Centria University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalbi büyük olan üniversite!

Centria University of Applied Sciences multidisipliner, dinamik ve uluslararası bir yüksek öğretim kurumudur. Öğrencilere ve çalışanlara yenilikçi, özenli ve çok kültürlü bir ortam sunmaktan gurur duyuyoruz.

Batı Finlandiya'da bulunan Centria Ostrobothnian ovasındaki üç kampüsü vardır - Kokkola, Pietarsaari ve Ylivieska. Her şehir, pek çok aktivite ve güzel bir çevre ile eşsiz bir ortam sunar.

Genç bir yüksek öğretim kurumu olan Centria , 3.000 ve 290 çalışanı ile pratik deneyim odaklı öğrenci merkezli öğretim sunuyoruz. Centria , beş farklı çalışma alanında derece programı ve toplam 20 derece programı sunmaktadır. Eğitim alanlarımız:

  • Teknoloji, İletişim ve Ulaştırma
  • Sosyal Bilimler, İşletme ve Yönetim
  • Sosyal Hizmetler, Sağlık ve Spor
  • Kültür
  • Beşeri Bilimler ve Eğitim

Hem derece arayan hem de değişim öğrencisi olan 500'den fazla uluslararası öğrenciyle, uluslararasılaşma temel değerlerimizden biridir. Derecesi arayan öğrencilerimizin yüzde 10'undan fazlası 40'tan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerdir. Ayrıca her yıl yaklaşık yüz değişim öğrencisi alıyoruz, dünyanın dört bir yanındaki ortak üniversitelerimizden.

Araştırmaları geliştirir ve geliştirir

Centria , girişimciliğe ve yerel çalışma hayatıyla mükemmel bağlantılara yoğunlaşıyor, bu teorik bilgiyi mesleki becerilerle anlamlı bir şekilde birleştirmek için mükemmel bir temel sağlar. Biz yeniliği ve girişimciliği teşvik eden uluslararası uygulamalı bilimler üniversitesiyiz.

Centria

Konumlar

Kokkola

Centria University of Applied Sciences

Address
Centria University of Applied Sciences
Talonpojankatu 2
67100 Kokkola
Finland

FIN-67100 Kokkola, Finlandiya
Telefon
+358 6 8250000

Ylivieska

Address
Ylivieska, Finlandiya

Jakobstad

Address
Jakobstad, Finlandiya