Estonian Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Estonya Havacılık Akademisi , havacılık uzmanları eğitim ulusal havacılık kültürünün geliştirilmesi ve uluslararası işbirliği havacılık bilim ve araştırma teşvik amacı ile 1993 yılında kuruldu. 1996 yılından bu yana devlet tarafından finanse edilen öğrencilerin yüksek öğretim düzeyinde eğitim verildi.

Bizim Akademisi azından ulusal ve uluslararası tam akredite müfredata göre incelemek mümkündür. Uluslararası havacılık topluluğu tarafından tanınan ve kabul edilen havacılık şartlarına çalışma sürecinin uyum Estonya Sivil Havacılık İdaresi tarafından verilen sertifikalara tarafından garanti edilmektedir.

Biz orta öğretimin temelinde öğrenci kabul. Çalışmaların süresi dört yıl ve çalışmalar ücretsiz olduğunu. Müfredat çalışması süreci daha esnek hale getirmek ve özel günlerde kendi sırasını değiştirmek sağlamak amacıyla modüllere ayrılmıştır. Temel mühendislik eğitimi Estonya üniversiteler ile işbirliği içinde yürütülen ve uzmanlık eğitimi havacılık kuruluşlarıyla işbirliği içinde gerçekleşir, biz piyasadaki en iyi eğitimi mevcut garanti. Pratik eğitim, havacılık işletmelerinin Estonya ve yurtdışında organize edilmektedir.

Akademi biz yaşam boyu öğrenme başarının anahtarı olduğuna inanıyorum, biz havacılık yapan insanlara Yüksek Lisans düzeyinde yanı sıra mesleki gelişim kurslarında çalışmalarına devam imkanı sağlamaktadır.

Şu anda bu Estonya Havacılık Akademisi Baltık ülkelerindeki en iyi donanımlı havacılık eğitim kurumu olduğu söylenebilir. Biz çağdaş laboratuvarlar ve hızlı bir şekilde gelişen simülatörü kompleksi gurur.

Bizim öğrencilerimiz çalışmalarının başından itibaren kendi-olurdu işverenler ile yakın temas içindedir. Müfredat temsilcileri de Belediye Meclisi Akademisi Yönetim Kurulu söz sahibi farklı Estonya havacılık kurumları ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Biz her zaman takip ilkesi "Önce Kalite" olan Dolayısıyla büyük önem öğrencilerimiz mümkün olan en iyi öğrenme ortamında en iyi eğitimi sunmak için çalışıyoruz, kalite sistemini geliştirmeye atılmıştır.

Konumlar

Ülenurme

Address
Lennu 40, Reola küla,
Ülenurme vald

61707 Ülenurme, Tartu İlçesi, Estonya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: