Middlesex University Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim geçmişimiz

Middlesex 1992 yılında bir üniversite olarak kurulmuştur. Şu anda geniş çapta üstün akademik referansları ve yüksek istihdam edilebilir ve başarılı mezunları ile mükemmel bir uluslararası yüksek öğretim sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir.

Middlesex Üniversitesi'nin tarihi, 1880'lerin sonlarında kuzey Londra'da St Katherine's Koleji ve Hornsey Sanat ve El Sanatları Okulu'nda iki eğitim kurumu kapılarını açtığında başladı. Her ikisi de 1973'te kurulan Middlesex Politeknik'in bir parçası olacak. Middlesex, 1992'de Royal Assent tarafından 'Üniversite' unvanını aldı.

Middlesex tarihinin önemli tarihleri:

 • 1878 - St Katherine's College Tottenham'da açıldı ve bir asırdan fazla süredir faaliyet gösteriyor
 • 1882 - Hornsey Sanat ve El Sanatları Okulu kuruldu
 • 1901 - Ponders End Teknik Enstitüsü (halen Üniversitenin Sosyal Bilimler programlarının evi) başlıyor
 • 1939 - Hendon Teknik Enstitüsü Hendon Burroughs'da açıldı. Üniversitenin en popüler kampüsü - çok gençleşmiş - burada faaliyet göstermeye devam ediyor
 • 1947 - Savaş sonrası dönemde gerekli öğretmenleri yetiştirmek için Trent Park Eğitim Koleji açıldı. Öğretmenler hala Trent Park Kampüsü'nde eğitim görüyor
 • 1962 - Yeni Konuşma ve Drama Okulu açıldı
 • 2005 - Middlesex Üniversitesi ilk yurtdışı kampüsünü Dubai, BAE'de açtı
 • 2010 - Üniversite Doktoru - Bay Misho Ravic
  • Middlesex University London kurucusu üzerinde fahri doktora veren Middlesex University Dubai ve Eş Başkanı Middlesex University Dubai 'nin Yönetim Kurulu, Bay Misho Ravic. Üniversitenin Doktoru üniversitenin en büyük onurudur.

Bizim hediye

Middlesex Üniversitesi, öğretim ve araştırmada yenilikçilik ve mükemmellik ile tanınan dinamik bir üniversitedir.

Middlesex University Dubai , Londra'daki uluslararası üne sahip Middlesex Üniversitesi'nin ilk denizaşırı kampüsüdür. Ocak 2005'te açılan kampüste 100'den fazla milletten 3.000'in üzerinde öğrenci bulunmaktadır ve çok çeşitli konularda lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır.

Yenilikçi araştırma, burs ve profesyonel uygulamaların desteklediği zorlu akademik programlar sunarak, kültürel ve uluslararası çeşitlilikte bir öğrencinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaya kendini adamış gerçek bir üniversiteyiz. Öğrencilerimizi modern dünyaya uygun, yaşam boyu öğrenmeye kendini adamış, içinde yaşadıkları ve çalıştıkları topluluklara katkıda bulunabilecek profesyonel, yetenekli bireyler olarak hazırlıyoruz.

Bir İngiliz üniversitesi olmanın tüm avantajlarına sahip olmanın yanı sıra, Dubai kampüsü öğrencileri, nüfusu oluşturan çeşitli milletlerden ve kültürlerden faydalanırken, Ortadoğu'nun kalbinde hızla gelişen modern bir şehrin sağladığı tüm fırsatlardan yararlanabilirler. Dubai Kampüs, Dubai Bilgi Parkı'nda, dört binada geniş sınıflar ve çalışma alanları kaplar. Dubai Bilgi Parkı, öğrenmeyi teşvik eden uluslararası kurumlar için 2003 yılında kuruldu. Bu nedenle Middlesex University Dubai öğrencileri çok daha geniş bir öğrenci topluluğuna katılma şansına sahiptir.

Geleceğimiz

Middlesex, küresel bir üniversite olmayı ve uluslararası kaliteli yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak seçkin itibarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Middlesex, Dubai'deki kampüsümüzde ve Londra kampüsünde uluslararası öğrencilerin önemli bir çalışanıdır. Dünyanın her yerinden yirmiden fazla daimi personel ofisi, potansiyel öğrencilere yükseköğretim planlama ve uygulamalarının her alanında yardımcı olmaktadır.

Middlesex aynı zamanda en prestijli uluslararası üniversiteler ve diğer eğitim sağlayıcılarla ortak çalışır. Middlesex programları dünya çapında 100'den fazla kurumda öğretilmektedir.

Önümüzdeki on yıl içinde Üniversite, Birleşik Krallık dışında daha fazla Middlesex kampüsü açmayı ve - ortaklık içinde çalışarak - olağanüstü yüksek öğrenim geliştirmeyi ve sağlamayı sürdürmeyi planlıyor.

İtibar ve Etki

Middlesex University Dubai , Londra'daki uluslararası üne sahip Middlesex Üniversitesi'nin ilk denizaşırı kampüsüdür.

Middlesex Üniversitesi'nin kalite belgeleri olağanüstü. Middlesex Üniversitesi, Birleşik Krallık Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından denetlenmektedir ve Dubai kampüsü bu denetim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Dubai kampüsümüz, Middlesex Üniversitesi'ne KG tarafından mümkün olan en yüksek desteği veren aynı titiz kalite güvence prosedürlerine tabidir.

Middlesex University Dubai ayrıca Dubai hükümetinin Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından lisanslanmıştır. Ayrıca, KHDA'daki Üniversite Kalite Güvencesi Uluslararası Kurulu, Dubai'de öğretilen programların kalitesinin Londra'daki ev kampüsündekilere eşdeğer olmasını sağlamak için Dubai'deki tüm programları gözden geçirir.

Dubai'deki akademik programlar, her iki şehirde aynı anda yapılan aynı sınavlarla Londra'daki ile aynı doğrulama ve izleme sistemine sahiptir. Bu nedenle Dubai kampüsü öğrencilerine verilen Onur ve Yüksek Lisans dereceleri, Londra kampüslerindeki öğrencilerle aynıdır ve öğrenciler istedikleri takdirde kampüsler arasında geçiş yapabilirler.

İster Londra'da ister Dubai'de olsun, Middlesex Üniversitesi öğrencileri küresel ekonomide önemli bir role hazırdır.128288_pexels-photo-70292.jpeg Tim Gouw / Pexels

İngiltere Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından Kurumsal Denetim

Middlesex Üniversitesi, tedarikinin kalite ve standartlarını İngiltere'de Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından onaylanmıştır. QAA, Birleşik Krallık üniversitelerini akademik standartların korunması hakkında kamuya bilgi sağlamak için gözden geçirir ve denetim süreçleri, sağlamlıkları nedeniyle küresel olarak saygı görür. QAA'nın Yüksek Öğrenim İncelemeleri diğer üniversite ve kolejlerden uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Her gözden geçirme ekibi bir öğrenci gözden geçiren içerir çünkü QAA öğrencilerin eğitiminin kalite güvencesinde ortak olması gerektiğine inanır. Son olarak, bir QAA gözden geçirenleri ekibi Ekim 2015'te Middlesex Üniversitesi'ni ziyaret etti ve akademik standartlarının, öğrenci öğrenme fırsatlarının kalitesinin ve geliştirmesinin ve öğrenme fırsatlarıyla ilgili bilgi kalitesinin İngiltere beklentilerini karşıladığını değerlendirdi.

2009 yılında yayınlanan önceki Middlesex Üniversitesi inceleme raporu, üniversitenin Dubai kampüsünün kurulması, geliştirilmesi ve entegrasyonuna verilen titiz dikkati 'iyi uygulama' olarak tanımlamıştır. Panel, Middlesex Dubai'yi titiz yöntemler ve kalite konularına ayrıntılı dikkat göstermesi için övdü ve belki de daha da önemlisi Dubai'deki öğrenme fırsatlarını sağlamak için Londra'daki öğrencilerle karşılaştırılabilir.

2014 yılında QAA, BAE'de Uluslararası Middlesex University Dubai için olumlu bir raporla sonuçlanan Ulusötesi Eğitimin Gözden Geçirilmesi (TNE) adlı bir inceleme yaptı. Öğrencilere sağlanan pastoral ve akademik destek, derlemede belirtilen özel bir güçtü. Gözden geçirme, “öğrencilerin müfredat içine yerleştirilmiş istihdam edilebilirlik ve sağlanan ders dışı faaliyetler ile işverenleri ile ilgilenmek için bir dizi fırsata sahip olduklarını” bulmuştur. Raporda ayrıca kampüste 'büyüyen bir araştırma kültürü' bildirildi. Bu incelemeye üniversitenin dört bir yanından çeşitli öğrenciler katıldı ve katkıları KGA'ya kampüsümüzün güçlü yönleri hakkında bir fikir sunmada etkili oldu.

Times Yüksek Öğretim, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Birleşik Krallık Sınıraşan Eğitim Gözden Geçirmesine göre 4 Haziran'da yayınlanan “Viddlesex, sadece iki sağlayıcı… Middlesex'in şube kampüsleri olarak kolayca tanınabileceğini belirtti. öğrenci İngiltere'de bir kampüs beklerdi ”. (Times Yüksek Öğretim, 12 Haziran 2014)

KG, İngiltere yükseköğretim kurumları için entegre bir kalite güvence hizmeti sağlayan bağımsız bir organdır. Ajans, halkın yükseköğretimdeki hizmet kalitesinin ve ödül standartlarının korunduğuna ve geliştirildiğine olan güveni desteklemektedir. Ajansın incelemeleri, yurtdışı ortaklarıyla işbirliği düzenlemeleri de dahil olmak üzere, üniversiteler ve kolejlerde kamu ve özel yüksek öğrenimini; konu düzeyinde öğretme ve öğrenmenin kalitesini ve standartlarını değerlendirerek. Bu faaliyetler, basılı yayınlar ve web sitelerinde kamuya açık raporlar ile sonuçlanır.

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Dubai Hükümetinin Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu

Middlesex University Dubai , Middlesex University Dubai Hükümeti Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından lisanslanmıştır. 2006 yılında kraliyet kararnamesi ile kurulan KHDA, Dubai Emirliği'ndeki okulları ve yüksek öğretim kurumlarını kapsayan tüm eğitim ve insani gelişme sürekliliği boyunca lisans ve kalite güvencesinden sorumludur.

Yıllık lisanslamaya ek olarak, Middlesex University Dubai tüm programlar KHDA'nın Üniversite Kalite Güvencesi Uluslararası Kurulu veya standartlarını belirleme sorumluluğu atanmış dünyanın her yerinden etkili akademisyenler ve kalite güvence uzmanları Kurulu olan UQAIB tarafından gözden geçirilir. Emirlik'te sunulan uluslararası yüksek öğrenim. UQAIB tarafından yapılan incelemeler temelde Üniversite'nin Dubai'de öğretilen programların kalitesinin Londra'daki ev kampüsündekilerle eşdeğer olduğunu göstermesini gerektirmektedir.

Middlesex MBA Dubai Forbes Orta Doğu MBA Programı Sıralaması başında

Forbes Middle East Magazine, Mart 2012 sayısında Middlesex MBA'i Dubai'de bir numaralı MBA olarak sıraladı. En üst düzey Middlesex MBA'in benzersiz özelliklerinin bir tasdikidir:

 • Kapsamlı bir işletme yönetimi müfredatı ile İngiltere Derecesi.
 • Çeşitli sektörlerde ve işletmelerde çalışan çok kültürlü bir grup
 • Dubai merkezli endüstri deneyimi ile tam zamanlı üstün öğretim kadrosu
 • Bir dizi uzmanlık alanı: İş Mükemmelliği, Finans, Uluslararası İşletme, Pazarlama ve Operasyonlar
 • En iyi uluslararası işletmelerden davet edilen öğretim üyeleri
 • Dört Uygulamalı Öğrenme Deneyimi ve Dört Yönetici Beceri Geliştirme etkinliği - sınıftan uzakta.
 • Paris, Milano veya Şanghay'a köklü bir uluslararası alan gezisi ile uluslararası deneyim.
 • Dönem boyunca yayılan her modül için bir dizi pratik değerlendirme
 • Bir iş kurmada daha ileriye götürülebilecek veya danışmanlık uygulamalarına sahip proje tabanlı bir MBA.

QAA, Birleşik Krallık üniversitelerinin ve kolejlerinin yüksek öğretim hizmetlerinin standardını nasıl koruduğunu kontrol eder. QAA elmas logosu ve 'QAA', Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansı'nın tescilli ticari markalarıdır.

126794_pexels-photo-3184291.jpegsahte / Pexels

Konumlar

Dubai

Address
Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19,
P.O. Box 500697

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin