National Design Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NDA online İç Tasarım niteliklere teslim İngiltere'nin önde gelen uzman.

Ulusal Tasarım Akademisi 26 yılı aşkın bir süredir İç Mekan Tasarımı öğretmektedir. Biz online öğrenme uzmandırlar. Part-time iç tasarım derslerinde uzman, biz esnek, online, uzaktan eğitim yoluyla yüksek kalite, diploma endüstri tanınan, akredite kurslar post-lisans düzeyine ulaştırmak. 80 ülkede 30.000'den fazla öğrenci bir mezunlarla. NDA mezunları yüksek sonra aranan ve onların güven, beceri ve ticari farkındalık için çok değerlidir.

Ulusal Tasarım Akademisi'nde biz farklı şeyler. Kurslarımız ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve dünyanın her yerinden gelen incelenecektir tasarlanmıştır. Biz bireyler olarak bütün öğrencilerimizi davranın. Kurslarımız NDA hiçbir terimleri veya dönem vardır bu yüzden esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer öğrencilerin değil, hızını - Öğrenciler kendi hızlarında kendi başlangıç ​​tarihini ve çalışma seçebilirsiniz.

Öğrencilerimizi destek inanıyorum ve sık sık iş, kişisel ve ailevi taahhütleri etrafında kursu uydurma, her öğrenci farklı ihtiyaçları vardır farkındayız. Her öğrenci kendi bireysel çalışma planı ve kendi, son derece deneyimli, kişisel Tutor sahip olmasıdır. Bizim Eğitmenler bilgi hazinesi var ve profesyonel iç tasarım alanında uzman. Eğer haftada 5 gün Nottingham bizim Merkez ofis ve stüdyolarında tabanlı telefon, e-posta veya skype aracılığıyla ihtiyaç ve ulaşılabilen Onlar kadar istediğiniz sıklıkta, geribildirim ve çok destek sağlayan, yolculuk boyunca size destek olacaktır.

Çevrimiçi öğrenme yalnız öğrenme anlamına gelmez. Öğrenciler bireysel olarak çalışma olsa da, öğrencilerin eğitim görürken birbirleri ile meşgul için bir online topluluk sağlayarak inanıyorum. Öğrenciler online olarak ısmarlama Sanal Öğrenme Stüdyo (VLS) portalını kullanarak çalışma. Tecrübe yıllık VLS deneyiminizi uyarıcı ve bilgilendirici hale getirmek için NDA tarafından dizayn edilmiştir. Ayrıca, canlı forumda diğer çevrimiçi öğrencilerle arkadaş olmak çevrimiçi seminerler zevk ve Tutor ve Mezunları sohbet edebilirsiniz. Işe yerleştirme, kariyer ve öğrenci vaka çalışmaları 24/7 ulaşılabilir meşgul VLS'nin parçasıdır. Şimdi İç Tasarım kursları yelpazemizi göz atın: AIM Awards tarafından akredite NDA Seviye 3 Diploması kursları.

Diploma kursu ücretleri fon tarafından sübvanse edilmektedir.

Diploma bir diploma programına üzerine giriş için kabul edilir

Diploma kursları

Profesyonel İç Tasarım Profesyonel Bahçe Tasarımı Profesyonel Perde Yapımı ve Mefruşat NDA derece ortağımız, Staffordshire Üniversitesi tarafından doğrulanır.

Tüm lisans dereceleri öğrenci kredileri için uygundur.

Lisans Dereceleri

Açık Yaşam Tasarım Perakende Tasarım BA Mirası İç Tasarım BA (Hons) (Hons) in FDA Interior Design FdA Miras İç Tasarım FdA Perakende Tasarım BA İç Tasarım BA (Hons) (Hons)

Lisans Dereceleri

Pre-Master - Eğitim Üniversite Diploması - İç Mekan Tasarımı

Yüksek Lisans

MA İç Tasarım Ömrü hep 2 yıl / seviyeleri için, Vakıf Derecesi çalışma NDA öğrencileri bu yüzden planlamak gidin ve sonra son yıl BA (Hons) üst kadar devam etmez. Onlar herhangi bir sebeple devam edebilmek değilse, hala bir derece ile (FDA) mezun ve daha sonra BA (Hons) çalışmaya dönebilirsiniz! Aynı müfredat ve maliyet, ama çok daha esnek.

neden olmasın Ulusal Tasarım Akademisi'nde bizim açık günlerinden birini katılmak, ya da web sitemizi ziyaret daha fazla bilgi edinmek için,

Ek ders kaynakları

NDA ayrıca bir dizi teklif içi ve Bilgisayar Destekli Tasarım paketleri öğrencinin bilgisini geliştirmek yanı sıra kendi ders becerilerini geliştirmek için tasarlanmış çevrimiçi öğreticiler. İçerdiği konular; AutoCAD, Photoshop, Teknik Çizim, SketchUp.

  • NDA Öğrenci İç Tasarım British Institute (BIID) için CAD yazılım lisansları ve desteği, UK üniversite kütüphanelerine ücretsiz erişim (lisans öğrencileri için) ve ücretsiz üyelik alırsınız.

Konumlar

Dubai

Address
dubai
PO Box 333207 Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: