The University of Wollongong in Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dubai'deki Wollongong Üniversitesi (UOWD) , bölgenin en eski, en prestijli ve ileri görüşlü üçüncül kurumlarından biridir. Müfredat ve öğretim uygulamalarımız, dünyadaki üniversitelerin% 2'sinde sürekli olarak yer alan ve ulusal ve uluslararası alanda tanınan UOW Australia'nın uygulamalarını yansıtmaktadır.

Birinci sınıf standartlarda bir eğitim sunma konusundaki sürekli çabalarımız, lisansüstü istihdam edilebilirlik konusundaki uzun zamandır devam eden sıralamamız ve aynı zamanda mezunlarımızın işveren tarafından aranmasının sebebidir.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD, etik, mobil, teknolojik okuryazar ve çok kültürlü iş yerlerine hazır mezunları geliştirmeyi amaçlayan, İşletme, Mühendislik, Bilişim Bilimleri ile Sanat ve Beşeri Bilimler alanlarında geniş bir yelpazede programlar sunan dinamik ve çeşitli bir kurumdur. Programlarımız, yaratıcı ve eleştirel düşünmeyi, problem çözmeyi ve eşsiz liderlik becerilerinin geliştirilmesini teşvik etmeye odaklanarak sektörle ilgilidir.

120789_156UOWD.jpg

Tüm programlarımız, ulusal istihdam öncelikleriyle uyumludur, ancak küresel istihdam pazarının talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. Endüstri uzmanlarının desteğiyle, gerçek dünyadaki uygulamaları, öğrencilerimizin karmaşık iş sorunlarını çözecek şekilde donatmalarını sağlayan teoriyle bütünleştirir.

Bizim fakültemiz, dünyanın dört bir yanından gelen saygın akademisyenlerden oluşmakta ve beraberinde geniş bir öğretim, araştırma ve endüstri deneyimi sunmaktadır. UOWD'nin fakültesi aktif araştırmacılardır ve topluma bölgesel ve uluslararası düzeyde fayda sağlayacak sonuçlarla olağanüstü araştırmalar yapmaya odaklanmıştır.

Mezunlarımızın başarısı, bir UOWD eğitiminin kalitesinin bir kanıtıdır - 9.500'den fazla mezun dünyaya damgasını vurmaktadır ve hem BAE'de hem de uluslararası alanda iş, hükümet ve toplum sektörleri açısından son derece üst düzeyde tutuyoruz.

BAE'nin merkezinde bulunan UOWD, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük ve en hızlı büyüyen işletme sermayesidir ve Üniversitemizde okumak, uluslararası bakış açınızı genişletmek ve sizi küresel değişim yapıcı olma becerisi ile donatmak için fırsatlar sağlayacaktır.

Tanıma

Tüm programlarımız BAE Eğitim Bakanlığı - Yüksek Öğrenim İşleri Bakanlığı tarafından, Akademik Akreditasyon Komisyonu aracılığıyla ve aynı zamanda Avustralya Ulusal Üçüncül Eğitim ve Kalite Standartları Ajansına (TEQSA) kayıtlı Ulusal Tercümanlık ve Kalite Standartları Ajansı (TEQSA) tarafından onaylanan kalite ile akredite edilmiştir. Avustralya’da yüksek öğretim. Mezun olduktan sonra, öğrenciler UOWD'den bir derece sertifikası veya Wollongong Avustralya Üniversitesi'nden bir derece sertifikası seçebilirler.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Konumlar

Dubai

Address
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri