Resmi açıklamayı okuyun

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi (BAEU) , hükümet, sanayi, ticaret ve bölge genelinde tüm iş alanlarında kilit pozisyonlara sahip 900'den fazla fakülte ve 65.000 mezun ile yaklaşık 13.900 öğrenciyi kapsayan kapsamlı ve araştırma ağırlıklı bir üniversitedir. 65'ten fazla ülkeyi temsil eden uluslararası öğrenciler ve öğretim üyeleri, kültürel çeşitliliği teşvik ederken kampüsü ve sınıfları zenginleştirir ve canlandırır.

Ülkenin amiral gemisi üniversitesi olan BAEU, neredeyse tüm büyük disiplinlerde bulunan dokuz kolejinde uluslararası çapta onaylanmış yüksek kaliteli lisans ve lisans programları sunmaktadır .

1976'daki kuruluşundan bu yana, BAEU lisans eğitim kurumundan kapsamlı bir üniversiteye bir araştırma misyonuna daha fazla önem vererek gelişmiştir.

Araştırma ağırlıklı bir üniversite olarak , BAEU, ulusla ve bölgenin karşılaştığı zorluklara araştırma çözümleri sunmak için sektördeki ortaklarıyla birlikte çalışır. Ülke ve bölge için stratejik öneme sahip dokuz araştırma merkezi, kritik alanlarda bilgiyi ilerletiyor.

Ek olarak, Bilim

Seçkin fakültesi, modern kampüsü ve çok çeşitli öğrenci destek hizmetleri ile BAEU, bölgede eşsiz bir yaşam öğrenme ortamı sunmaktadır. BAEU, önemli başarıları olan ve dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak uluslararası alanda tanınmayı amaçlayan sürekli gelişim için açık bir yörünge olan olgun bir üniversitedir.

Kolejler

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi, Lisansüstü Çalışmalar Koleji ve Üniversite Kolejine ek olarak 9 ayrı koleje ve kapsamlı bir akademik disiplin ve bölümlere ev sahipliği yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Kolej sayfalarını ziyaret edin.

Üniversite Koleji

Canlı bir öğrenme ortamı yaratarak ve en gelişmiş öğrenme olanaklarını sağlayarak mükemmelliği taahhüt ediyoruz.

İşletme ve Ekonomi Fakültesi

CBE, etkili bir öğrenim ortamı ile öğrencilerin geleceklerini kurmalarına yardımcı olacak seçkin çalışma planları sunar.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

CHSS'de, ileri bilimsel araştırmaları teşvik ediyoruz, toplumla güçlü bağlar kuruyoruz ve miras ve toplum hizmetini sağlamlaştırıyoruz.

Bilgi Teknolojileri Fakültesi

Üniversitemiz kişisel, entelektüel ve teknik gelişimleri besleyen ideal bir yer ve başarılı mezunlarımızla gurur duyuyoruz.

Mühendislik Fakültesi

Mühendislik Fakültesi, seçkin, uluslararası olarak tekrarlanabilir programlar sunar ve çeşitli alanlarda sürdürülebilirliği sağlamak için çaba gösterir.

Eğitim Fakültesi

Modern öğretim yöntemleri sunan Eğitim Fakültesi, farklı ve bilgili bir toplum oluşturmak için BAE'nin eğitim gereksinimlerini karşılayan programlar sunar.

Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi, bölgesel olarak prestijli bir statüye sahiptir ve BAE toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak için araştırmaya dayalı programlar sunar.

Gıda ve Tarım Fakültesi

CFA, öğrencinin başarısına ve rekabetçi iş piyasasında gerekli becerilere sahip öğrencilere kazandırmak için eleştirel düşünmeyi benimseyen akademik programlar sunma konusunda kararlıdır.

Bilim Üniversitesi

Uluslararası standartlara uygun kaliteli teknik beceri ve uzmanlığa sahip mezunlar hazırlamak için seçkin bir deney tabanlı öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi

Uluslararası standartlara uygun kaliteli teknik beceri ve uzmanlığa sahip mezunlar hazırlamak için seçkin bir deney tabanlı öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Yüksek Lisans Çalışmaları Fakültesi

Öğrencilerin lisansüstü eğitim alma konusundaki isteklerini yerine getirmelerine yardımcı olacak en iyi programları ve olanakları sunuyoruz. Ayrıca farklı programlar için çeşitli tam ve kısmi burslar da sunuyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

UAEU United Arab Emirates University

Bahçecilik Yüksek Lisans Derecesi mezunları mevcut iş piyasasında yüksek talep görüyor. Bu önerilen programın mezunları tarafından doldurulabilecek meslek pozisyonları, d ... [+]

genel bakış

Bahçecilik Yüksek Lisans Derecesi mezunları mevcut iş piyasasında yüksek talep görüyor. Bu önerilen programın mezunları tarafından doldurulabilecek meslek pozisyonları, diğerlerinin yanı sıra, bahçecilik mimarları ve tasarımcıları, şehir bahçecileri, araştırma görevlileri ve üniversite eğitmenlerini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Öğrenciler, çalışmalarını bahçecilik, tarımsal ekoloji, biyoteknoloji, ıslah, mahsul fizyolojisi, mahsul üretimi, mineral beslenme, modelleme ve kantitatif bahçecilik, bitki yetiştirme ve gelişme, hasat sonrası fizyoloji, yeniden müzakere / restorasyon ve bunun yanı sıra çalışmalarına odaklayabilirler. Sürdürülebilir su yönetimi.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bilgi Teknolojileri Koleji tarafından sunulan Bilgi Güvenliği Yüksek Lisans Programı, bilgi güvenliği alanındaki liderlik ve operasyonlarda uzmanlık geliştirmek üzere tas ... [+]

genel bakış

Bilgi Teknolojileri Koleji tarafından sunulan Bilgi Güvenliği Yüksek Lisans Programı, bilgi güvenliği alanındaki liderlik ve operasyonlarda uzmanlık geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Program, bilgi güvenliği uzmanları için bilgi güvenliği uzmanlarının artan ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Program mezunlarına bilgi güvenliği ve genişlik bilgi teknolojisi kurslarının yanı sıra bilgi güvenliği konusundaki bilgi ve becerilerini geliştirmek için tasarlanmış derinlemesine dersler sunmaktadır. Program, bir organizasyonun bilgi güvenliği operasyon sistemini planlamak, elde etmek, işletmek, yönetmek ve değerlendirmek için gerekli teknik ve yönetsel uzmanlığı sağlar. Bu programa katılan öğrencilerden, bilgi güvenliği alanında mesleki yeterlilik ve geniş bilgi birikimi sağlamak için bir çalışma planı izlemeleri beklenmektedir. Bu uzmanlığın vurgusu, endüstri standardı güvenli sistemler, uygulamalar ve ağlar oluşturmak için kanıtlanmış ve yenilikçi uygulamalar uygulamaktır. Bu program yüksek motivasyonlu çalışan meslek gruplarına ve yeni lisans mezunlarına yöneliktir. Program, devlet ve kurumsal kuruluşların mevcut ve gelecekteki bilgi güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak ve ayrıca doktora yapmaya hazırlanmak için gereken becerileri geliştirmek ve bilgi vermek için tasarlanmıştır. bilgi güvenliği veya ilgili alanlarda.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bilgi Teknolojileri Fakültesi, ilgili yönetim, iletişim ve karar verme becerilerinin yanı sıra, bilgi sistemleri ve teknolojilerini tam olarak anlayan mezunlar üreten Bil ... [+]

genel bakış

Bilgi Teknolojileri Fakültesi, ilgili yönetim, iletişim ve karar verme becerilerinin yanı sıra, bilgi sistemleri ve teknolojilerini tam olarak anlayan mezunlar üreten Bilgi Teknolojileri Yönetimi Yüksek Lisans programını sunmaktadır. Öğrenciler, kurumsal çözümleri etkin bir şekilde uygulamak için bilgi sistemleri teknolojisi uzmanlığı ve yönetim becerilerinin nasıl bütünleştirileceğini öğrenirler. Gelişmiş teknik bilgi ve yönetim becerilerinin örgütsel stratejiyle birleşimi, bu programın mezunlarını BT liderleri ve teknik uzmanlar olarak başarılı bir konuma getirmiştir.

Program HedefiBilgi sistemleri ve teknolojileri hakkında derinlemesine bilgi geliştirin.Kurumsal çözümleri etkin bir şekilde uygulamak için bilgi sistemleri teknolojisi uzmanlığı ve yönetim becerilerini entegre edin.BT projelerine öncülük edin ve yarının ekonomisinin oluşturulmasında büyük rol oynayın.Becerilerini geliştirin ve yaşam boyu öğrenim ve profesyonel gelişim için bilgilerini genişletin.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans programı, elektrik mühendisleri için ileri çalışma olanakları sunmaktadır. Program, seçmeli dersleri içerir ve öğrencilerin belirli bi ... [+]

genel bakış

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans programı, elektrik mühendisleri için ileri çalışma olanakları sunmaktadır. Program, seçmeli dersleri içerir ve öğrencilerin belirli bir uzmanlığa vurgu yapmak için programlarını bireysel olarak uyarlamalarını sağlar (örneğin, Güç, kontrol, iletişim vb.). Çalışma alanları arasında güç sistemleri, güç elektroniği, elektronik, kontrol sistemleri, bilgisayar mühendisliği ve iletişim sistemleri bulunmaktadır. Programın tezli ve tezsiz seçenekleri bulunmaktadır. Program, doktora programına devam etmek ve / veya yeni teknolojik yeniliklerin yönetimi ve sürdürülmesinin yanı sıra yeni ürünlerin geliştirilmesine ve tasarlanmasına dahil olmalarına aktif olarak katılmak için gerekli tüm yetenekleri sağlar. Diğer hedefler arasında, bilimsel araştırma ve geliştirmeyi teşvik etmenin yanı sıra, yerel sanayi ve devlet kurumları ile güçlü iki yönlü ilişkiler kurulması da bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Fizik Yüksek Lisans programı, nükleer enerji, yarı iletken endüstrisi, Tıbbi Fizik, Havacılık endüstrisi, Nanofizik ve Nanoteknoloji gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak ... [+]

genel bakış

Fizik Yüksek Lisans programı, nükleer enerji, yarı iletken endüstrisi, Tıbbi Fizik, Havacılık endüstrisi, Nanofizik ve Nanoteknoloji gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere BAE'nin stratejik gereksinimlerine hizmet etmek ve bunları desteklemek için tasarlanmıştır. Program mezunlarını endüstriyel, eğitimsel ve devlet kurumlarında profesyonel ve liderlik pozisyonlarına hazırlamayı amaçlamaktadır.

Program HedefiTemel fizikteki kavramlar ve çözme becerilerinde sağlam bir altyapı.Çağdaş Fizikte bir konuyu araştırma yeteneği.İletişim kurma yeteneği bulur.Program Öğrenme Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler:... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Gıda Bilimi Bölümü, öğrencilere Gıda Kalitesi ve Güvenliği, Gıda Kimyası ve Analizi, Gıda İşleme ve Mühendisliği ile Yenilikçi ve Fonksiyonel Gıdalar hakkında ileri düzey ... [+]

genel bakış

Gıda Bilimi Bölümü, öğrencilere Gıda Kalitesi ve Güvenliği, Gıda Kimyası ve Analizi, Gıda İşleme ve Mühendisliği ile Yenilikçi ve Fonksiyonel Gıdalar hakkında ileri düzeyde bilgi edinme fırsatı verecek Gıda Biliminde Yüksek Lisans Programı önermektedir. Gıda Bilimi Yüksek Lisans Programı, öğrencinin güvenli ve kaliteli gıdalar üretmek için kullanılan bilimsel prensipler ve işlemler hakkındaki bilgilerini pekiştirmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Program, sınıf teorisini, pratik araştırmayı ve uygulanmasını kapsayan bilime dayalı bir mesleki eğitim sağlayacaktır. Öğrenciler, bilimin, teknolojinin ve gıda mühendisliğinin teorik ve uygulamalı yönlerini kapsamlı bir şekilde çalışma fırsatına sahip olacaklar. Besinlere uygulandığı şekliyle bilimin derinlemesine bir anlayışı, kariyerine ve teknik eğitime ilgi duyan öğrencilere, gıda endüstrisinin yanı sıra günlük yaşamlarında gıda hazırlığını anlamalarında yardımcı olacaktır. Bu program, uzmanlık bilimi lisansüstü eğitimi için profesyonel dünyada gelişmek ve daha ileri düzeyde bilgi birikimi sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bu yüksek lisans programı, Yapı Mühendisliği, Geoteknik Mühendisliği, İnşaat Yönetimi, Karayolu ve Ulaştırma, Su Kaynakları, Çevre Mühendisliği ve Etüt dahil olmak üzere ... [+]

genel bakış

Bu yüksek lisans programı, Yapı Mühendisliği, Geoteknik Mühendisliği, İnşaat Yönetimi, Karayolu ve Ulaştırma, Su Kaynakları, Çevre Mühendisliği ve Etüt dahil olmak üzere çeşitli İnşaat Mühendisliği disiplinlerini kapsar. Ulusal kalkınmanın sürdürülmesinin gerekliliği, uygun altyapıları, ulaştırma ağlarını, konut ve endüstriyel kompleksleri güvence altına almak için hükümet ve özel sektörlere artan talepler getirmesidir. Bu taleplerin karşılanmasına yardımcı olmak için program, topluma ve sanayiye, ülkenin sürdürülebilir kalkınması için seçkin ulusal insan gücü ve yüksek nitelikli inşaat mühendisleri sağlamak için tasarlanmıştır. Program doktora yapmak isteyen öğrenciler yetiştirecek İnşaat Mühendisliğinde. Programın mezunları İnşaat Mühendisliği bilimindeki gelişmeler ve bunlarla ilgili uygulamalar arasındaki bağı sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Kimya programında, üst düzey BAE ve uluslararası öğrencilere kimya alanında yüksek kaliteli lisansüstü eğitim alma fırsatı sunmayı amaçlamaktadır. ... [+]

genel bakış

M.Sc. Kimya programında, üst düzey BAE ve uluslararası öğrencilere kimya alanında yüksek kaliteli lisansüstü eğitim alma fırsatı sunmayı amaçlamaktadır. Program, çeşitli sektörlerde zorlu işler için mezun hazırlamak için bilgi derinliği ve gelişmiş araştırma üzerine inşa edilmiştir. Bu, iyi tasarlanmış teorik dersleri temel alan dengeli bir müfredat sunarak ve önemli bilimsel ve teknolojik zorlukların ele alındığı son derece önemli alanlarda ileri araştırmalar için fırsat ve araçlar sağlayarak başarılır. Kimya Bölümü, fakülte üyelerinin gözetiminde geniş araştırma ilgi alanlarına sahip yüksek kaliteli araştırmalara izin veren araştırma tesisleri açısından iyi bir şekilde kurulmuştur. Araştırma alanları, biyo-analitik, petrol, malzeme, çevre, ilaç ve hesaplamalı kimya gibi disiplinler arası araştırma alanlarının yanı sıra geleneksel kimya, analitik, organik, inorganik, fiziksel ve biyokimyanın tüm alanlarını kapsar. Program, yarı zamanlı öğrencileri olduğu gibi tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrencileri de kabul ederek ve hem akşam hem de hafta sonu kursları sunarak önemli bir esneklikle tasarlanmıştır. Model çalışma planı, tam zamanlı bir aday için iki yıl içinde ve yarı zamanlı bir aday için üç yıl boyunca gerekli teorik ders çalışma (24 kredi saat) ve tez araştırma çalışması (6 kredi saat) tamamlamaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bu programın amacı, ödüllendirici bir profesyonel deneyim için nitelikli yüksek lisans düzeyindeki kimya mühendisleri mezun etmektir. Mezunlar kimya, petrokimya veya biyo ... [+]

genel bakış

Bu programın amacı, ödüllendirici bir profesyonel deneyim için nitelikli yüksek lisans düzeyindeki kimya mühendisleri mezun etmektir. Mezunlar kimya, petrokimya veya biyokimyasal endüstrilerinde çalışmayı, diğer yüksek lisans derecelerine devam etmeyi veya danışmanlık / müteahhitlik şirketlerine katılmayı seçebilirler. Aday öğrenciler yaşam boyu öğrenme ve profesyonel gelişim arayışı içinde motive olmalı ve küresel kimya, petrokimya ve biyokimyasal endüstrilerinde profesyonel ve lider olma yeteneğine sahip olmalıdır. (Bunlar için toplam kredi saati 30, tezsiz için 33'tür).

Program HedefiKimya mühendisliği temel ve uygulamalı kavramlarında yüksek yetkinlik seviyesine sahip mezunlar üretmek.Sınai olarak önemli problemleri ele almak ve olası çözümleri önermek ve araştırmak için fırsatlar sağlamakÖğrencilerin sosyal ve kişisel gelişimlerini kucaklayabilecekleri bir ortam sağlamak.Öğrencileri, yaşam boyu öğrenme ve mesleki gelişim arayışına motive etmekÖğrencilerin, endüstride çalışmayla ilgili mesleki ve toplumsal sorumlulukları anlamalarını ve anlamalarını sağlamak.Hesaplamalı teknikler, yazılı ve sözlü iletişim becerilerini geliştirmek.Kimya Mühendisliği prensipleri ve operasyonları hakkında daha derinlemesine bir anlayış ve ileri bilgi birikimi ile yenilikçiliği ve girişimciliği geliştirmek.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Psikoloji Bölümü ... [+]

genel bakış

Psikoloji Bölümü

Program HedefiÖğrencilere klinik psikolojideki güncel gelişmeler hakkında ileri düzeyde bilgi vermek.Öğrencileri psikolojik problemleri çözmek için klinik bilgi uygulamaları konusunda eğitmek.Öğrencileri, işleri profesyonel düzeyde planlama ve uygulamada bağımsız hareket etmeleri için eğitmek.Öğrencilerin klinik sorunları ve sonuçları, katılan tüm taraflara açıkça iletmelerini sağlamak.Öğrencilere, asgari süpervizyon altında klinik araştırma yapmalarını sağlayan bilgi sağlamak.Program Öğrenme Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler:

Zihinsel sağlık alanındaki kültürel ve mesleki ve etik uygulamalarla ilgili klinik bilgiyi gösterin.Uygun psikolojik değerlendirme yapın.DSM / ICD kullanarak başarılı bir şekilde müşterilerin klinik sorunlarını teşhis edin.Çeşitli psikolojik bozukluklar için uygun tedavi planları oluşturun.Müşterilerin (bireylerin ve grupların) psikolojik bozukluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için terapötik becerileri uygulayın.İlgili tüm taraflara kapsamlı ve anlaşılabilir psikolojik raporlar iletin.Klinik psikolojide araştırma yapmak için uygun metodolojiyi uygulayın.Lisans Derecesi Gereksinimleri... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Makine mühendisliği, mühendisliğin en geniş ve en eski dallarından biridir ve mikro ve nano skalalı çok ince ve hassas aletlerin tasarım ve imalatından, büyük enerji sant ... [+]

genel bakış

Makine mühendisliği, mühendisliğin en geniş ve en eski dallarından biridir ve mikro ve nano skalalı çok ince ve hassas aletlerin tasarım ve imalatından, büyük enerji santrallerinin tasarım ve imalatına kadar uzanan bir iş gerektirebilir. ME programı, öğrencinin ihtiyaçları tanımlamayı, problem tanımlamayı ve bir çözüm elde etmek için temel prensip ve teknikleri uygulamayı öğrendiği mühendislik için temel bir yaklaşımı vurgulamaktadır. Bu felsefe sınıf dersleri, laboratuar etkinlikleri, tasarım projeleri ve araştırma dahil edilmiştir. ME mezunlarının hareketli cihazlar ve karmaşık sistemler ile ilgilenmesi bekleniyor. Mekanik sistemleri anlamak için malzeme, tasarım, imalat, katı ve akışkanlar mekaniği, termodinamik, ısı transferi, kontrol ve enstrümantasyon konularında bilgi edinir. Uzmanlaşmış ME dersleri arasında enerji dönüşümü, enerji yönetimi, iklimlendirme, turbo makina, kompozit malzeme ve malzeme işleme, yanma, kırılma mekaniği, mekatronik ve titreşimde seçilen konular, kontrol mühendisliği, robotiklere giriş, imalat ve tasarımda seçilen konular, bakım mühendisliği, biyomekanik ve biyomühendislikte seçilen konular. (Toplam kredi saati, tez için 30, tezsiz olarak 33'tür).... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Matematik Bilimlerinde Matematik Bilimleri Bölümü içinde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir programdır. Öğrencilerin, araştırma ve bir Yükse ... [+]

genel bakış

M.Sc. Matematik Bilimlerinde Matematik Bilimleri Bölümü içinde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir programdır. Öğrencilerin, araştırma ve bir Yüksek Lisans tamamlama için 6 kredi saat ek olarak 24 kredi ders tamamlamak zorundadırlar. tez. Ders, 3 kredilik seçmeli dersin yanı sıra (9 kredilik saat) 4 kredilik Üniversite Fen Bilimleri gereklilikleri (Etik, Araştırma Metodları ve İstatistikler), 3 temel matematik dersi ve 2 bölüm semineri (toplam 11 kredi saat) içerir. Öğrenci, saf ya da uygulamalı matematik ile ilgili herhangi bir özel konuda uzmanlaşmak için. Öğrenci gelişimi, bir araştırma danışmanı (ve yardımcı danışmanlar) ve bir tez savunma komitesi tarafından denetlenir. Program, giriş koşullarını yerine getiren tüm öğrencilere açık, ücretli bir programdır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Mimari Mühendislik Bölümü, yüksek performanslı yapılı çevrenin tasarımı, yapımı ve işletimi ile ilgilenen öğrenciler için Mimari Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi sunma ... [+]

genel bakış

Mimari Mühendislik Bölümü, yüksek performanslı yapılı çevrenin tasarımı, yapımı ve işletimi ile ilgilenen öğrenciler için Mimari Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi sunmaktadır. Yüksek lisans derecesi, öğrencileri mesleki uygulamada uzmanlaşmış rollere ve doktora düzeyinde ileri düzey çalışmalara hazırlar. Program, yapılı çevrenin çeşitli ölçeklerinde bina bilimi, mühendislik sistemleri, sürdürülebilir kalkınma ve yüksek performanslı tasarım ile ilgili konularda titiz mimarlık mühendisliği dersi çalışmasını içerir. Program, araştırmaya dayalı bir proje veya tezle sonuçlanır. Başvuru sahiplerinin, BAE Üniversitesi'nden Mimarlık Mühendisliği dalında lisans derecesiyle veya yakından ilgili bir alanda eşdeğer bir lisans derecesi ile mimari veya mimari mühendislik geçmişine sahip olmaları beklenir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bölümünde, Biyoloji Bölümü'nde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir saattir. Öğrencilerin, araştırma ve bi ... [+]

genel bakış

M.Sc. Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bölümünde, Biyoloji Bölümü'nde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir saattir. Öğrencilerin, araştırma ve bir Yüksek Lisans tamamlama için 6 kredi saat ek olarak 24 kredi ders tamamlamak zorundadırlar. tez. Kurs, 9 kredilik saat aralarında (Bilim ve Tıp Fakültesi, 5 kredi saatinde 5 kredilik Kolej dersi şartı (Lisansüstü Semineri, Etik, Araştırma Yöntemleri ve İstatistik), 10 kredilik saatte 4 kredilik 4 temel Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji dersi içermektedir. ve Sağlık Bilimleri) öğrencinin Moleküler Biyoloji ve / veya Biyoteknoloji ile ilgili herhangi bir konuda uzmanlaşmasını sağlayan seçmeli dersler. Öğrenciler CMHS tarafından önerilen 6 kredilik seçmeli ders alabilirler. Öğrenci gelişimi, bir araştırma danışmanı (ve yardımcı danışmanlar) ve bir tez savunma komitesi tarafından denetlenir. Program, giriş koşullarını yerine getiren tüm öğrencilere açık, ücretli bir programdır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bu programın amacı, ödüllendirici bir profesyonel deneyim için yüksek nitelikli petrol mühendisleri mezun etmektir. Mezunlar, petrol endüstrisinde çalışmayı, diğer yüksek ... [+]

genel bakış

Bu programın amacı, ödüllendirici bir profesyonel deneyim için yüksek nitelikli petrol mühendisleri mezun etmektir. Mezunlar, petrol endüstrisinde çalışmayı, diğer yüksek lisans derecelerine devam etmeyi veya danışmanlık / müteahhitlik şirketlerine katılmayı seçebilir. Aday öğrenciler, yaşam boyu öğrenme ve profesyonel gelişim arayışı içinde motive olmalı ve küresel petrol endüstrisinde profesyonel ve lider olma yeteneğine sahip olmalıdır. (Bunlar için toplam kredi saati 30, tezsiz için 33'tür).

Program HedefiPetrol mühendisliği temel ve uygulamalı kavramlarında yüksek düzeyde yetkiye sahip mezunlar üretmek.Sınai olarak önemli problemleri ele almak ve olası çözümleri önermek ve araştırmak için fırsatlar sağlamak.Öğrencilerin sosyal ve kişisel gelişimlerini kucaklayabilecekleri bir ortam sağlamak.Öğrencileri, yaşam boyu öğrenme ve mesleki gelişim arayışına motive etmekÖğrencilerin, endüstride çalışmayla ilgili mesleki ve toplumsal sorumlulukları anlamalarını ve anlamalarını sağlamak.Hesaplamalı teknikler, yazılı ve sözlü iletişim becerilerini geliştirmek.Petrol Mühendisliği prensipleri ve operasyonları hakkında daha derinlemesine bir anlayış ve ileri bilgi birikimi ile yenilikçiliği ve girişimciliği geliştirmek.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Su Kaynakları Yüksek Lisans Programı (WRMP) disiplinlerarası bir lisansüstü programdır ve Suyun tüm alanlarını ele alan bir Yüksek Lisans derecesi sunmaktadır. Program, E ... [+]

genel bakış

Su Kaynakları Yüksek Lisans Programı (WRMP) disiplinlerarası bir lisansüstü programdır ve Suyun tüm alanlarını ele alan bir Yüksek Lisans derecesi sunmaktadır. Program, Eylül 1999'da başlamasından bu yana hem tam hem de yarı zamanlı öğrencileri kabul etmektedir. WRMP, tezli ve tezsiz seçenekler sunmaktadır. Tez seçeneği olan öğrencilerin mezuniyet için 30 CHs tamamlamaları gerekir; tezsiz yüksek lisans öğrencilerinin mezun olabilmek için 33 CH tamamlamaları gerekir. WRMP Entegre Su Kaynakları Yönetimi ve Sürdürülebilirliği, Yeraltı Suyu Hidrolojisi, Yüzey Suyu Hidrolojisi, Yeraltı Kirletici Hidrolojisi, Su Kalitesi, Risk Değerlendirmesi, Çevre Mühendisliği ve Korunması, Çevresel Etki Değerlendirmesi, Su dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) su kaynakları ile ilgili çeşitli yönleri kapsar. Bilim ve Teknoloji, Hidrolojik ve Hidrojeolojik Modelleme, Su ve Atıksu Arıtma, Su Arıtma, Hidrolik ve Kıyı Sistemleri, Su Geri Dönüşümü, Su Altyapısı, Su Kaynakları Planlama ve Değerlendirme ve CBS ve Uzaktan Algılama ve Su Ekonomisi ve Politikası. Farklı üniversite kolejlerinden birkaç uzmanın katılımı, programın çok disiplinli yapısına uygundur ve su kaynakları ile ilgili muazzam pratik uygulamalar hakkında derinlemesine bilgi getiriyor.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

BAE Üniversitesi Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans Programı, bölgede türünün ilk örneğidir. Uzaktan algılama ve CBS konusunda kariyerinize başlam ... [+]

genel bakış

BAE Üniversitesi Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans Programı, bölgede türünün ilk örneğidir. Uzaktan algılama ve CBS konusunda kariyerinize başlamak veya ilerletmek için size teorik arka plan ve pratik beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır. Müfredatımız, çeşitli akademik geçmişlerden ve mesleki mesleklerden gelen öğrencilere uyacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Programda başarılı olmak için önceden uzaktan algılama veya GIS deneyimi gerekmez. (Bu dersler için toplam kredi saati 30, tezsiz için 34'tür).

Program HedefiUzaktan Algılama veya CBS'de bir kariyer için teorik altyapı ve pratik becerileri tartışır.Uzaktan Algılama, CBS ve GNSS'de, bilimsel araştırmalar ve toplumdaki rolü ile ilgili son gelişmeleri tanımlayın.Mekansal problemleri çözmede uzaktan algılama ve CBS'nin başarılı bir şekilde kullanılması için gerekli olan analitik ve mekansal düşünme becerilerini uygular.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Bilgi Teknolojileri Koleji tarafından sunulan Yazılım Mühendisliği Bilim Ustası yazılım mühendisliği teknik ve yönetimsel uzmanlık geliştirmek için tasarlanmıştır. Progra ... [+]

genel bakış

Bilgi Teknolojileri Koleji tarafından sunulan Yazılım Mühendisliği Bilim Ustası yazılım mühendisliği teknik ve yönetimsel uzmanlık geliştirmek için tasarlanmıştır. Program, yazılım mühendislerinin artan ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmaktadır. Öğrenciler, yazılım geliştirme süreçlerinde, metodolojilerde ve araçlarda en son teknolojiye derinlemesine maruz kalarak, yazılım mühendisliğinde teori ve pratikte sağlam temeller kazanırlar. Program, devlet ve kurumsal kuruluşların mevcut ve gelecekteki bilgi teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamak ve ayrıca doktora öğrencisi hazırlamak için gereken becerileri geliştirmek ve bilgi vermek için tasarlanmıştır. IT ve ilgili alanlarda lisans programları. Öğrencilere başarılı yazılım mühendisliği uzmanları olmaları için gerekli becerileri sağlama konusunda müfredat boyunca ekip çalışması vurgulanır. Program yüksek motivasyonlu çalışan meslek gruplarına ve yeni lisans mezunlarına yöneliktir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

M.Sc. Çevre Bilimlerinde Biyoloji Bölümü'nde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir programdır. Öğrencilerin, araştırma ve bir Yüksek Lisans tamamlama ... [+]

genel bakış

M.Sc. Çevre Bilimlerinde Biyoloji Bölümü'nde hem tam hem de yarı zamanlı olarak sunulan 30 kredilik bir programdır. Öğrencilerin, araştırma ve bir Yüksek Lisans tamamlama için 6 kredi saat ek olarak 24 kredi ders tamamlamak zorundadırlar. tez. Ders, 4 kredilik dersi College of Science gereklilikleri (Etik, Araştırma Yöntemleri ve İstatistikler), 10 kredilik zorunlu çevre bilimleri dersi ve seçmeli dersleri (10 kredilik) öğrencinin çevre ile ilgili herhangi bir konuda uzmanlaşmasını sağlayan bilimleri. Öğrenci gelişimi, bir araştırma danışmanı (ve yardımcı danışmanlar) ve bir tez savunma komitesi tarafından denetlenir. Program, giriş koşullarını yerine getiren tüm öğrencilere açık, ücretli bir programdır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

UAEU United Arab Emirates University

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi'nde Eğitim Yüksek Lisans Programı, yüksek lisans öğrencilerinin bilgi, beceri ve uygulamalarını geliştirmeye odaklanarak uygulama o ... [+]

genel bakış

Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi'nde Eğitim Yüksek Lisans Programı, yüksek lisans öğrencilerinin bilgi, beceri ve uygulamalarını geliştirmeye odaklanarak uygulama odaklı. Program, performanslarını arttırmak için lisansüstü çalışmalar yapmak isteyen okul öğretmenleri, okul müdürleri ve diğer okul profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Müfredat geliştirme, okul karar verme ve topluluk tanıtımları yoluyla okul reformuna katılacak liderleri hazırlamaya odaklanmaktadır. Program Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki eğitimin sürekli iyileştirilmesine yardımcı olacak en iyi uluslararası standartlara dayanmaktadır. Yüksek Lisans derecesi programı üç parça sunar: Eğitimsel Liderlik, Özel Eğitim ve Müfredat ve Öğretim (İngilizce, Arapça, İslami Çalışmalar, Matematik, Fen ve Sosyal Bilimler). BAEU Eğitim Koleji, Orta Doğu'da Öğretmen Eğitiminin Hazırlanmasında bir öncü olarak kabul edilir; bu, Ulusal Eğitim Öğretimi Akreditasyon Konseyi (NCATE) ile işbirliği içinde Uluslararası Eğitimde Kalite Güvence Merkezi'nden (CQAIE) uluslararası tanınırlık kazanmasıyla kanıtlanmıştır. sırasıyla 2005 ve 2010 yıllarında.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

MPA, GCC ve MENA bölgesindeki ilk AACSB Onaylı Muhasebe programıdır. Muhasebe meslek mensupları ve meslek yolunu seçmiş olan ve eğitimlerini muhasebe alanında yüksek lisa ... [+]

genel bakış

MPA, GCC ve MENA bölgesindeki ilk AACSB Onaylı Muhasebe programıdır. Muhasebe meslek mensupları ve meslek yolunu seçmiş olan ve eğitimlerini muhasebe alanında yüksek lisans derecesiyle ilerletmek isteyen yöneticiler üzerinde çalışmayı sağlar. Program, dar uzmanlık gerektiren diğer mesleki muhasebe sertifikalarından daha geniş muhasebe alanlarını kapsamaktadır. Buna ek olarak, mezunların kişisel ve ticari yetkinliklerini (teknik ve teknik olmayan) geliştirir ve başarılı profesyonel kariyer için mükemmel bir temel sağlar. Derecesi aynı zamanda İşletme Doktora (DBA) için doğal bir yol olacaktır.

Program HedefiProfesyonel bir bağlamda etkili iletişim kurun.İleri muhasebe problemlerinin analizi ve çözümü ile ilgili eleştirel düşünün.Bireysel olarak çalışın ve ekiplerin lider olarak işleyişine olumlu katkıda bulunun.Muhasebe ile ilgili kararlar alırken etik ve sosyal olarak sorumlu.Muhasebe konusunda ileri düzey uzmanlık bilgisi göstermek ve gerektiğinde alanları kavramak.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Mühendislik Yönetimi, Teknolojik Bileşeni Olan İnsanları Planlama, Organize Etme, İşe Alma, Öncü ve Etkileme Süreci ve Kontrol Faaliyetleridir. Bu işlevler, mühendislik y ... [+]

genel bakış

Mühendislik Yönetimi, Teknolojik Bileşeni Olan İnsanları Planlama, Organize Etme, İşe Alma, Öncü ve Etkileme Süreci ve Kontrol Faaliyetleridir. Bu işlevler, mühendislik yöneticilerinin kendilerini, personeli, ekipleri, projeleri, teknolojileri ve küresel önem taşıyan sorunları yönetmelerini sağlayacak temel becerileri gerektirir. Bu gereksinimler kısmen teknik ve kısmen işletme ile ilgili olan Mühendislik ve İşletme ve Ekonomi Yüksek Okulları bir araya gelerek 2006 yılında programı başlattılar. Program, teknik açıdan ürün geliştirme, süreç yönetimi, Kalite Mühendisliği ve Proje yönetimi ile liderlik, yönetim konularında teknik yenilikler, tedarik zinciri, finans ve iş tarafında karar verme. Böylece kazanılan bilgi ve beceriler bir eylem projesi ile birleştirilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans (MSW) programları, konsantrasyon alanında ileri mesleki uygulamalar için mezunlar hazırlar. ... [+]

genel bakış

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans (MSW) programları, konsantrasyon alanında ileri mesleki uygulamalar için mezunlar hazırlar. MSW programı BAEU mezunlarını iş gücüne uzman uygulayıcılar olarak girmeye, sağlık / zihinsel sağlık, ceza adaleti, uygulamalı araştırma, politika analizi, toplum eğitimi, okullar ve sosyal hizmetlerin planlanması ve sunumunda liderlik rollerini kabul etmeye hazırlayacaktır. diğer bölgelerde Sosyal Çalışma Yüksek Lisans, Sosyal Çalışma Lisans Derecesi (BSW) olan öğrenciler için 30 kredi saat uzmanlık dersi ve pratik oluşur. MSW programı ayrıca, sosyal hizmet dışındaki disiplinlerde lisans derecesine sahip öğrencileri de ağırlamaktadır. Bununla birlikte, bu öğrenciler için çalışma programı, birinci yılda verilen hazırlık kurslarından (30 kredi saat) ve 2. yılda uzmanlık kurslarından (30 kredi saat) oluşan toplam 60 kredilik saatten oluşacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Yönetişim ve Kamu Politikaları (MGPP) derecesi, kamu politikasının dinamik olarak ve küreselleşmenin karmaşık dönemi. ... [+]

genel bakış

Yönetişim ve Kamu Politikası (MGPP) Yüksek Lisans derecesi, kamu politikalarının formülasyonu, uygulanması ve değerlendirilmesi de dahil olmak üzere kamu yönetiminde yöntemlerin, pratik araçların ve tekniklerin rasyonel uygulanması hakkında bilgi, beceri ve analitik yetenek kazandırmayı amaçlamaktadır. küreselleşmenin karmaşık dönemi. Program, yeni binyılda yönetişim ve politika yönetimiyle ilgili sorulara yaklaşmak için ilgili çağdaş teorileri, mesleki becerileri, pratik bilgileri, üst düzey araştırma becerilerini ve eleştirel düşünmeyi birleştirmektedir. MGPP, üstün nitelikli kamu hizmetlerinin sunulmasında ve etkili kararlar alınmasında, idari, etik, finansal, örgütsel ve politik zorlukları ele almak için öğrencilere açık, hesap verebilir, duyarlı ve kapsayıcı liderlik yapabilecek üstün yeteneklerle donatır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Sheik Khalifa Bin Zayed St - United Arab Emirates University
Al Ain, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri