NYIT- Abu Dhabi

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birleşik Arap Emirlikleri 'başkenti kurulan ilk Amerikan üniversitesi, NYIT-Abu Dabi Küresel kampüslerinin Nyit topluluğun canlı üyesidir. Biz, kendi alanlarında uzman olan uluslararası öğretim üyeleri tarafından İngilizce olarak yürütülen kariyer odaklı lisans ve lisansüstü programların ileriye dönük sunuyoruz.

sunulan Dereceler şunlardır:

İşletme - Yönetim, BS
Bilgi, Ağ ve Bilgisayar Güvenliği, MS
Öğretim Teknolojileri, Eğitimciler, MS
İç Tasarım, BFA
Yönetim, MBA
Makine Mühendisliği, BS

Bizim Study Abroad ve Ağ Geçidi New York programlarına sayesinde, Abu Dabi öğrencilerin akademik ilerleme veya eğitim yüksek standartta herhangi bir kesinti ile uluslararası çalışma ile ufuklarını genişletmek için fırsat ve esnekliğe sahip.

Kampüs Uygulamalı Araştırma ve Teknoloji Abu Dabi Erkek Koleji Yüksek Kolejleri bitişik Eğitimi (CERT) Teknoloji Parkı, Mükemmeliyet Merkezi'nde yer almaktadır.

Ücretler

Başvuru ücretleri: AED 370

kredi başına Lisans derecesi: AED 1.950

kredi başına yüksek lisans derecesi: AED 2680

Burs olanakları mevcuttur!

Akreditasyon

NYIT-Abu Dabi sunulan tüm akademik programlar Akademik Akreditasyon Komisyonu (CAA), Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma BAE Bakanlığı (MOHESR) tarafından ilk akreditasyon aldık.

Buna ek olarak, İç Tasarım (BFA) ve İşletme (BS ve MBA) NYIT programlarının sonradan tam CAA akreditasyon aldık. İşletme programları da İşletme Advance Collegiate Schools AACSB International Association tarafından akredite edilmiştir.

ABD'de, NYIT Kolejler ve Okullar Orta Amerika Derneği Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Gün One Kariyer Hizmetleri

NYIT mesleği hazır eğitim her zaman bir NYIT mezunları olarak size sunulacak Kariyer Hizmetleri-fırsatlardan Ofisi tarafından sunulan sayısız fırsat tamamlanmaktadır.

Konumlar

Abu Dabi

Address
NYIT-Abu Dhabi
CERT Technology Park
P.O. Box 5464
Al Muroor Road

Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin