SP Jain School of Global Management Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DUBAİ KAMPÜSÜ

Dubai kampüs öğrenmek ve keşfetmek, Dubai Uluslararası Akademik City (DIAC) çok uluslu bir öğrenci topluluğu ile etkileşim yararları elde etmek bir öğrenci motive bir atmosfer ayarlar.

DIAC kolejler ve üniversiteler için özel bir amaca kampüs olduğunu. Bu bağlanmak ve birbirimizden öğrenmek için farklı kurumlardan gelen öğrenci ve öğretim sağlayan, 13 farklı ülkeden gelen 30 kurumlarını bir araya getiren Emirliği sonrası ortaöğretim için tek bir konum sağlar.

SP Jain üç kata yayılmış yaklaşık 60.000 feet kare kapsayan bütün bir stand-alone bir binada hizmet vermektedir.

Kampüs hi-tech öğrenme merkezleri, sahte ticaret odaları, bir up-do-güncel kütüphane, video konferans odası, Reuters terminali ve daha çağdaş bir şekilde inşa edilmiştir. Akademik City food court ile birlikte kampüs kafeterya öğrencilere çok uluslu mutfağı sunuyor.

Öğrenciler ayrıca SP Jain ve Akademik City diğer okullar tarafından barındırılan çeşitli festival ve tema etkinliklere katılmak.

Bütün çevre öğrencilere kapsamlı bir öğrenme deneyimi yanı sıra küresel bir vatandaş olmanın ne demek olduğunu anlamak için bir şans verir.

Sıralama ve Tanıma

Ekonomist Top-100 Maç MBA dünya çapında (2015) Forbes (ABD) Dünya, En İyi Uluslararası bir yıllık MBA 2015-2016 SP Jain # 10 sırada yer alıyor SP Jain sırada yer alıyor.

Forbes (ABD) Dünyada, Dubai'de # 19 SP Jain 1. sırada yer alıyor, Forbes En İyi Uluslararası İşletme Okulu Sıralaması 2013-2014 Mali kez (İngiltere) 2011 ve 2012 yılında dünyanın en iyi% 1 İş Okulları SP Jain sırada

Akreditasyon

Yüksek Öğretim Kalite ve Standartlar Kurumu, Avustralya

SP Jain Yükseköğretim Kalite ve Standartlar Kurumu (TEQSA), Avustralya tarafından akredite edilmiştir. Programın sonunda öğrenciler bir Avustralyalı derecesi ile haiz bulunmaktadır. Bu büyük ölçüde, böylece küresel, yüksek öğrenim ve kariyer ivme kazandırarak, derecesi uluslararası kabul artırır.

Bilgi ve Dubai, BAE İnsani Gelişme Kurumu (KHDA), Hükümet

SP Jain KHDA SP Jain tarafından verilen ve sertifikalı akademik nitelikleri her türlü amaç için tüm kamu ve özel kuruluşlar tarafından Dubai Emirliği yansıtılmaktadır Bilgi ve Dubai, BAE Hükümeti İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından lisanslı.

Konumlar

Dubai

S P Jain School of Global Management

Address
S P Jain School of Global Management
Block 5, Dubai International Academic City

P. O. Box 502345 Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+ 971 4 4291234

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin