UAEU United Arab Emirates University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi (BAEU) , hükümet, sanayi, ticaret ve bölge genelinde tüm iş alanlarında kilit pozisyonlara sahip 900'den fazla fakülte ve 65.000 mezun ile yaklaşık 13.900 öğrenciyi kapsayan kapsamlı ve araştırma ağırlıklı bir üniversitedir. 65'ten fazla ülkeyi temsil eden uluslararası öğrenciler ve öğretim üyeleri, kültürel çeşitliliği teşvik ederken kampüsü ve sınıfları zenginleştirir ve canlandırır.

Ülkenin amiral gemisi üniversitesi olan BAEU, neredeyse tüm büyük disiplinlerde bulunan dokuz kolejinde uluslararası çapta onaylanmış yüksek kaliteli lisans ve lisans programları sunmaktadır .

1976'daki kuruluşundan bu yana, BAEU lisans eğitim kurumundan kapsamlı bir üniversiteye bir araştırma misyonuna daha fazla önem vererek gelişmiştir.

Araştırma ağırlıklı bir üniversite olarak , BAEU, ulusla ve bölgenin karşılaştığı zorluklara araştırma çözümleri sunmak için sektördeki ortaklarıyla birlikte çalışır. Ülke ve bölge için stratejik öneme sahip dokuz araştırma merkezi, kritik alanlarda bilgiyi ilerletiyor.

Ek olarak, Bilim

Seçkin fakültesi, modern kampüsü ve çok çeşitli öğrenci destek hizmetleri ile BAEU, bölgede eşsiz bir yaşam öğrenme ortamı sunmaktadır. BAEU, önemli başarıları olan ve dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak uluslararası alanda tanınmayı amaçlayan sürekli gelişim için açık bir yörünge olan olgun bir üniversitedir.

Kolejler

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi, Lisansüstü Çalışmalar Koleji ve Üniversite Kolejine ek olarak 9 ayrı koleje ve kapsamlı bir akademik disiplin ve bölümlere ev sahipliği yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Kolej sayfalarını ziyaret edin.

Üniversite Koleji

Canlı bir öğrenme ortamı yaratarak ve en gelişmiş öğrenme olanaklarını sağlayarak mükemmelliği taahhüt ediyoruz.

İşletme ve Ekonomi Fakültesi

CBE, etkili bir öğrenim ortamı ile öğrencilerin geleceklerini kurmalarına yardımcı olacak seçkin çalışma planları sunar.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

CHSS'de, ileri bilimsel araştırmaları teşvik ediyoruz, toplumla güçlü bağlar kuruyoruz ve miras ve toplum hizmetini sağlamlaştırıyoruz.

Bilgi Teknolojileri Fakültesi

Üniversitemiz kişisel, entelektüel ve teknik gelişimleri besleyen ideal bir yer ve başarılı mezunlarımızla gurur duyuyoruz.

Mühendislik Fakültesi

Mühendislik Fakültesi, seçkin, uluslararası olarak tekrarlanabilir programlar sunar ve çeşitli alanlarda sürdürülebilirliği sağlamak için çaba gösterir.

Eğitim Fakültesi

Modern öğretim yöntemleri sunan Eğitim Fakültesi, farklı ve bilgili bir toplum oluşturmak için BAE'nin eğitim gereksinimlerini karşılayan programlar sunar.

Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi, bölgesel olarak prestijli bir statüye sahiptir ve BAE toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak için araştırmaya dayalı programlar sunar.

Gıda ve Tarım Fakültesi

CFA, öğrencinin başarısına ve rekabetçi iş piyasasında gerekli becerilere sahip öğrencilere kazandırmak için eleştirel düşünmeyi benimseyen akademik programlar sunma konusunda kararlıdır.

Bilim Üniversitesi

Uluslararası standartlara uygun kaliteli teknik beceri ve uzmanlığa sahip mezunlar hazırlamak için seçkin bir deney tabanlı öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi

Uluslararası standartlara uygun kaliteli teknik beceri ve uzmanlığa sahip mezunlar hazırlamak için seçkin bir deney tabanlı öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Yüksek Lisans Çalışmaları Fakültesi

Öğrencilerin lisansüstü eğitim alma konusundaki isteklerini yerine getirmelerine yardımcı olacak en iyi programları ve olanakları sunuyoruz. Ayrıca farklı programlar için çeşitli tam ve kısmi burslar da sunuyoruz.

Konumlar

Abu Dabi

Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Al Ain

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Al Ain, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai

Address
Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation,
Al Beda’a

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar