji oyuncu olmak istiyor ve BAE bir bütün olarak. Masdar Enstitüsü Masdar City, yenilenebilir enerji ile çalışan dünyanın en sürdürülebilir kentsel gelişme, biri olmayı hedefleyen bir yükselen küresel temiz teknoloji kümede yer alan ve eşsiz bir fırsat öğrencilere sağlayan yaşamak ve gerçek bir "yaşam Laboratuvarda öğrenmek "ortamı. Vizyon & Misyon Vizyon:

Olmak dünya standartlarında, yüksek lisans düzeyinde bir kurum, sorunsuz araştırma ve eğitim gelişmiş enerji ve sürdürülebilirlik geleceğin dünya liderleri ve eleştirel düşünme üretmek için entegre. Sosyoekonomik büyüme için bilgi hub ve motor olarak Abu Dabi konumlandırmak için.

Misyon:

Kurmak ve sürekli gelişmiş enerji ve sürdürülebilirlik disiplinlerarası, ortak araştırma ve geliştirme yeteneği gelişmeye. Bölgede ve dünyada teknoloji ve kurumsal büyümeye genişliği ve derinliği ile yenilikçiler olmak öğrencileri

Konumlar

Abu Dabi

Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin