Tallinn University of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Günümüz toplumunun bir vizyonu yenilikçi, girişimci, teknolojik olarak gelişmiş ve dünyaya açıktır ve bu Tallinn Teknoloji Üniversitesi (TalTech) uluslararası yüksek düzeyli araştırmalar ve araştırmalar için başvurmaktadır.

TalTech'te bir zaman makinesine girmeden geleceği deneyimleyebilirsiniz. Burada eğitim dijital olan her şeyle buluşuyor!

Burada gerçek şeyler yapıyor ve onları sıfırdan yerinde geliştiriyoruz. Öne çıkan projeler , sürücüsüz araçlar, öğrenci uyduları, e-Pavemen t (güneş enerjisi üreten yol kaplaması), turistler için kişisel rotalar oluşturmak için yapay zeka ve çok daha fazlasını kapsıyor. En yeni teknolojilerin birçoğunun günlük olarak test edildiği ve uygulandığı modern bir dijital kampüste çalışma fırsatı sunuyoruz. Son girişimlerimizden biri - TalTechDigital - dijitalleşmeyi eğitimle ilişkilendirerek TalTech'i ülkedeki en yenilikçi kampüs haline getiriyor.

1918'de kurulan TalTech , dünyanın en iyi üniversitelerinin (QS World University Rankings) ilk% 3'ünde yer almaktadır . Estonya'daki tek teknoloji üniversitesidir ve% 14'ü 100'den fazla farklı ülkeden uluslararası öğrenciler olmak üzere yaklaşık 10.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Modern çalışma programları

TalTech'in çalışma programları ve öğrenme ortamı sürekli gelişmektedir. Hem özel sektörden hem de kamu sektöründen deneyimli profesyonellere işgücü piyasasının en son ihtiyaçlarını karşılayacak müfredatlar oluşturmak için katılım ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Üniversite laboratuvarlarının birçoğu yakın zamanda yenilenmiştir ve e-kanallar yoluyla giderek daha fazla öğretim yapılmaktadır. Mühendislik ve BT, iki alanı yakından birleştiren modern çalışma programlarımıza yansıyan TalTech'te el ele gider. Yıllar geçtikçe, TalTech mühendisleri Estonya'daki birçok sorun için akıllı ve sürdürülebilir çözümler geliştirdi.

Programlarımız, derinlemesine çalışma ve yaratıcı laboratuvarları birleştirerek yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır . Böylece, eğitiminiz ve kariyeriniz için en iyi uygulamalı deneyimi yaşayacaksınız. Uluslararası alanda tanınmış programlarla kariyerinize uygun bir program bulabilirsiniz:

  • Bilgi Teknolojileri Okulu
  • İşletme ve Yönetim Okulu
  • Mühendislik okulu
  • Fen Fakültesi

Öğrenciler, bilim adamları ve girişimcileri bir araya getirmek

TalTech'te işletmeler ve iş dünyası ile işbirliğine değer veriyoruz. Birçok şirket ve kamu otoriteleri için, çeşitli organizasyonel ve ürün geliştirme sorularına çözüm bulmak için genellikle ilk temas noktasıyız . İnovasyon ve iş merkezimiz Mektory , araştırmacıları, öğrencileri ve girişimcileri bir araya getirerek gençlere öğrenci start-upları ve diğer yenilikçi iş fikirleri oluşturmak ve geliştirmek için ilham, bilgi ve kaynaklar sunar.

TalTech, akademik bir fikir liderinin yanı sıra Estonya mühendisliği ve teknolojisinin amiral gemisidir . Değişim cesareti, gelişme isteği ve bilgiye dayalı tartışmalara sahip olma arzusu TalTech'i akademik tartışmalarda bir düşünce kuruluşu haline getiriyor.

Akademik özgürlüğün yanı sıra yüksek düzeyde araştırma ve akademik çalışmaların kesinlikle çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle TalTech, Estonya'da görev süresine dayalı bir akademik kariyer modeli sunan ilk üniversitedir.

Konumlar

Talin

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Talin, Harju İlçesi, Estonya
Telefon
+372 620 2022

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin