Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SIST DENEYİMİ

SIST, Fas'ta bulunan ve Cardiff Metropolitan Üniversitesi'nden uluslararası olarak tanınan İngiliz derecelerine liderlik yapan programlar sunan ilk İngiliz Eğitim Enstitüsüdür. SIST ayrıca, Fas'ta Yükseköğretim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş Fas derecesine ek olarak, uluslararası olarak onaylanmış tam bir İngiliz derecesi sunan tek okuldur.

SIST, ortak üniversitede olduğu gibi, aynı çekirdek modülleri ve iş ortağı Üniversitesi tarafından kontrol edilen garantili kaliteyle tam olarak teslim edilen bir İngiliz akademik müfredatı (Foundation Year, BAC 3 ve BAC 5) sunmaktadır. Bu İngiltere'nin Kalite Güvence Ajansı altında geliyor. Fas'ta SIST Deneyimi 2001 yılında Kazablanka'da, 2011'de Rabat'ta ve 2013'te Tangier'de başladı. Amaç Fas'ın en iyi işletme okulu olarak konumlandırılacak.

SIST, 2001 yılında açıldığından bu yana, eğitim ve programlarımızın kalitesinde muazzam gelişmeler sağladı. SIST, 2020 yılına kadar Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde en büyük nitelikli İngiliz okulu olarak yerleştirmek için projeler yürütüyor.

SISTANIZDAN NE YAPIYORUZ?

Öğrencilerimizin burada çalışmak için seçecekleri birçok farklı nedeni var. Öğrencilerimiz, SIST'i seçmelerinin sebepleri ne olursa olsun, kurs sonunda bizi terk ettikleri zaman, arkadaşlık, sıcaklık ve misafirperverlik anılarını aldıklarını söylüyorlar. SIST, aşağıdaki gibi birçok rekabet avantajına sahiptir:

İngiliz eğitimi!

İngiliz eğitimi, ilerici bir yaklaşım benimseyen özel bilginin kazanılmasının vurgulanmasının aksine süreçler ve çıktılara odaklanır; Her aşama, daha önce olanlara dayanır. Bazı temel ilkeler, eğitim sisteminin tamamında koşar: her öğrencinin benzersiz olduğu ve bunun önemli olduğu fikri; olumlu ilişkiler geliştirmeye vurgu (öğretmenler, ebeveynler, akranlar ile); ortamların etkinleştirilmesine odaklanmak (öğrenme sadece sınıfta gerçekleşmez); ve son olarak, öğrenme ve gelişme - sonuçlara ve sonuçlara bakmak, ancak sadece bir eğitim yüzü olarak. Eğer Birleşik Krallık'taki bir kalifikasyon için eğitim almayı seçerseniz, İngiltere'de eğitim almaktan alacağınız yüksek öğretim, kaynak ve destek standartlarından yararlanacaksınız.

İstihdam!

Bu günlerde 'istihdam edilebilirlik' kelimesinden kaçmak zor ama öğrenci olarak sizin için ne anlama geliyor? SIST olarak, kendi kariyer yolunuzu yönetme ve ekonomiye ve topluma olumlu katkıda bulunma konusunda güven ve yetenek geliştirme anlamına geldiğine inanıyoruz. Hayatınız boyunca size iyi hizmet edecek yetkinlikler ve beceriler geliştirmekle ilgilidir. Bunu başarmak için şunları sunuyoruz:

  • Profesyonel dünyayla güçlü bağları olan yüksek kaliteli kurslar
  • Kişisel ve kariyer gelişimi için geniş fırsatlar
  • İleriyi planlamanıza yardımcı olacak bir dizi personelden destek alın, neleri başardığınızı yansıtın ve profesyonel olarak potansiyel işverenlere iletin.
  • SISTE'deki eğitiminiz boyunca stajlar
  • Stajlarımız en iyi öğrencilerimiz içindir

Giderek artan rekabetçi bir iş gücü piyasasında en başarılı öğrenciler, bu fırsatlardan en iyi şekilde faydalananları, kendilerini kalabalığın dışında bir araya getirecekler.

Konumlar

Kazablanka

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Telefon
+(212)- 5222-11680

Rabat

Address
11 Avenue Allal Ben Abdellah, Rabat, Morocco
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Fas

Tangier

Address
21 Rue Nador, Quartier Boubana
Tangier, Tangier-Tétouan-Al Hoceima, Fas

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin