Resmi açıklamayı okuyun

Neden HELBUS ?

HELBUS , Finlandiya'da 2012 yılında kurulan özel bir iş okulu. İngiltere'nin Northampton Üniversitesi ile olan ortaklığı sayesinde Northampton Üniversitesi tarafından verilen işletme ve yönetim alanında lisans ve yüksek lisans dereceleri sunuyor. Ayrıca, Birleşik Krallık'ın en büyük akreditasyon kuruluşu olan Pearson tarafından akredite edilmiş iki yıllık bir nitelik olan Yüksek Ulusal Diploma'yı da sunmaktadır. Bu iş eğitimi, Finlandiya'da tamamen teslim edilir ve size uluslararası iş alanında kariyer yapmak için gereken temel becerileri ve bilgiyi geliştirme fırsatı sunar. Uluslararası iş dünyasında bir kariyerle ilgileniyorsanız, web sitemizi keşfedin ve HELBUS size neler sunabileceğini düşünün!

Uluslararası yönelim

HELBUS programlar tamamen İngilizce olarak verilmektedir. Ziyaret eden eğitmenlerimiz on iki ülkedeki prestijli üniversitelerden geliyor ve sizi global olarak düşünmeye itecek. Öğrenciler derslerde aktif olarak yer alırlar, böylece iletişim ve sunum becerilerini geliştirir, işverenlerin değeri yüksek olur. HELBUS eğitmenlerinin% 80'inden fazlası doktora HELBUS ve hepsinin kendi uzmanlık alanlarındaki profesyonellerin yanı sıra çok çeşitli öğretim deneyimi vardır.

Bireysel odak ve verimli öğrenme metodolojisi

HELBUS nispeten küçük bir sınıf büyüklüğüne ve öğrenci oranına sahiptir. Öğreniminiz, öğrencilerin tam zamanlı lisans programında üç hafta boyunca tek bir konu üzerinde çalıştıkları modüler bir kurs yapısı ile optimize edilir. İlerleme sabittir ve bırakma oranlarımız geleneksel çalışma yöntemlerini kullanan okullardaki oranlardan daha düşüktür.

Küresel fırsatlara adım atmak

HELBUS , öğrencileri uluslararası iş dünyasında kariyerlerine hazırlar. Müfredat, 21. yüzyılda işverenlerin ihtiyaç duyduğu beceri ve bilgiyi vurgulamaktadır. Ek olarak, öğrenciler eleştirel düşünme, problem çözme ve etkileşim gibi önemli kişisel becerileri öğrenirler.

Program dili:
  • Ingilizce
Address
Strömberginkuja 3
00380 Helsinki, Finlandiya