Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2008 yılında kurulan RIT Dubai , 185 yıllık bir geçmişi olan dünyanın önde gelen teknolojik odaklı üniversitelerinden biri olan New York'ta saygın Rochester Institute of Technology'nin kar amacı gütmeyen bir küresel kampüsüdür.

RIT Dubai, iş ve liderlik, mühendislik ve bilgi işlem alanlarında yüksek değerli lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır. Müfredat, öğrencilerin günümüzün yüksek oranda tamamlayıcı iş piyasasında dikkat çekmelerine yardımcı olan yenilikçi bir kooperatif eğitim programıyla öğrencilere ilgili iş deneyimini sağlar.

RIT Dubai, Amerikan dereceleri sunuyor ve tüm RIT programları BAE onaylı. RIT Dubai öğrencileri, New York'taki ana kampüste veya diğer küresel kampüslerinden birinde yurtdışında öğrenim görmeyi tercih etme fırsatına da sahipler.

Eğitimde mükemmellik, RIT Dubai'nin en yüksek önceliği olup, katılımcı ve çeşitli bir öğrenci kitlesinin sağlanması için rekabetçi ve seçici bir kabul süreci ile. Fakülte, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve dünyanın önde gelen profesörlerinden oluşmaktadır.

RIT Dubai, SAP, Henkel, Schneider Electric, Fujitsu ve Axiom gibi 900'den fazla şirketi bulunan bir teknoloji parkı olan Dubai Silicon Oasis'te yer almaktadır.

Vizyonumuz

RIT Dubai, öğrencileri küresel toplumda başarılı bir kariyer için hazırlarken yüksek öğrenime öncülük edecektir.

Görevimiz

RIT Dubai topluluğu, öğrencileri uyarıcı ve işbirlikçi deneyimler aracılığıyla yönlendirir ve motive eder. Misyonumuz kişisel ve mesleki gelişim için teknoloji tabanlı eğitim programları sunmaktır. Yeni ve gelişmekte olan kariyer alanlarını titizlikle takip ediyoruz. Gelişmekte olan teknolojiler ve sosyal koşullarla ilgili müfredat ve ilerleme bursu geliştirir ve sunarız. Topluluğumuz çeşitliliğe ve öğrenci merkezli olmaya adanmıştır ve yenilikçi ve işbirlikçi ruhumuz tarafından ayırt edilir. İç ve dış ortaklıklar, öğrencilerimizin deneyimsel öğrenimini genişletir. RIT Dubai , mezunlar, hükümet, iş dünyası ve dünya toplumu ile ilişkileri karşılıklı olarak zenginleştirmeye kararlıdır. Öğretim, öğrenme, burs, liderlik gelişimi ve öğrenci başarısı bizim merkezi işletmelerdir.

Değerler

Öğrenci Merkezlilik: Davranışı sergiler, bir pozisyonun görevlerini yerine getirir ve / veya öğrencilerin üniversitenin temel seçim bölgesi olarak önemini gösteren ve / veya öğrenci başarısına doğrudan katkıda bulunan ve / veya destekleyen kararlar verir.

Mesleki Gelişim ve Burs: Bir kişinin akademik veya profesyonel disiplininde sürekli olarak ilerlemek ve / veya ilerlemek için harekete geçer; bireysel katkı olarak; takım üyesi olarak; ve / veya bir örgütsel lider olarak.

Bütünlük ve Etik: Bölüm, kolej veya bölüm ve seçim gruplarına yapılan taahhütlerde bulunmak için gerekenleri yapar. Söz verildiği zaman ne yapacağını söyleyerek üniversitenin içinde ve dışında kişisel güven ve ilişkiler kurar.

Saygı, Çeşitlilik ve Çoğulculuk: RIT Dubai topluluğunun diğer üyelerine yüksek düzeyde hizmet sağlar. Her insanı onurlu davranır. Organizasyon, bölüm, kolej veya bölümün çalışmalarını planlamak, yürütmek ve / veya değerlendirmek için farklı perspektifler ekleyerek dahil edilmesini gösterir.

İnovasyon ve Esneklik: Departmanı, kolej veya bölümü daha da iyi bir organizasyon haline getirebilecek yeni fikirler sunar ve / veya teşvik eder. Değişime açık ve iyi adapte olur.

Takım Çalışması ve İşbirliği: Bir takım oyuncusu olarak bölüm, bölüm veya kolej çabalarına katkıda bulunur. Kolej veya bölüm hedefleri ve hedefleri gerçekleştirmek için bölüm dışında başkaları ile iyi çalışır.

Akreditasyonlar

Konumlar

Dubai

RIT Dubai

Address
RIT Dubai
PO Box 341055
Techno Point Building, 1st Floor
Dubai Silicon Oasis

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 371 2000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin