Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Abu Dabi'deki Mohamed bin Zayed Yapay Zeka Üniversitesi (MBZUAI), Yapay Zeka alanında yerel ve uluslararası öğrencilere uzman lisans programları sunan, yüksek lisans düzeyinde, araştırma tabanlı bir akademik kurumdur.

MBZUAI, Yüksek Lisans ve Doktora programlarının tanıtımı yoluyla Yapay Zekanın bilimsel araştırma, geliştirme, aktarma ve kullanımındaki ilerlemeyi desteklemeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin entelektüel potansiyellerini en gelişmiş bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlayan programlar.

MBZUAI'nin amacı, yerel, bölgesel ve uluslararası düzeyde akademik ve araştırma mükemmelliği sağlamak, öğrencilerinin kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak ve zamanımızın en büyük zorluklarından bazılarıyla mücadele etmek için edindikleri bilgileri kullanmaktır.

Bizim benzersizliğimiz. Senin kenar.

1. Araştırma odaklı

Mohamed bin Zayed Yapay Zeka Üniversitesi, dünyadaki ilk AI odaklı araştırma üniversitesidir. MBZUAI, Ph.D.'nin denetlenmesi için AI araştırmalarının mükemmelliği ve liderliği konusunda küresel bir güç olan Abu Dabi merkezli Yapay Zeka Başlangıç Enstitüsü (IIAI) ile ortak oldu. öğrenci ve program geliştirme.

2. Kampüs

MBZUAI, mirası modern yaşam tarzıyla birleştiren canlı bir başkent olan Abu Dabi kenti ile tamamen bütünleşmiştir. Dünyanın en sürdürülebilir şehir topluluklarından biri olan Masdar Şehrinde bulunan kampüs, araştırmanızı yürütmek için eşsiz bir ortam sağlayan en gelişmiş tesisleri, laboratuvarları ve araştırma merkezlerini sunuyor.

3. Burs

MBZUAI% 100 öğrenim ücreti ve aylık ödenek, sağlık sigortası ve konaklama gibi diğer avantajları kapsayan tam bir burs sunmaktadır.

4. Mesleki Fırsatlar

MBZUAI ulusal Hükümet, endüstri ve akademik dünyayla güçlü bağlantılar, öğrencilerimize sağlık, telekomünikasyon, teknoloji, Hükümet, finans gibi alanlarda olası stajlar yoluyla muazzam deneyimler kazanmak için stratejik bir ortaklar ağıyla bağlantı kurmaları için bir platform sağlar. ve daha fazlası. Profesyonel gelişiminizi başarıyla yürütmek için mükemmel bir ağ geçidi.

5. Uluslararası çevre

MBZUAI, araştırma konaklamanız için en iyi üniversitedir. Tüm ülkelerden ve milletlerden gelen adaylar, programlara kabul ve kabul durumunun yüksek akademik duruş ve değere dayalı olacağı için memnuniyetle karşılanmaktadır. Uluslararası bir kampüs ortamı yaratarak, MBZUAI bir içerme ve gelişme kültürünü desteklemeyi amaçlamaktadır.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

Konumlar

Abu Dabi

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Address
Masdar City
Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin