Arcada

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Meraklı ve Arcada yuvası olan Arcada hoş geldiniz!

Arcada , Helsinki, Finlandiya'da çok profesyonel bir uygulamalı bilimler üniversitesidir (UAS). Lisans ve Yüksek Lisans düzeyinde uygulamaya yönelik yüksek öğretim sunuyoruz. Tüm programlar, gelecekteki kariyerinize bir başlangıç yapmanızı sağlayan pratik eğitim dönemlerini içerir.

Arcada 2.700 öğrencimiz ve 170 çalışanımız yarının uzmanlarını eğitmek için disiplinlerde bir araya geliyor. Şu anda İşletme, Medya ve Mühendislik alanlarında İngilizce programlar sunuyoruz.

Arabianranta'daki kampüsümüz, hemen köşeyi dönünce deniz ile güzel bir ortamda rekabetçi kiralarda modern konaklama imkanı sunmaktadır. Toplam 610 öğrenci dairesi ihtiyacınız olan her şeye yakındır: UAS ana binası, bir alışveriş merkezi, tramvay ve otobüs durakları. Helsinki şehir merkezine toplu taşıma araçlarıyla 15 dakikada ulaşacaksınız.

Bunun kariyerinizin ilk adımı olup olmadığına veya çalışma hayatına zaten iyice dalmış olmanıza bakılmaksızın, Arcada gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek için beceriler geliştireceksiniz.

Arcada bize katılın! Parlama zamanın.

Konumlar

Helsinki

Address
Jan-Magnus Janssonin aukio 1
Helsinki, Finlandiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin