Resmi açıklamayı okuyun

Yeni bir şey için sürekli uyanık bir şehir.

Rio de Janeiro, her zaman Brezilya olan her şeyin özeti olmuştur.

Kültürel farklılıkların birleştiği noktadır ve tüm ülke lideri kültürel hareketler ve olaylar onların Penaltılar sahne tiyatro.

Rio Samba ve bossa nova, Brezilya, modern mimarisi ve çağdaş sanat, somut şiir ve neo-realist için "Sinema Novo" hareketi ev sahipliği yapmaktadır.

şehir, zengin plastik yaratıcılık, yaratıcı kapasitesi, büyüleyici renk düzenleri ve "yeniden icat" malzemeler Brezilya çoklu kimlikleri gerçek bir göstergesidir.

Bu uygulamada bir tasarım kendiliğinden ve akademik olmayan formu, crossdiscipline bir tür olduğu form ve deneyimlerin bir evrim arama moda, grafik ve ürün tasarım buluşuyor.

Rio Genius Loci sınırları içinde, IED kendi öğretim programları tasarımı, Moda, İletişim ve Görsel Sanatlar, ama aynı zamanda sürdürülebilir mimarlığın yaratıcı ilke ve stratejik ve hizmet tasarımı, sadece almak durulacak.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Pazarlama öğrenmek ve moda gibi olmak ister misiniz? Moda öğrenmek ve pazarlama yapmak ister misiniz? Onun yeri IED Rio'da. Profesyonel Moda Pazarlama Ustası'nda, moda pa ... [+]

BU DERS PORTUGUESE DİLDE ÖĞRETMİŞTİR. Vogue ve Osklen gibi şirketlerden profesyonellerin eşlik ettiği öğrenci, bir moda markası için bir pazarlama ve iletişim projesi geliştirecek.

Piyasa ile çeşitli bağlantılar kurarak, öğrencinin bölge hakkında güncel bir vizyonu olacak ve hem kendi markasını başlatacak hem de büyük moda şirketlerinin iletişim departmanlarına katılabilecektir.

Levi's ile ortaklaşa Moda Mağazasında Profesyonel Usta, öğrenciye dünyanın en büyük giyim şirketlerinden birinin günlük hayatıyla iletişim kurma şansı sunuyor.

Kurs boyunca, öğrenciler marka profesyonelleri ile konferanslar verecek ve okulda şirket tarafından tasarlanan bir alanda bir pazarlama projesi geliştirecek.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Eylül 2019
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
400 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Address
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brezilya
web sitesi
Telefon
+55 21 3683-3786