IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DÜNYADA DYY VE FDI DÜNYA

O Istituto Europeo di Design tasarım, moda, görsel iletişim ve yaratıcı disiplinler yönetiminde yüksek eğitim uluslararası bir ağdır.

1966 yılında Açıldığı günden bugüne tasarım üniversiteler İtalya'da ortaya çıkan önce bile, DYY pragmatik bir eğitim modeli ve kültürel açıdan zengin olan, son derece yenilikçi önerilerin merkezi olarak sunulmuştur. Meslek okulları ve Akademi en iyi özelliklerini bir araya getiren, Istituto kurucusu ve şimdiki Cumhurbaşkanı, Francesco Morelli düşünce sentezine dayalı bir model kurumun gerçekleşme vardır. "Bilgi ve know-how" DYY projesinin öğretim temel ilkelerinden biridir.

Şu anda, Istituto uluslararası üniversite düzeyinde ağıdır. Bu sürekli gelişen bir kültürel proje ve girişimci olmaya devam, yeni ekonominin ülkelerin kahramanları özel dikkat uluslararası varlığını genişletmek, Çin ile başlayan, İtalya, İspanya ve Brezilya'da ofisleri bulunmaktadır.

İtalya ve dijital ortamda yapılan Çevre, sürdürülebilirlik, sanat, mükemmellik mesleki senaryoların bazıları IED tarafından önerilen yeni eğitim yolları ele vardır.

FDI SAO PAULO

O Istituto Europeo di Design - IED São PauloAvrupa dışında ilk birim, Brezilya ekonomik büyümesini başladığı 2005 yılında açıldı. Bir yandan büyük bir doğal kaynaklar ve diğer kendi kültürel değerlerinin teyidi çizilir yeni dünya ekonomik düzende bir fark yaratabilir ülkelerin büyüklüğü Brezilya attı.

moda ve tasarım alanlarında İtalyan yaratıcılığın Brezilyalılar tarafından değerlendirilmesi, üniversite için zemin döllenmiş ve FDI değerli uzmanları hazırlamak mümkün ve Brezilyalı şirketler tarafından oynanan bir eğitim kursu iz izin verdi.

Her yıl, DYY Latin Amerika moda başkenti olarak São Paulo konumuna katkıda bulunur. tasarım alanında, okul dış pazarda Brezilyalı ürün kurtuluşu katkıda bulunur. DYY didaktik modeli aynı zamanda kamu ve özel sektör ile stratejik ortaklıkları ile bazı Brezilyalı eyaletlerde farklı üretim sektörlerinin gelişimi için eğitim programlarının gerçekleştirilmesini sağladı.

Konumlar

São Paulo

IED - Istituto Europeo di Design

Address
Rua Maranhão 617
HIGIENÓPOLIS

01240-001 São Paulo, São Paulo Eyaleti, Brezilya
Telefon
+55 11 3660-8000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: