University of Southern Denmark

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark 20.000'den fazla öğrenci ve 3.200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Üniversite, Jutland'ın güneyinde Funen'de, Zelanda'nın batısındaki ve başkentte - Odense, Kolding, Esbjerg, Sønderborg, Slagelse ve Kopenhag'da bulunan 6 kampusta öğretim ve araştırma öneriyor.

University of Southern Denmark , birinci sınıf eğitim fırsatları sunan ve kamu ve özel işletmelerin ve kuruluşların nitelikli işgücünü sağlamaya yönelik işbirliği ortağı sağlayan daha yüksek araştırma ve eğitim kurumu oluşturdu.

Organizasyon

University of Southern Denmark araştırma, öğretim, iletişim ve bilgi aktarımı beş akademik fakülte halinde gruplandırılmıştır:

  • Beşeri Bilimler Fakültesi
  • Fen Fakültesi
  • İşletme ve Sosyal Bilimler Fakültesi
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi
  • Mühendislik Fakültesi

Kalite Geliştirme

University of Southern Denmark kalite geliştirme sisteminin genel amacı üniversitenin vizyonunda belirtildiği üzere eğitimlerimizin sürekli iyileştirilmesini kolaylaştırmak ve desteklemektir:

"Öğrencilerimiz ilham verici ve yenilikçi bir öğrenme ortamında akademik yeterlilikler ve kişisel beceriler geliştiriyorlar Hem öğretim hem de pedagojik yöntemler bakımından en yüksek kalitede eğitim verilmektedir. Lisans programlarımız ulusal ve küresel gereksinimleri yansıtacak şekilde sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. ."

Kalite geliştirme faaliyetleri, her biri eğilimleri ve gelişme göstergelerini belirlemek ve kuruluşu güncel belgeler, istatistik tablolar ve programların akreditasyonuyla desteklemek üzerine odaklanan çok çeşitli görevler tarafından desteklenmektedir. Merkezi olarak koordine edilen, ancak fakülteler, bölümler ve diğer üniversite birimleri için ortak çaba sarf eden görevler.

Konumlar

Odense

Address
Campusvej 55
DK-5230 Odense, Danimarka

Kolding

Address
Universitetsparken 1
6000 Kolding Kolding, Danimarka

Slagelse

Address
Sdr. Stationsvej 28
4200 Slagelse Slagelse, Danimarka

Sønderborg

Address
Alsion 2
6400 Sønderborg Sønderborg, Danimarka

Esbjerg

Address
Niels Bohrs vej 9-10
6700 Esbjerg Esbjerg, Danimarka

Flensburg

Address
Flensburg, Schleswig-Holstein, Almanya

Kopenhag

Address
Kopenhag, Danimarka

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA
MSc