Aalto University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aalto Üniversitesi Hoşgeldiniz

Bir Oyun Changer Be. Eğer benzersiz bir şey yaratmak istiyor musunuz? , Toplumu değiştirmeye, yeni bir yenilik geliştirmek - ya da yepyeni bir endüstri?

At Aalto ÜniversitesiBiz merakla inanıyoruz ve tamamen yeni bir şekilde şeyler bilinmeyen keşfetmek ve yapılacak öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Biz Finlandiya'da iş, sanat ve tasarım, mimarlık ve teknoloji eğitim en üst düzeyde sunuyor.

Özgürlük Seçilir

Aalto Üniversitesi derece başarılı bir kariyer için yola çıkmaya. Helsinki ve bitişik Otaniemi kampüsünde, Yüksek Lisans ve Doktora Programları, dünyanın her yerinden yetenekli akademisyenleri çizin. Öğrenciler ulaşım, konaklama ve yemek de ağır indirimler olsun. ortak programlar hariç, Aalto Üniversitesi hiçbir öğrenim ücretleri ücretleri.

İşletme Aalto Üniversitesi AACSB, AMBA ve EQUIS: İskandinav ülkelerinde ilk iş okul dünyanın önde gelen işletme okulu akreditasyon kurumları mükemmellik her üç etiket almış etmektir. Bu Triple Crown durum dünya çapında sadece birkaç işletme okulları tarafından düzenlenen bir onurdur.

Özgürlük Yapılacak

Eğitiminiz başından itibaren ilginç projelere katılmak ve pratik becerilerini bilemek için alırsınız. Aalto Design Factory gibi çiçeklenme başlangıç ​​sahnesi ve girişimleri öğrencilerimizin hayallerini ve fikirler dışında gerçek iş üretilmesine yardımcı. Birkaç seçkin bilim adamlarının vesayeti altında, ayrıca araştırmanın bölge girebilir ve en iyi için çaba sarfediyoruz. Aalto Üniversitesi taşı özgürlük, dünya çapında 400'den fazla üniversite ile geniş ortaklıkları bulunmaktadır. Örneğin, İşletme Fakültesi, dünyanın en iyi işletme okulları ile bazı değişim programları vardır. Uluslararası doktora ve post-doc araştırmacılar, öğretmenler ve yaz okulları bizim fırsatlara güçlü bir kanıtıdır.

Aalto Üniversitesi Okulları

  • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
  • İşletme Fakültesi
  • Kimya Teknolojisi Yüksekokulu
  • Elektrik Mühendisliği Fakültesi
  • Mühendislik Fakültesi
  • Bilim Okulu

Öğrenim Ücretleri

1 Ağustos 2017 den İngilizce öğretilen Lisans için Öğrenim ücretleri ve Master programları itibaren olmayan AB / AEA vatandaşları için yıllık ücrete tabidir. Fince ya da İsveççe öğretilen programlar tüm öğrenciler için ücretsizdir.

Öğrenim ücretleri programa bağlı akademik yıl başına EUR 12 000 EUR 15 000 arasında değişir:

  • International Business BScBA lisans programı için akademik yıl başına EUR 12 000;
  • master derecesi veren eğitim seçenekleri için akademik yıl başına 15 EUR 000.

Uluslararası ortak lisans programları okul ücretleri ve burs programları kendi var. Daha fazla bilgi için, programların web sayfasını ziyaret edin: http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Burslar

Aalto Üniversitesi adresinden çalışmaları finanse etmek için çeşitli yolları vardır. Aalto Üniversitesi Lisans ve yüksek lisans programlarında yanı sıra Nordic Usta programlarına başvuran Aday olmayan AB / AEA öğrenciler Aalto Üniversitesi Burs programından verilen burs için başvurabilirler. Bazı uluslararası ortak lisans programları okul ücretleri ve burs programları kendi var. Aalto Üniversitesi dışında burs başvurusu için bazı olasılıklar da vardır.

Aalto Üniversitesi Burs Programı

Aalto Üniversitesi Burs programı akademik mükemmellik vererek dünya çapında yetenekli olmayan EU / EEA öğrencileri tanımak istiyor. Burslar% 50 veya öğrenim ücretinin% 100 kapsayabilir. verilen burs sayısı sınırlıdır ve programa mevcut bütçe bağlıdır.

Aalto Üniversitesi ayrıca ek bir feragat çalışmalarında iyi bir ilerleme öğrencilere ödüllendirilir olan bir teşvik burs sistemi inşa ediyor.

Adaylar aynı başvuru formu ile tercih ettikleri eğitim seçenekleri için başvuru aynı zamanda burs için başvuruda. burs karar kabul kararı ile birlikte verilir. verilen burslar ile ilgili kararlar programlarda öğrenim seçilen öğrencilerin akademik yararları temelinde yapılır.

Şu anda, Aalto Üniversitesi Finlandiya'da yaşayan masraflarını karşılamak için herhangi bir burs sunmuyor. Öğrenciler (app. Ayda 800 Euro) ve diğer çalışma ile ilgili maliyetler, kendi finansal kaynaklarından yaşayan tüm masraflarını karşılamak için bekleniyor. Burs alıcılar hala Finlandiya Göçmenlik Servisi ihtiyaçlarına göre, yaşam maliyetlerini finanse etmek için gerekir. İngilizce öğretti lisans veya yüksek lisans programlarına başvuru dönemi 2016 döneminde seçilen öğrenciler öğrenim ücretlerini ödemek için gerekli olmayacaktır ve burs için başvuruda bulunamazlar.

Snapchat bizi takip ettiğinizden emin olun!

Konumlar

Espoo

Aalto University

Address
Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finlandiya
Telefon
+358 9 47001

Helsinki

Address
Helsinki, Finlandiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

Programlar

MA
MSc