Universidade Estácio

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hukukun kolej uygulanması ile, John Uchôa Cavalcanti Netto tarafından 1970 yılında kurulan, Onun adı Rio de Janeiro ve ilk genel valinin amiral gemisi Rio de Janeiro kentinin askeri Portekizli kurucusu onuruna olduğunu. 1980'li yıllarda diğer beşeri kursların açılması için ayrılmış UNESA, iletişim ve iş alanında untraditional kurslar açılması önümüzdeki on yıl içinde aldığımızda yılı 1988,1 üniversiteye büyüdü dönüştürülmüş olan; hangi büyük Rio de Janeiro eyaletinde yüksek öğrenim pazarlama yenilik ve daha sonra ulusal düzeyde idi. 2000'li yıllarda o hızla biyomedikal bilimler açtı.

Estacio geniş öğretim yapısına sahip ve geniş anlamda mezun ve kesinlikle bilginin farklı alanlarda konuşan lisans sunuyor ve. Ayrıca Temmuz ve Ocak ayında, Tatil kursları için topluma açık teklif bilinmektedir.

Estacio de Sa Üniversitesi Avrupa okullarıyla ortaklıklar yoluyla ülkeyi terk etmek zorunda kalmadan konukseverlik alanlarında uluslararası eğitim sunmaktadır. Bu Lozan Ecole Hoteliere (Ağırlama), Lozan Turizm Danışmanlığı (Tourismology), Alain Ducasse Formasyonu (Gastronomi), Coimbra (Sağ), Greensboro en Northen Caroline Üniversitesi (Sigorta Yönetimi) ve Walt Disney World Company Üniversitesi (İşletme ortağı olduğu Otelciler ve Turistik) yatırım öğretim ek olarak .2, ayrıca 2004 ve 2011 yılları arasında profesyonel futbol takımı, nde de Sa Futbol Kulübü başardı.

Konumlar

Rio de Janeiro

Address
R. do Bpo., 83 - Rio Comprido
20261-063 Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin