Centro Universitário UNA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

üzerinde

canlı ve yenilikçi yaklaşımı ile, 6 yıl olan Maden ve 7 yıldır üst üste En İyi Özel Üniversite Merkezi, BH Best Özel Üniversite Merkezi; Brezilya'da yüksek öğretimde kalitenin başlıca ulusal gösterge - Mart / 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı (EP / MEC) tarafından açıklanan IGC (Dersler Genel Endeksinde) değerlendirmesine göre.

En Özel Üniversite Merkezi Mine olarak konumumuz öğrencilerimizin katı mesleki ve insani gelişimi ile sonuç taahhüttür.

Biz bekar, lisans ve teknolojik mezuniyet dahil 50'den fazla lisans programları var ve birçok editora Öğrenci Kılavuzu Nisan ayında puanlanır de São Paulo Folha Sıralaması ve Üniversite (62 Kılavuz baskısında 2017 yılında yıldızlarla) - RUF.

Bizim Lisans Programı 60 özel kurslar ve Yönetim ve Sosyal Yönetimi, Eğitim ve Yerel iki master derecesi sunmaktadır Yükseköğretim Personel İyileştirme Koordinasyon (Burun) tarafından Brezilya'da en iyileri arasında Kalkınma sıralarda.

Bağlılık ve tutku

Bütün bu çalışmalar tecrübeli çalışanların destek ve eğitim hakkında tutkulu ile, öğretmenler, usta ve tanınan akademik yeterlilik ve piyasanın doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Hem eğitim ve mesleki gelişim olarak Bir'in tam destek, hem de insan ve kişisel tüm dikkatleri alırlar.

Biz GPTW Enstitüsü / Journal of Times tarafından seçilen 6 yıldır üst üste (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ve 2016) için, Brezilya'da çalışmaya 100 iyi yerlerden biri vardır. 2016 yılında GPTW tarafından yapılan bir anket de içinde, Minas Gerais çalışmak 2 iyi şirket seçildi "1.000'den fazla çalışanı." Ve 2017 yılında, biz kadınlar Brezilya'da çalışmak için en iyi şirket, 2 ardışık yıl kabul edildi.

yüksek öğrenim deneyimi bizim 56 yıl boyunca, 20 Ekim günü kutlanan Belo Horizonte, Betim, İyi Sipariş, Katalanca bulunan Minas Gerais ve Goiás, Kont, Divinopolis, Nova Serrana, Pouso 16 birimleri ile 2016 yılında geldi Alegre, Sete Lagoas ve Uberlândia.

Bu başarılar sadece insanlarda tam bir yaşam için tutku uyanır bir öğretim ve ilham verici bir öğrenme ortamı oluşturmak ve her birinin özelliklerini saygı günlük bağlılığı ve mümkün olmuştur.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Etkili katılım ve öğretmen ve çalışanlarının da bulunduğu 2000 kişinin, doğrudan katkılarıyla, size topluca Una geleceğini inşa edebilirsiniz nasıl büyük bir örnek bizim misyon ve vizyonlarını inşa etmişlerdir.

  • Misyon

, Yetkinlik ve tutkuyla, eğitim ülkeyi Transform bireyler, profesyoneller ve sosyal dönüşümün ajanları olarak hayallerini ve potansiyelini gerçekleştirmek için öğrencilerimiz, öğretmenleri ve çalışanları ilham.

  • Görünüm

kaliteli eğitim, geliştirme uzmanları ve öğrenciler ve mezunların işletilebılırliği için değerli ülkenin yüksek eğitim etkisi, bir yüksek öğretim kurumu olarak kabul edilecektir.

  • değerlerin Bizim tüzük

Una kurumun tüm kararlarına rehberlik beş temel ilkelerine, Değerlerin onun Charter inşa etti. Akademik mükemmellik ve içinden, etik davranış ve vatandaş duruş rehberliğinde emek piyasası için profesyonelleri eğitmek, eğitim ülkeyi dönüştürmektir misyonumuz, kullandığı bir rüyanın gerçekleşmesi yönünde herkesi hareket edecek gerçek pusula idari ve modern öğretim uygulamalarının benimsenmesi.

  • İşbirliği - To işbirliği olduğunu için ortak hedefler ve karşılıklı yarar karşı bağımlılık sağlıklı bir ilişki içinde birlikte çalışırlar. İşbirliği takım ruhunu, dayanışma güçlendirir ve bilgi, bilgi ve deneyimlerini paylaşma yeteneğimizi tahrik.
  • Şeffaflık - Sence ne arasındaki tutarlılığı ima gerçeği ve bütünlüğü, pratiği sorumlu ve çift el, ne yapmak başkalarının görüşlerini dikkate.
  • Saygı - Bizim hak ve yükümlülükleri, hem de diğer, anlayış farkında olarak ve bireysel farklılıkları kabul ederek ve insani değerlere yönelik dikkate şekilde uygulamaktadır.
  • Bağlılık - Kişisel bir çıkarların ötesine bakıyor, daha iyi bir dünya inşa bağlılık varsayarak başkalarının çıkarları ve kurumu.
  • Yenilik - farklı yapmasını olduğunu. yok hayal yeteneğini geliştirmek. Bu rutin ve alışkanlıkları sorguluyor. Sen, bilinmeyen farklı, şaşırtıcı ve yeni yaşamayı öğrenirler. Bu gerçekliğe rüya döner.

Konumlar

Belo Horizonte

Address
Rua dos Guajajaras, 175 - Centro
Belo Horizonte, Minas Gerais Eyaleti, Brezilya