Open UIDE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

OpenUIDE, Andean Bölgesi'nde referans üniversitesi olmak amacıyla oluşturuldu. Uluslararası Ekvador Üniversitesi, Genç, Yenilikçi, Olumlu, Proaktif ve Vizyoner bir üniversite tarafından desteklenmektedir.

UIDE, yirmi yıldan daha kısa bir sürede Latin Amerika'nın en güzel kampüslerinden birini inşa etti, Ekvador'un farklı şehirlerinde ofisler açtı ve dünyaca ünlü eğitim kurumlarıyla önemli uluslararası bağlantıları pekiştirdi.

Şimdi, yeni teknolojiler aracılığıyla, Avrupa'nın en prestijli çevrimiçi işletme okullarından IMF Academic Institution ile işbirliği içinde yüksek kaliteli bir uzaktan eğitim teklifi sunulması önerilmektedir.

UIDE, IMF Akademik Kurumu ile işbirliği içinde sanal eğitime bahis yapmaya karar verdi ve 2018'de Yüksek Öğrenimin oluşumu için OpenUIDE'nin oluşturulmasını ve Andean Bölgesindeki sanal ustalarda referans kurum olarak temel oluşturuyorlar.

Her iki kurumun birliği, bir üniversitenin teorik ve düzenlenmiş eğitimini uluslararası referanslı bir işletme okulunun vizyonu ve pratik deneyimi ile birleştirerek eğitim sektöründe bir kilometre taşını temsil etmektedir. Bu birlik öğrencilere kaliteli, sanal ve uluslararası eğitime erişim imkanı sunar.

IMF Akademik Kurumu, 2001 yılında kuruluşundan bu yana üniversitelerin akademik desteğini Avrupa Yükseköğretim Alanına (EHEA) adapte eden programlarla kaliteli eğitim almayı seçen uluslararası bir işletme okuludur.

Okul, geniş bir resmi ve profesyonel yüksek lisans kataloğuna ve her sektörde geniş deneyime sahip bir doktor ve profesyonel fakültesi tarafından verilen 900'den fazla kursa sahiptir.

Şu anda IMF Akademik Kurumunun Latin Amerika ve Avrupa'da ofisleri ve beş kıtadaki üniversitelerle anlaşmaları bulunmaktadır.together now John Schnobrich / Unsplash

tüzük

misyon

OpenUIDE'ın vizyonu, başarılı bir yaşam için And bölgesindeki teknik alanlardaki profesyonellerin çevrimiçi eğitiminde uluslararası bir referans olmaktır.

görünüm

2035 yılına kadar Latin Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olmak ve Amerikan Kıtasının entegrasyonuna katkıda bulunmak.

metodoloji

OpenUIDE, modüler eğitim güzergahlarına dayanan esnek bir metodoloji sunar. Aynı akademik yılda becerileri kademeli olarak alabilmek ve eğitimi tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

Her durumda, herkesin erişebileceği bir eğitim sunma fikrini ortaya çıkardık.

Çevrimiçi metodoloji Canlı sanal sınıflar Sanal kampüs Sanal Kütüphane
Gündeme sanal kampüsümüzden erişin. Haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizdedir. Metodolojimizin temel noktaları sayesinde öğrenciye yakın bir metodoloji sunuyoruz. Böylece onları tek bir internet erişimiyle görebilirsiniz. İnteraktif platform üzerinden öğretmenle dinleyin, isteyin ve tartışın. Bir dersi kaçırdıysanız veya tekrar görmek istiyorsanız, derslere OpenUIDE kampüsünün kendisinden erişebilirsiniz. Bizi 2.0 aracının kendisi aracılığıyla görüntüleme veya PDF olarak indirme yeteneğiyle tüm eğitim içeriğine istediğiniz zaman erişin. Forumlarda ve sohbetlerde tartışma ve tartışma grupları aracılığıyla sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle işbirliği yapın ve etkileşimde bulunun. Öz değerlendirme testleri ile okumalardan, vaka çalışmalarından ve vaka çalışmalarından yararlanın. Daha fazla çevrimiçi eğitim içeriğinin, iş dünyasıyla ilgili 120'den fazla uzman yayıncının 9.000'den fazla referansının keyfini çıkarın. Sanal biçim, öğrenmeyi teşvik etme göreviyle metnin altını çizmenize, not eklemenize veya metnin görüntülenme biçimini değiştirmenize olanak tanır.
Sınırsız özel ders Masterclass ve Ağ Oluşturma Örnek olay
Kişisel bir öğretmen desteği ve e-yüz öğreticileri gerçekleştirecek ve sohbetler, forumlar, telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurabilecekleri sektördeki profesyonel öğretmenlerin erişimine sahiptir. Eğitim dünyasının önemli bir parçası iletişim ağlarıdır. IMF'de web seminerlerine, yuvarlak masa toplantılarına ve her türlü güncel etkinliğe davet ederek sektörün iş arkadaşları ve profesyonelleri ile kendi ağınızı örmenizi kolaylaştırıyoruz. Her modül, bir vaka çalışması, gerçek ve güncel bir şirket olan Amadeus'a, verilerini ve koşullarını inceleyecekleri şekilde yansıtılır. Öğrenci çalışırken her bir konu perspektifinden çalışmak, şirketin dünyası hakkında küresel bir vizyon geliştirmesini sağlar.

şeffaflık

Kökenimizden itibaren bir felsefeye bağlıyız: Herkesin ayarlanmış bir fiyata maksimum kalitede eğitim alma hakkı vardır. Hem özel öğrenciler hem de şirketler için, ana kalite akreditasyonları ile desteklenen uygun fiyatlarla programlar sunan bu imkanı kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle, OpenUIDE, öğrenim için hibe ve hibelerin yönetimini sunan, pazarın ve müşterinin ihtiyaçlarına göre ayarlanan geniş bir katalogun geliştirilmesi üzerinde çalışmıştır.Laptop and notepad Nick Morrison / Unsplash

felsefe

kalite

OpenUIDE'ın vizyonu, başarılı bir yaşam için And bölgesindeki teknik alanlardaki profesyonellerin çevrimiçi eğitiminde uluslararası bir referans olmaktır.

teknoloji

2035 yılına kadar Latin Amerika'nın en iyi üniversitelerinden biri olmak ve Amerikan Kıtasının entegrasyonuna katkıda bulunmak.

on emir

 1. Barış, özgürlük ve demokrasi için savaşın
 2. Ekvador ve Latin Amerika'da güvenilir kurumların gelişimini teşvik etmek
 3. Ülkenin ve kişinin geleceği hakkında bir vizyon yaratmaya katkıda bulunun
 4. Girişimcileri eğitin. Yaratıcılığı, yeniliği ve girişimciliği artırın
 5. Başkalarının haklarına ve yasalara saygı
 6. Ekvador ve Latin Amerika'da yasal kesinlik için savaşın
 7. Etik ve yolsuzlukla mücadelenin teşvik edilmesi
 8. Bir dayanışma duygusu geliştirin
 9. Başkalarının değerlerini tanımak
 10. Verimli çalışmayı teşvik edin

iyi uygulama

OpenUIDE'den, iyi eğitim uygulamaları yoluyla öğrencinin integral oluşumunu teşvik ediyoruz.

 1. Öğrenmeyi öğrenin: okuma, çalışma ve araştırma alışkanlıkları edinin
 2. Değerlerle yaşa
 3. Proaktif, pozitif olun
 4. İspanyolca dilini öğrenin ve İngilizce veya ikinci dilde ve bilgisayar bilimlerinde yetkin olun.
 5. Eğitiminizden sorumlu olun: eğitim taahhüdü, dakiklik, sorumluluk ve etik

Konumlar

Quito

Address
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 Quito, Pichincha, Ekvador

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: