Ostelea Morocco

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Otelcilik ve turizm alanlarında uzmanlaşmış, iyi hizmet ve çok kültürlü vizyona olan tutkuyla eğitim liderleri, yöneticileri ve teknisyenleri üzerine yoğunlaşmış uluslararası bir Üniversite Merkezi'dir. Misyonumuz, endüstrinin sürdürülebilir sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkıda bulunmaktır. sektördeki eğitim yöneticileri, profesyoneller ve teknisyenler. Piyasaya yeni çözümler getirmek için Ostelea ile sektördeki şirketler arasındaki bağları geliştirmeye ve teşvik etmeyi taahhüt ediyoruz.

Katılımcılarımız etkinliğimizin odak noktası ve uygulamanın uygulanabilir ve pratik bilgi edinmelerini sağlıyoruz. Kampüslerimiz Fas'ın idari başkenti Rabat'ta ve ülkenin en büyük şehri olan Kazablanka'da.

Ostelea, dünyadaki en rekabetçi turizm sektörüne sahip ülkede eğitim fırsatı verir. Bir ülke, kültürel kaynaklar ve altyapılarla doludur ve dijital tüketim alışkanlıklarına oldukça uyarlanmıştır.

Sıralamalar: Uluslararası Turizm İşletmeciliği Yüksek Lisansı. Ostelea ve EAE tarafından dünyanın en iyi 100 ustası arasından öğretildi. Eduniversal Sıralama 2015

metodoloji

Öğrenciler Ostelea'da nasıl öğrenecekler?

Hedefimiz, öğrencilerin mesleğini icrası için ihtiyaç duydukları deneyim ve temel yetkinlikleri kazanmalarını sağlamak ve misafirperverlik ve turizm endüstrisi ile ilgili olarak toplumun ihtiyaçlarına çözüm üretmelerini sağlamaktır.

Ostelea'da eğitim, sınıftan topluma uzanan sürekli ve dinamik bir süreçtir ve öğrencileri, çevreleriyle daha iyi etkileşime girmelerine ve belirledikleri hedeflere ulaşmalarına olanak tanıyan yeterlilikler sağlar.

  1. Edinilen yeterliklerin değerlendirilmesi. Yetkinliklerin değerlendirilmesi, öğrencilerin ilerlemelerinin her zaman izlenmesini sağlayarak kurulan eğitimsel performans göstergelerine referansla mevcut durumlarını ve gelişim düzeylerini tespit etmelerini sağlar.
  2. Örnek olay yöntemi. Durumların analiz edilmesi, öğrencilerin gerçek durumlarla başa çıkmalarına ve eleştirel düşünme becerilerinin yanı sıra, çeşitli senaryoları tahmin etmelerini ve çevresel değişiklikleri tahmin etmelerini sağlayan deneyimleri kazanmalarını sağlar.
  3. Probleme dayalı öğrenme. Belirli bir sorunun sunumu, öğrencilere çözüm bulabilmek için analitik ve diyagnostik kapasitelerini, eleştirel yargılarını ve yeniliklerini geliştirmelerini sağlar. Öğrenciler bir sorunun tüm karmaşıklığı hakkında daha derinlemesine bir anlayış geliştirdikçe mesleki yaşamlarında karşılaşacakları durumlara dair fikir sahibi olurlar.
  4. Proje geliştirme. Kurs boyunca geliştirilen projeler, disiplinlerarası becerilerini ve takım çalışmasını geliştirir.
  5. İnsanlar ve değerler. Bilgi insanlardan geldiğinde ve aralarındaki hamle, sorumluluk, taahhüt, güven ve bütünlük gibi değerler eğitim modelimizi destekler.

KAYNAKLAR

Osteria'nın öğrencilere sağladığı çeşitli kaynaklar, verilerin daha etkili karar verme amacıyla verilere ve bilgiye dönüştürülmesini sağlar. Anahtar kaynaklar şunları içerir:

  • Konuşmacılar ve uzmanlar tarafından temalı sunumlar.
  • İşletme başarı öyküleri vaka incelemeleri.
  • Makroekonomik analizler.

KONFERANS SERİSİ

Çalışma programı boyunca, yöneticiler, iş uzmanları ve liderlerle bir dizi konferans düzenlenir. Konferanslar, katılımcıların mevcut konularda daha derinlemesine bilgi sahibi olmalarını sağlar. Kampüs dışındaki farklı sektörlerden profesyonellerle yapılan görüşmeler ve şirket ziyaretleri de düzenlenmektedir.

Amaç, katılımcıların profesyonel ortamı daha iyi tanımak ve katılımcı, öğretmen ve sektör profesyonelleri arasında programın ağ oluşturma gücünü benimsemek için bir iş ortamında gerçek yaşam durumlarına ve başarı öykülerine ilk elden bakışlar kazandırmaktır. .

SANAL KAMPÜS

Ostelea'nın Sanal Kampüsü, öğrencilerin günlük çalışmalarının bir bölümünün yer aldığı teknolojik platformdur. Öğrencilerin akademik kaynaklara ve mevcut ders bilgilerine, sınıf notlarına, değerlendirmelere, akademik materyallere ve dijital kütüphaneye erişmelerinin yanı sıra, kurum tarafından düzenlenen etkinlikler, etkinlikler ve konferanslara davetiyeler almalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Ostelea Online Kampüsü, öğrencilerin akıllı telefonlarını, tabletlerini ve diğer cihazlarını kullanarak her yere tüm özelliklerine erişmelerini sağlayan BlackBoard teknolojisi kullanılarak tasarlanmıştır. BlackBoard, şu anda Princeton, Stanford ve Duke gibi uluslararası çapta prestijli üniversiteler tarafından kullanılan platformdur.

Uluslararası Üniversite Ağı

Ostelea, dünyanın dört bir yanındaki yaklaşık yüz üniversite ve ticaret okuluyla ortaklık anlaşması imzaladı. Bunların arasında Turizm

Konumlar

Rabat

Address
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Fas

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin