Access Masters

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2018 Access Masters Bahar Turu , 24 Ocak'ta Brüksel'de düzenlenecek bir etkinlikle başlar ve Masters istekli bireylere en iyi okulları birebir karşılayacak bir fırsat sunar.

Ocak ve Nisan 2018 arasında Tur, adayların Avrupa, Latin Amerika, Hindistan ve Ortadoğu'daki 17 etkinlikte önde gelen uluslararası üniversiteleri ve işletme okullarını karşılamalarını sağlayacaktır. Access Masters Tour, Berlin ve Brüksel'i ilk kez ziyaret edecek. Accessmasterstour.com'daki olaylar sayfasında tam zamanlamayı bulun

Özel eğitim deneyimi

Access Masters etkinlikleri sırasında kıdemli lisans öğrencileri veya yeni mezunlar en iyi Master programlarını bulabilirler. Etkinlikler, lisansüstü bir okul fuarı, birebir toplantılar ve adayların eğitim fırsatlarını kendilerine en uygun şekilde keşfetmelerini sağlayan danışmanlık oturumlarını birleştiriyor.

Bire Bir etkinlikler, katılımcıların en iyi işletme okullarından gelen kişileri karşılamalarını sağlar - kabul direktörleri, profesörler, mevcut öğrenciler ve mezunlar. Bunu yaparken, onlar için en iyi programları belirlemek ve kabul şanslarını arttırmak için daha iyi bir pozisyondalar. Bire bir toplantılar, bireysel işletme Master programları hakkında doğrudan kaynaktan bilgi alma, sizin için en önemli olan tüm detayları keşfetme ve farklı bakış açılarını ve deneyimlerini karşılaştırma fırsatı sunar.

Access Masters Fuarları , katılımcıların aynı anda birçok farklı Master programını tanımalarını sağlar. Açık fuar formatı boyunca, aday adaylar tüm katılımcı üniversiteleri karşılayabilir ve işletme ve yönetimin ötesindeki lisansüstü programlarının kapsamı hakkında ayrıntılı bilgi alabilir. Bu, üniversite ortamı ve içine girebilecek disiplinlerarası bir deneyim duygusu sağlar.

Ancak bu olaylar sadece aday öğrencilerin doğru programı bulmalarına yardımcı olmakla ilgili değildir. Aspiratörler, MBA profillerinin iyileştirilmesi için güçlü yönler ve alanlar hakkındaki uzman geri bildirimlerinden, doğru programların nasıl seçileceğine ilişkin profesyonel tavsiyelerden ve olağanüstü bir uygulamadan da faydalanabilir. Ayrıca teste hazırlık (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, vb.), Burs başvurusu ve diğer finansman seçenekleri hakkında pratik ipuçları alabilirler.

Kısacası, Access Masters Tour, lisansüstü eğitiminizi mümkün olan en iyi şekilde keşfetmenize, hazırlamanıza ve başlatmanıza olanak tanır.

Kimler yararlanabilir?

Access Masters etkinlikleri, olası Master öğrencilerinin kendilerine en uygun Master programlarını bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Organizatörler, lisans derecesi çalışmalarının son yılında öğrencileri ve etkinliğe katılmaları için yeni mezunları teşvik eder. Yüksek lisans programlarının çoğu, iş deneyimi olmayan başvuru sahiplerini ağırlamaktadır. Bununla birlikte, bazı programlar lisansüstü okulda amaçlanan uzmanlık alanıyla ilgili yaklaşık iki yıl mesleki deneyime sahip genç profesyonelleri hedef almaktadır.

Akademik çalışmalarda İngilizcenin akıcı olması zorunludur çünkü Access Masters etkinliklerinde sunulan programların çoğu İngilizce olarak verilmektedir.

Bire Bir etkinlik formatının ve Access Masters fuarlarının farklı aday tiplerine hitap ettiğini de bilmek önemlidir.

Bire Bir olay formatı, işletme derecesi programlarıyla ilgilenen aday öğrenciler için tasarlanmıştır. Adaylar, önceden planlanan 20 dakikalık toplantılar sırasında profillerine ve tercihlerine uygun işletme okullarıyla bağlantı kurar.

Öte yandan fuarlar, adayların çeşitli Master programları hakkında bilgi edinmek için düzinelerce okul temsilcisiyle görüşmelerine izin veriyor. Bu çeşitlilikteki programlar ve formatlar, Access Masters etkinliklerinin çok sayıda adayın yaşam yollarını seçmelerine yardımcı olmalarını sağlar.

Konumlar

São Paulo

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
São Paulo, São Paulo Eyaleti, Brezilya

Buenavista

Address
Alameda Santos, 1123
Buenavista, Meksika devleti, Meksika

Bombay

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Bombay, Maharashtra, Hindistan

Milan

Address
Piazza della Repubblica 20
Milan, Lombardiya, İtalya

Yeni Delhi

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
Yeni Delhi, Delhi, Hindistan

Paris

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Paris, Île-de-France, Fransa

Moskova

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
Moskova, Moskva, Rusya

Rio de Janeiro

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya

Beyrut

Address
Beyrut, Beyrut Valiliği, Lübnan

Münih

Address
Maximilianstraße 17
Münih, Bavyera, Almanya

Medellin

Address
Carrera 42a No. 1-15
Medellin, Antioquia, Kolombiya

Kiev

Address
5, Alla Tarasova Street
Kiev, Kiev Şehri, Ukrayna

Brüksel

Address
Rue du Commerce 9
Brüksel, Belçika

Lima

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
Lima, Callao Bölgesi, Peru

Bengaluru

Address
Vivanta By Taj - MG Road
Bengaluru, Karnataka, Hindistan

Bogota

Address
Calle 73 No.8-60
Bogota, Bogota, Kolombiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin