Resmi açıklamayı okuyun

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ), bölgesel ve ulusal olarak çok güçlü bir üne sahip olan merkezi Finlandiya'da proaktif, gerçekten uluslararası bir üniversitedir. Kajaani'nin çarpıcı doğal ortamına yerleştirilmiş kendi kompakt kampüs alanımızda faaliyet gösteren yaklaşık 2300 öğrenci ve 230 uzmandan oluşan canlı bir uluslararası öğrenme ve gelişim topluluğuyuz. Lisans derecesi ve İngilizce olarak verilen Yüksek Lisans Dereceleri de dahil olmak üzere, çalışma topluluğu tarafından geniş çapta saygı duyulan bir derece seçeneği sunuyoruz. Ünlü Fin eğitiminden yararlanmak istiyorsanız , KAMK Uluslararası İşletme, Esports İşletme, Spor ve Boş Zaman Yönetimi veya Macera Turizmi derslerini KAMK .

Eğitim Bakanlığı ve CUlture, Finlandiya'daki yüksek öğretimin kalitesini yakından denetler. KAMK Finlandiya'da Bakanlığın sonuç barometresinde büyük başarılar elde etti. Özellikle, öğretim ve danışmanlık kalitesi, birkaç yıl boyunca Finlandiya'da en iyi kabul edilmiştir. 2011 yılında Talouselämä dergisinde yayınlanan bir araştırmaya göre, KAMK Finlandiya'da çeşitli göstergelere dayanan uygulamalı bilimler en iyi üniversitesiydi.

Öğretim elemanlarımız her öğrenciye bireysel olarak yaklaşır ve kişisel uzmanlık alanlarını belirleyip geliştirmelerine yardımcı olur. Çalışmalar, eğitimi gerçek iş yaşamı ile pratik olarak bütünleştirmeye odaklanmakta ve mevcut işgücü piyasası ihtiyaçlarına yanıt olarak yeni profesyoneller yetiştirmektedir.

Kampüs tesislerimiz, veri merkezi, oyun tasarımı, 3D baskı ve robotik laboratuvarları gibi modern teknolojileri bir araya getirmektedir. Ayrıca eğlenceli ve etkili bir beden eğitimi sunmak için dijital bir ortamda oyun teknolojilerini kullanan son teknoloji akıllı bir spor salonumuz da var. Tüm tesislerimiz, şehir merkezine yakın, birbirine yürüme mesafesinde olan tek bir kampüs alanı içinde yer almaktadır. Öğrenci dairesi kampüsün temiz ve modern dairelerinde mevcuttur ve öğrenciler çok çeşitli eğlence ve spor aktiviteleri için olağanüstü doğal ortamın keyfini çıkarabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences İngilizce-Yüksek Lisans Derecesi, en az bir lisans (ilk aşama) derecesi ile mezunlarını ağırlayan bir multidisipliner derecedir. Ul ... [+]

Kajaani University of Applied Sciences İngilizce-Yüksek Lisans Derecesi, en az bir lisans (ilk aşama) derecesi ile mezunlarını ağırlayan bir multidisipliner derecedir.

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Derecesi, uluslararası operasyonlarda veya bu tür örgütlerde istihdam arayan kişilerde, büyüme ve uluslararasılaşma odaklı örgütlerin veya kurumların çalışanlarını hedeflemektedir. Derecenin öğrenme hedefleri ve içeriği stratejik yönetim, araştırma ve geliştirme yöntemleri, küresel ekonomik konular, uluslararası iş ve iş dünyasında yeni teknolojilerin kullanımına odaklanmaktadır.

Derecesi, toplam 90 kredilik Master derecesi (ikinci aşama) niteliğindedir. Yarı zamanlı bir program olduğu için tamamlanması yaklaşık iki yıl alır. Derecesi, yoğun haftaların yanı sıra, çalışmaların tamamen çevrimiçi olarak sunulduğu anlamına gelir. Tüm ders ödevleri ve araştırma bazlı geliştirme ödevi (yüksek lisans tezi), onları görevlendiren kuruluş adına tamamlanır. Yoğun Çalışma haftaları bir sömestrde bir düzenlenir ve aksi takdirde çalışmalar çevrimiçi olarak yapılabilir. Öğrencilerin sadece 2 yıllık çalışma süreleri boyunca üç yoğun hafta boyunca Finlandiya'nın Kajaani kentinde bulunmaları beklenmektedir.... [-]

Finlandiya Kajaani
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Studying at Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences
Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 8 618 991