Aldersgate University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aldersgate Koleji - Türkiye, tarihsel 50 yıllık bir şube kampüsü eski Aldersgate Üniversitesi (AÜ), Filipinler olduğunu.

Aldersgate Koleji Yükseköğretim (CHED), Hristiyan Okulları, Kolejler ve Üniversiteler, Filipinler Akreditasyon Acenteleri Federasyonu, Kanada Konseyi Mühendislik Teknisyenleri bir Teknologları, Uluslararası Derneği Komisyonu altında Filipinler Hükümeti tarafından 1965 yılında kurulan tescil ve akredite edildi Üniversiteler Birliği, Methodist Okulları, Kolejler ve Uluslararası Üniversiteler Birliği. Filipinler 13'üncü sırada. WHED Listelenen [IAU]

Misyonumuz Universidad Aldersgate cehalet, yokluk ve umutsuzluk insanları özgürleştirmek ve sosyal ve ekonomik dönüşüm ve manevi kurtuluş için kendi yolculuğuna başlamak için onları güçlendirmek için, aklın gücünü geliştirmek için kurulmuştur.

Vizyonumuz "Bir 21. Yüzyıl Üniversitesi aydınlanma, liderlik ve insan hizmet için Learners küresel bir ağ dönüşüm."

Hedeflerimiz Yukarıdaki MİSYON ve VİZYON, uyarınca:

Düşünmek ve küresel toplumda etik liderleri ve sorumlu vatandaşlar davranmaya bireyler yetiştirmek. Eleştirel ve yaratıcı düşünme, teknolojik akıcılık, çok kültürlü becerilerini ve küresel topluluk içinde sorumlu vatandaşlık telkin; Kaliteli eğitim, mesleki lisans ve uygulama uluslararası standartlara uygun Karma Öğretim Yöntemleri destek Online Eğitim Yönetim Sistemleri ve Kaynakları ile ekonomik, esnek, öğrenci merkezli, işbirlikçi ve çok kültürlü eğitim programları sunun. Ulusötesi kurumları, meslek loncaları ve akreditasyon ajansları bir ağ üzerinden kariyer yollar ve göç kanalları sunuyoruz.

Konumlar

Solano

Address
Aldersgate College, Inc.
Burgos St.

03702 Solano, Çağayan Vadisi, Filipinler Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin