Designskolen Kolding

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Designskolen Kolding

Göz seviyesinde çalışıyoruz, eşitliğe inanıyoruz ve çeşitliliğe saygı duyuyoruz.

Designskolen Kolding , yetenek girişine dayanan bir eğitimdir. Bu sayede kendimizi geleneksel üniversitelerden ayırıyoruz. Yetenekleri geliştirir, onlara değer veririz ve öğrencilere kendi süreçlerini yansıtmayı öğreterek ve onlara somut bir kullanım bağlamından türetilen görevler yoluyla - tercihen iş dünyası ile etkileşime girmelerini sağlayarak öğreterek meydan okuruz.

Designskolen Kolding , Danimarkalı tasarım geleneğine dayanıyor ve anlamlı olan tasarıma odaklanıyor. Birisi hikayeye ve geleneğe bağlı kalırsa, yeni bir şey yaratabileceğine inanıyoruz. Okulun öğrenme yaklaşımı, cevabı vermediğimiz, cevabı birlikte bulduğumuzdur.

Designskolen Kolding araçlar, teknikler, kavramlar ve yöntemler ile çalışıyoruz. Yetenekli öğrenciyi yetiştirir ve bireyler arasındaki profesyonel işbirliğine inanırız. El ve ruh, kafa ve ellerin bir araya gelmesiyle, bilgiyi ve araştırmayı geliştirir, duyum ve deneyleri vurgularız.

Designskolen Kolding , üniversite statüsündedir ve genç bir araştırma alanındaki saygın araştırmacı ve doktora projelerinin artan bir çıktısının çerçevesini oluşturur. Aynı zamanda, pratiği arttırdık ve öğrencilerin materyal 1: 1 ile çalışabilecekleri iyi atölye koşullarına öncelik veriyoruz. Okulun düzenli öğretmenlerinin kendi mesleğinde uygulayıcı olduklarını ve profesyonel uygulamalardan ilham almak için çok sayıda konuk öğretmen kullandıklarını vurgulamak istiyoruz.

Designskolen Kolding eski uluslararası lisans öğrencisi olan Alina Moat: " Designskolen Kolding diğer okullarla kıyaslandığında küçük olabilir, ancak insan etkileşimi, yetenek ve bağlılık söz konusu olduğunda harikadır."


Okul hakkında

Designskolen Kolding Araştırma, Yenilik ve Yüksek Öğrenim Bakanlığı altında bağımsız bir kurumdur. İki bölüme ayrılmış altı farklı çalışma programında lisans ve yüksek lisans seviyesindeki tasarımcıları eğitiyoruz:

Ürün Tasarımı ve İletişim Tasarımı Bölümü


Bilmek güzel

Designskolen Kolding yaklaşık. 390 öğrenci ve işletme doktora öğrencileri de dahil olmak üzere bir dizi doktora öğrencisi. Her yıl okul yaklaşık 90 yeni öğrenci alır.

Ayrıca, okul Güney Danimarka Üniversitesi ile işbirliği içinde tasarım yönetimi üzerine yüksek lisans derecesi sunmaktadır.
Ocak 2011'den bu yana, okul aynı zamanda Kopenhag Etkileşim Tasarımı Enstitüsü'ndeki (CIID) etkileşim tasarımında yüksek lisans programına ev sahipliği yaptı.

Konumlar

Kolding

Address
Designskolen Kolding
Ågade 10

6000 Kolding, Danimarka