Tallinn University of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Günümüz toplumunun bir vizyonu yenilikçi, girişimci, teknolojik olarak gelişmiş ve dünyaya açıktır ve bu Tallinn Teknoloji Üniversitesi (TalTech) uluslararası yüksek düzeyli araştırmalar ve araştırmalar için başvurmaktadır.

TalTech'te bir zaman makinesine girmeden geleceği deneyimleyebilirsiniz. Burada eğitim dijital olan her şeyle buluşuyor!

TalTech'te gerçek şeyler yapıyoruz ve bunları sıfırdan yerinde geliştiriyoruz. Öne çıkan projeler geniş bir yelpazeyi kapsıyor - kendini süren araçlar, TTÜ100 uydusu, e-Pavemen t (güneş enerjisi üreten yol döşemesi), turistler için kişisel rotalar oluşturmak için yapay zeka ve çok daha fazlası! En yeni teknolojilerin birçoğunun günlük olarak test edildiği ve uygulandığı modern bir dijital kampüste çalışma fırsatı sunuyoruz. Son girişimlerimizden biri olan TalTechDigital, dijitalleşmeyi eğitime bağlayarak TalTech'i ülkenin en yenilikçi kampüsü haline getiriyor.

1918 yılında kurulan TalTech, Estonya'daki tek teknoloji üniversitesidir. Estonya'nın başkenti Tallinn'de bulunmaktadır ve şu anda 100'den fazla ülkeden gelen yaklaşık 1700 uluslararası derece öğrencisi ile ülkenin en uluslararası üniversitesidir.

TalTech, küresel üniversitelerin ilk% 2,5'inde, bazı alanlarda ise ilk% 2'sinde yer almaktadır. QS Sıralamasına göre TalTech, 25.000'den fazla değerlendirilmiş üniversite arasında 601-650 pozisyonundadır. Alanlara göre konum:

  • Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinde 351-400
  • Ekonomi ve Ekonometride 351-400
  • Bilgisayar Bilimlerinde 551-600

Modern çalışma programları

TalTech'in çalışma programları ve öğrenme ortamı sürekli gelişmektedir. Hem özel sektörden hem de kamu sektöründen deneyimli profesyonellere işgücü piyasasının en son ihtiyaçlarını karşılayacak müfredatlar oluşturmak için katılım ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Üniversite laboratuvarlarının birçoğu yakın zamanda yenilenmiştir ve e-kanallar yoluyla giderek daha fazla öğretim yapılmaktadır. Mühendislik ve BT, iki alanı yakından birleştiren modern çalışma programlarımıza yansıyan TalTech'te el ele gider. Yıllar geçtikçe, TalTech mühendisleri Estonya'daki birçok sorun için akıllı ve sürdürülebilir çözümler geliştirdi.

Programlarımız, derinlemesine çalışma ve yaratıcı laboratuvarları birleştirerek yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır . Böylece, eğitiminiz ve kariyeriniz için en iyi uygulamalı deneyimi yaşayacaksınız. Uluslararası alanda tanınmış programlarla kariyerinize uygun bir program bulabilirsiniz:

  • Bilgi Teknolojileri Okulu
  • İşletme ve Yönetim Okulu
  • Mühendislik okulu
  • Fen Fakültesi

Öğrenciler, bilim adamları ve girişimcileri bir araya getirmek

TalTech olarak, işletmeler ve iş dünyası ile işbirliğine değer veriyoruz. Birçok şirket ve kamu otoritesi için, çeşitli organizasyonel ve ürün geliştirme sorularına çözüm bulmak için genellikle ilk irtibat noktasıyız. İnovasyon ve iş merkezimiz Mektory, gençlere ilham, bilgi ve öğrenci başlangıçları ve diğer yenilikçi iş fikirleri yaratmak ve geliştirmek için kaynaklar sunan araştırmacıları, öğrencileri ve girişimcileri bir araya getiriyor.

TalTech, akademik bir fikir lideri ve Estonya mühendislik ve teknolojisinin amiral gemisidir. Değişme cesareti, evrimleşme isteği ve bilgiye dayalı tartışmalar yapma arzusu TalTech'i akademik tartışmalarda bir düşünce kuruluşu haline getirir.

Akademik özgürlüğün yanı sıra yüksek düzeyde araştırma ve akademik çalışmaların kesinlikle çok önemli olduğuna inanıyoruz. Böylece, TalTech Estonya'da görev süresi temelli bir akademik kariyer modeli sunan ilk üniversite olmuştur.

Konumlar

Talin

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Talin, Harju İlçesi, Estonya
Telefon
+372 620 2022

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin