Kajaani University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ), bölgesel ve ulusal olarak çok güçlü bir üne sahip olan merkezi Finlandiya'da proaktif, gerçekten uluslararası bir üniversitedir. Kajaani'nin çarpıcı doğal ortamına yerleştirilmiş kendi kompakt kampüs alanımızda faaliyet gösteren yaklaşık 2300 öğrenci ve 230 uzmandan oluşan canlı bir uluslararası öğrenme ve gelişim topluluğuyuz. Lisans derecesi ve İngilizce olarak verilen Yüksek Lisans Dereceleri de dahil olmak üzere, çalışma topluluğu tarafından geniş çapta saygı duyulan bir derece seçeneği sunuyoruz. Ünlü Fin eğitiminden yararlanmak istiyorsanız , KAMK Uluslararası İşletme, Esports İşletme, Spor ve Boş Zaman Yönetimi veya Macera Turizmi derslerini KAMK .

Eğitim ve İnşaat Bakanlığı Finlandiya'daki yüksek öğrenim kalitesini yakından izlemektedir. KAMK , Finlandiya'da Bakanlığın sonuç barometrelerinde büyük başarı elde etti. Özellikle, öğretim ve danışmanlık kalitesi Finlandiya'da birkaç yıldır en iyi olarak kabul edilmiştir. 2018'de FInland'da en iyi uygulamalı bilimler üniversitesini aldık ve öğrenci geri bildirimlerine dayanarak öğrenci memnuniyetimiz Finlandiya'daki en yüksek (2019).

Öğretim elemanlarımız her öğrenciye bireysel olarak yaklaşır ve kişisel uzmanlık alanlarını belirleyip geliştirmelerine yardımcı olur. Çalışmalar, eğitimi gerçek iş yaşamı ile pratik olarak bütünleştirmeye odaklanmakta ve mevcut işgücü piyasası ihtiyaçlarına yanıt olarak yeni profesyoneller yetiştirmektedir.

Kampüs tesislerimiz, veri merkezi, oyun tasarımı, 3D baskı ve robotik laboratuvarları gibi modern teknolojileri bir araya getirmektedir. Ayrıca eğlenceli ve etkili bir beden eğitimi sunmak için dijital bir ortamda oyun teknolojilerini kullanan son teknoloji akıllı bir spor salonumuz da var. Tüm tesislerimiz, şehir merkezine yakın, birbirine yürüme mesafesinde olan tek bir kampüs alanı içinde yer almaktadır. Öğrenci dairesi kampüsün temiz ve modern dairelerinde mevcuttur ve öğrenciler çok çeşitli eğlence ve spor aktiviteleri için olağanüstü doğal ortamın keyfini çıkarabilir.

Konumlar

Kajaani

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Finlandiya
Telefon
+358 8 618 991