Resmi açıklamayı okuyun

Üniversiteye Giriş

LUT University , Finlandiya'da 1969'dan beri bilim ve iş alanlarını bir araya getiren öncü bir bilim üniversitesidir.

Uluslararası toplumumuz, yaklaşık 6 bin öğrenciden ve bilimsel araştırma ve akademik eğitime katılan uzmanlardan oluşmaktadır.

Sorun çözücüler

Temiz enerji ve su, döngüsel ekonomi ve sürdürülebilir iş, LUT'un teknoloji ve iş dünyası aracılığıyla çözüm aradığı temel sorunlardır.

Enerji alanındaki uzmanlığımız, eşsiz bir araştırma ve çalışma ortamı olan Yeşil Kampüsümüze yansıyor.

İşbirliği

LUT, iş dünyasıyla güçlü bağlar geleneğine sahiptir. Finlandiya iş günlüğü "Talouselämä", Finlandiya'da iş teknoloji işbirliğinde en iyi üniversite olarak LUT olarak belirlendi. Bilimsel araştırmalarla üretilen işleri teşvik ediyoruz. Bu, üniversitenin LUT'un araştırma tabanlı başlangıç ​​şirketlerini destekleyen kendi yatırım şirketi Green Campus Innovations tarafından gösterilmektedir.

Uluslararası ilişkiler

Lisans programlarımız için uluslararası kalite etiketlerini öğretimdeki mükemmelliğin bir işareti olarak güvenceye alarak eğitimde öncü olmayı hedefliyoruz.

Değerler

Çalışmamız değerlerimizi desteklemektedir: başarı için cesaret, inovasyonun bilim yoluyla tutkusu ve refahı inşa etme isteği.


Alternatif bir yola kararlıyız

 • Yenilenebilir enerjiyi destekleyen enerji çözümlerine
 • Her şeyi geri dönüştürdüğümüz çöpsüz bir dünyaya
 • Herkes için su temizlemek
 • Sürdürülebilir ve akıllı iş modellerine
 • Avrupa'da büyümeyi artırmak için yeni yeşil yakalı girişimciliğin tanıtımına

Bilimsel çözümler

Temiz enerji

 • Enerji piyasaları ve güneş ekonomisi
 • Enerji dönüşümü ve depolama teknolojileri
 • Sürdürülebilirlik bilimi

Dairesel ekonomi

 • Su arıtma ve yeniden
 • İkincil ve yenilenebilir hammaddelerin işlenmesi
 • Ürünler ve yaşam döngüsü değerlendirmesi

Sürdürülebilir iş ve girişimcilik

 • İnovasyon ve sürdürülebilir değer yaratma
 • KOBİ'ler ve uluslararası girişimcilik
 • İş analitiği ve karar verme
 • İşletmelerin dijitalleştirilmesi

Çapraz kesim temaları

 • Dijitalleşme ve veri bilimi
 • Rusya bağlamında ve en iyi Rus ortaklarıyla odak alan araştırması


Hedefleri

Eğitim devrimi

Sorumlu bir merak duygusu olan ve zorlukları fırsatlara dönüştürmeye, yarının iş ortamını ele geçirip şekillendirmeye istekli ve istekli olan yeni nesil girişimci problem çözücüleri yetiştiriyoruz. En yeni öğretim yöntemlerini kullanıyoruz. Mezunlarımızın istihdam oranı diğer üniversitelerin üstündedir.

Yüksek viteste araştırma

Mükemmelliğe bağlıyız. Bu, önemli bir etki ve görünürlük ve finansman için başarılı bir rekabet ile yüksek kaliteli araştırma anlamına gelir. Mümkün olan en iyi uluslararası ortaklarla birlikte çalışıyoruz. En iyi adayları uluslararası olarak işe alıyoruz.

darbe

Günümüzün önemli toplumsal sorunlarına cevap vermeye katkıda bulunuyoruz. OECD ve Avrupa Komisyonu kriterlerini karşılayan ilk Fin girişimci üniversitesiyiz. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasındaki konumumuzu güçlendiriyoruz.


Değerler

 • Başarılı olmak için cesaret
 • Bilim yoluyla yenilik için tutku
 • İyilik inşa etmek için Will
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

LUT University

Biorefineries'deki Master Programı, yer veya zamandan bağımsız olarak esnek uzaktan eğitim olarak sunulur. Finlandiya'da veya yurtdışında çalışma hayatında olan ve meslek ... [+]

Enerji, gıda, kimyasal madde ve malzemelerin sürdürülebilir üretimi bugün ve gelecek nesiller için önemli bir sorundur.

Üretim şu ana kadar fosil hammaddelere dayanıyordu, ancak bu da çok ciddi çevresel sorunlara neden oldu.

Teknik olarak mümkün ve ekonomik olarak mümkün olduğunda yenilenebilir hammaddelerin kullanımı, iklim değişikliğinin hafifletilmesi ve kıt doğal kaynakların korunması için köşe teknolojilerinden biridir.

Biyo-ürünler çok çeşitli teknolojileri ve materyalleri kapsamaktadır ve bu program, bu konuları açık bir zihinle ve sadece teknolojilerle değil aynı zamanda yeni yeterlikler, çözümler ve kritik değerlendirmeler açısından sundukları fırsatlar üzerinde de geniş bir kapsamda inceler. Bu yüksek lisans programında, biyoyakıt ve ilgili endüstrilerde veya örneğin dairesel ekonomide uzmanlaşacaksınız.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
LUT University

Yenilenebilir enerji sistemlerinden daha fazla yararlanılması, iklim değişikliği sorununu karşılamanın bir yoludur ve hepimize enerji tedariklerinin kullanılabilirliğini ... [+]

Gelecekteki enerji sorunu, yeni uygun fiyatlı sürdürülebilir enerji arzını gerektiriyor.

Yenilenebilir enerji sistemlerinden daha fazla yararlanılması, iklim değişikliği sorununu karşılamanın bir yoludur ve hepimize enerji tedariklerinin kullanılabilirliğini sağlamaya yardımcı olur. Bu programda, enerjiyi güvenli, ekonomik ve düşük emisyon teknolojisini ve yenilenebilir enerji kaynaklarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Mezun olduktan sonra farklı biyo-enerji üretim teknolojilerinin yararlarını ve dezavantajlarını anlayacak ve küçük ölçekli biyo-enerji sistemleri tasarlayabileceksiniz.

Amaçlanan öğrenme çıktıları... [-]
Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu yüksek lisans programında, daha verimli ve çevre için daha iyi ise, hizmetlerle malların nasıl değiştirileceğini öğreneceksiniz. Örneğin, bilgi teknolojisi, bu çözümle ... [+]

Dairesel Ekonomi Yüksek Lisans programı Lahti Kampüsü'nde Lappeenranta Teknoloji Üniversitesi (LUT) tarafından sunulmaktadır.

Mevcut ekonomik sistem, çoğunlukla fosil yakıtlarla beslenen satın alma ve atma yaklaşımına dayanmaktadır. Varsayım, artan ekonomik büyümenin, olumsuz çevresel etkilerin ortaya çıkabileceği çok fazla artı ürettiğidir.

Bununla birlikte, sistem, sadece dönüşüm için yeterli kaynak, atık için atık, yatırımlar ve ekonomik büyüme için yeterli kaynak varsa büyüyor.

Dairesel ekonomi bir alternatif sunuyor. Ürünleri, bileşenleri ve malzemeleri en yüksek fayda ve değerde tutmayı amaçlar. Ürün yaşam döngülerinin döngüsünü kapatarak ekonomik büyümeyi sınırlı kaynak tüketiminden ayırmayı amaçlamaktadır. Malzemelerin yararlı mal ve hizmetlere dönüştürülmediği sistem, yenilenebilir enerji sistemleriyle desteklenmektedir.... [-]

Finlandiya Lahti
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Program endüstriyel yönetim, kurumsal finans, bilgisayar bilimi ve uygulamalı matematiği benzersiz bir şekilde inceleyerek, bilginin çok güçlü bir kombinasyonunu sağlar. ... [+]

Program endüstriyel yönetim, kurumsal finans, bilgisayar bilimi ve uygulamalı matematiği benzersiz bir şekilde inceleyerek, bilginin çok güçlü bir kombinasyonunu sağlar.

Çok çalışmaya hazır, uygun bir geçmişe sahip hırslı öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz - bunun karşılığında iş ve endüstride geleceğin lider yapıcıları olmak için gerekli araçları ve teknik bilgileri sunuyoruz.

Amaçlanan öğrenme çıktıları

Yüksek Lisans derecesi ile mezun olarak, bu alandaki teorileri ve yöntemleri bilen ve eleştirel olarak analiz edebilen yetkin bir iş analizi uzmanı olacaksınız.

Bu programı tamamladıktan sonra şunları yapacaksınız:... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Elektrik Mühendisliğinde Yüksek Lisans Programındaki çalışmalar geniş kapsamlı ve sektörle ilgilidir. Elektrik enerjisinin, elektrik sistemlerinin ve elektrik piyasasının ... [+]

Elektrik arzının kullanılabilirliği ve güvenliği, enerji üretimi ve tüketiminin sürekli yükselişinde küresel kaygılardır.

Elektrik enerjisi artık dünyanın acil enerji sorunlarına verilen cevaptan daha fazladır. Elektrik enerjisi, sürdürülebilir, gerçekten endüstriyel ve tüketici odaklı bir ekonomiye doğru enerji geçişinde verimlilik ve başarının en önemli itici gücüdür.

Elektrik mühendisliği, dünyanın en büyük ve en çeşitli teknolojik alanıdır. Elektrik Mühendisliğinde Yüksek Lisans Programındaki çalışmalar geniş kapsamlı ve sektörle ilgilidir. Elektrik sistemlerinin veya elektrik piyasasının ve güneş ekonomisinin dönüştürülmesinde, kullanılmasında ve kontrolünde uzmanlaşmayı seçebilirsiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, yenilikçi tasarım, üretim yöntemleri, insan faktörleri, yaratıcı problem çözme, gelişmiş malzemeler, endüstriyel ... [+]

Yeni ürünler, müşterilerin artan taleplerini karşılamak için pazara günlük olarak ve artan bir hızda sunulmaktadır.

Sonuç olarak, üreticiler arasındaki rekabet de yeni bir aşamaya giriyor.

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, yenilikçi tasarım, üretim yöntemleri, insan faktörleri, yaratıcı problem çözme, gelişmiş malzemeler, endüstriyel ve iş zorlukları ve çevresel hususlar hakkında bilgi sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu tür beceriler, endüstrinin ihtiyaçlarını karşılamak, ürün kullanıcılarını desteklemek ve çevresel yönleri ele almak için ürün geliştirmenin farklı aşamalarında gereklidir.... [-]

Finlandiya Lahti
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
LUT University

Programda enerji teknolojisi, enerji ekonomisi, çevresel etkiler, tasarruf ve emisyonlar, yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji santrali süreçleri gibi bilgi, beceri ... [+]

Sürdürülebilir bir gelecek için enerji sistemlerinin tasarlanması için enerji dönüşüm bilgisi gereklidir.

Programda enerji teknolojisi, enerji ekonomisi, çevresel etkiler, tasarruf ve emisyonlar, yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji santrali süreçleri gibi bilgi, beceri ve yetkinliklerinizi derinleştireceksiniz.

Mezun olduktan sonra, teknolojik, ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutları dikkate alarak farklı uygulamalar için enerji dönüşüm süreçlerini analiz edebilecek, tasarlayabilecek ve seçebileceksiniz.

Amaçlanan öğrenme çıktıları

Yeşil enerji ve teknoloji, LUT'un uzmanlığının özünde.

Bu yüksek lisans programını tamamladıktan sonra şunları yapabileceksiniz:... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu yüksek lisans programında, teknik fizik, matematik ya da bilgi işlem alanlarında ve hızla değişen endüstriyel ve ekonomik yaşam sorunlarına yönelik kapsamlı bir bilgi ... [+]

Hesaplama ve fizik, modern toplum ve bilimin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bilimsel bilginin ve bilişim mühendisliğinin küresel bilgi toplumundaki ve endüstriyel ekonomideki önemini, özellikle de gittikçe daha karmaşık hale gelmek için kullandığımız sistemler gibi, aşırı derecede küçümsemeyeceğiz.

Etkili hesaplama mühendisliği, daha kısa tasarım döngüsü sürelerine, daha iyi ürün kalitesine ve gelişmiş işlevselliğe olanak tanır. Fizik bilgisi, çevreyi daha iyi anlamamıza, kavramamıza ve daha iyi etkileşim kurmamıza yardımcı olur.

Bu yüksek lisans programında, teknik fizik, matematik ya da bilgi işlem alanlarında ve hızla değişen endüstriyel ve ekonomik yaşam sorunlarına yönelik kapsamlı bir bilgi edineceksiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu yüksek lisans programında, özellikle dinamik yükleme veya kutup koşulları için zorlu uygulamalar için yenilikçi, sürdürülebilir, rekabetçi ve güvenli kaynaklı metal ya ... [+]

Makineler, görünüşte gerçekçi olmayan fikirleri pekiştirdi ve çok sayıda zorlu işlevi kolaylaştırdı.

Makine bilimi, farklı düşünmeyi ve dünyadaki değişimi etkilemek için güçlü bir istek ile karakterize edilen mühendislik bilimlerinin en eski ve geleneksellerinden biridir.

Dünyadaki üst düzey uygarlık, yapıları şekil ve makinalarda tutan kaynaklı metal yapılara dayanmaktadır. Tasarımları ve üretimi, en büyüleyici mühendislik görevlerinden biridir.

Bu yüksek lisans programında, özellikle dinamik yükleme veya kutup koşulları için zorlu uygulamalar için yenilikçi, sürdürülebilir, rekabetçi ve güvenli kaynaklı metal yapıların tasarımı ve üretimi için en yeni ve en çok amaçlı bilgi ve uzmanlığı edineceksiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Business Analytics'teki Yüksek Lisans Programı, mezunlara günümüz endüstrisinde çokça aranan çok çeşitli iş analitiği becerileri kazandırmak üzere tasarlanmış modern bir ... [+]

Business Analytics'teki Yüksek Lisans Programı, mezunlara günümüz endüstrisinde çokça aranan çok çeşitli iş analitiği becerileri kazandırmak üzere tasarlanmış modern bir çok disiplinli bir programdır.

Programı başarıyla bitiren öğrenciler, yüksek talep görecek ve iş ve endüstride ilginç pozisyonlara erişebilecekler.

Program, veri analitiği, modelleme, simülasyon ve çok kriterli karar verme yöntemleri ve gerçek dünya verileri üzerindeki yöntemlerin kullanımı hakkında pratik bilgi birikimi dahil olmak üzere ilgili iş analitiği yöntemlerinde hem teorik bilgi hem de teknik becerileri aktarmaya odaklanmıştır. gerçek dünyadaki iş veya endüstriyel bağlamda. Kurs süresince uygulanan yazılım ve araçlar sektörde standarttır.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu yüksek lisans programındaki çalışmaları tamamladıktan sonra, proses endüstrisinin farklı alanlarında kimyasal ve proses mühendisliği alanında kariyer için yeterli bili ... [+]

Kimya mühendisliği, çeşitli materyaller ve süreçlerle ilgili oldukça disiplinlerarası bir alandır.

İnsan refahı, temiz bir çevre ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı için gerekli olan birçok bilimsel ve teknolojik alanı kapsar.

Günümüz toplumunda kaynaklar azalıyor ve üretim süreçlerinin çevresel etkisi giderek artan bir endişe konusu. Çevreye zararlı olmayan, doğal kaynakları rasyonel bir şekilde kullanmak ve proses atıklarını en aza indirmek için teknolojinin geliştirilmesi önemlidir.

Her gün 2 milyon ton kanalizasyon, sanayi ve tarımsal atık sular su kütlelerine boşaltılmaktadır. Özellikle dünyanın birçok yerinde su arıtma yetersizdir ve atık su ile ilgili mevzuat sürekli olarak sıkılaştırılmaktadır. Dahası, sürdürülebilirlik, su muamelesini farklı şekillerde yansıtmamıza meydan okuyor.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Çalışmalarınız sırasında sürdürülebilir üretimin olanaklarını ve kısıtlamalarını görmeyi öğreneceksiniz. Ürün ve üretim tasarımının talepkar küresel gelişim görevlerine k ... [+]

Daha sürdürülebilir toplumlar geliştirmek için, çevresel, sosyal ve ekonomik zorluklara nasıl yanıt verileceğini ve endüstriyel davranışları nasıl dönüştüreceğimizi daha iyi anlamamız gerekir.

Modern mühendislik tasarımı, ürün müşteriye bırakılmadan önce değer zincirinin son bağlantıları olan yüzlerce farklı üretim tekniği ile uygulanabilir. En uygun sipariş verme zinciri ve karlı iş, uygun üretim tekniklerini profesyonel kullanımla birlikte seçerek garanti edilebilir.

Üretim endüstrisi, sürdürülebilir üretim yöntemleri ve yeni gelişmiş malzemelerin geliştirilmesi konusunda artan farkındalık nedeniyle müşterilerin ihtiyaçları değiştikçe yeni zorluklarla karşı karşıyadır. Bu programda, üretim endüstrisinde reform yapmak ve sürdürülebilir ürün tasarımı ile rekabet gücünü artırmak için gerekli beceri ve bilgi edineceksiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
LUT University

Master programında, Mekatronik Sistem Tasarımı, mekanik bir sistem, güç iletimi (hidrolik, elektrik, pnömatik veya hibrit) ve bir dijital kontrol sistemi içeren modern me ... [+]

Yoğun rekabet, daha yüksek verim, daha düşük işletme maliyeti ve daha fazla güvenlik sağlayan makineler sunmak için makine üreticilerine baskı yapıyor.

Üretim makineleri gibi karmaşık sistemlerin üretkenliğine yönelik artan talepler, ürün geliştirme sürecinde yeni yöntemlerin uygulanmasını gerektirir. Mekatronik sistem tasarımı, makine tasarım sürecinde popülerlik kazanmakta ve verimli yaşam döngüsü verimli makinelerin üretim sürecinde anahtar bir yaklaşımdır.

Master programı Mekatronik Sistem Tasarımında, mekanik sistem, güç iletimi (hidrolik, elektrik, pnömatik veya hibrit) ve dijital kontrol sistemi içeren modern mekatronik makinelerin tasarımı ve simülasyonu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu alanın nükleer santral reaktörlerini ve jeneratörlerini kontrol etmesi ve bir nükleer santralin tüm alt sistemlerinde nükleer güvenliği göz önüne alarak profesyoneller ... [+]

Yeni enerji santrali projeleri nedeniyle nükleer endüstrideki insan gücü ihtiyacı artmaktadır.

Bu alanın nükleer santral reaktörlerini ve jeneratörlerini kontrol etmesi ve bir nükleer santralin tüm alt sistemlerinde nükleer güvenliği göz önüne alarak profesyonellerin sürekli olarak ihtiyacı vardır. Bu programda enerji ekonomisi, çevresel etkiler, tasarruf ve emisyonlar, nükleer enerji ve güvenlik ve bitki süreçlerinin gelişimi hakkında bilgi edineceksiniz.

Çalışmalarınız hafif su reaktörlerini vurgulayacak, ancak hızlı reaktörler ve ağır su ve gaz soğutmalı reaktörler de dahil olmak üzere diğer reaktör tiplerinin temel prensiplerini öğreneceksiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu Yüksek Lisans Programında, stratejik finans ve iş analitiği disiplinlerini inceleyeceksiniz. Çeşitli yönetim pozisyonlarında uluslararası bir iş ortamında çalışmanızı ... [+]

Modern finansal yönetim, iş analitiği araçları ve teknikleri hakkında daha fazla bilgi gerektirir.

Rekabetçi bir iş ortamında gerçeklere dayalı kararlar almak isteyen ileriye dönük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için stratejik finans ve iş analitiği bir arada gereklidir.

Bu Yüksek Lisans Programında, stratejik finans ve iş analitiği disiplinlerini inceleyeceksiniz. Çeşitli yönetim pozisyonlarında uluslararası bir iş ortamında çalışmanızı sağlayan ilginç ve ilgili beceriler kazanacaksınız.

Programın içeriği, finansal ekonomi ve kurumsal finans teorilerine ve kavramlarına dayanmaktadır. Finansal yönetimde kariyer için sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olacak pratik karar verme becerileri ve analitik bilgi birikimi edineceksiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu programda sürdürülebilirliğin zorluklarını tanımlamayı ve bunları multidisipliner bir şekilde görmeyi, toplumda geniş bir yelpazede sürdürülebilirliğin tüm yönlerini k ... [+]

Hepimiz çocuklarımız için de verimli bir hayat sağlayacak bir toplum kurmak istiyoruz.

Birçok sürdürülebilirlik sorununun karmaşıklığı ve aciliyeti arttıkça, yatırım ihtiyaçlarımızı sadece büyük bir performansa sahip spesifik bir teknik ürün olarak düşünemeyiz.

Her yatırım kararında, sürdürülebilirlik sorunlarına daha etkili bir şekilde katkıda bulunma ihtiyacı dikkate alınmalıdır.

İklim ısınması, hava kalitesinin düşmesi, su kirliliği ve atık miktarları, günümüzde dünya çapında karşılaşılan sürdürülebilirlik sorunlarının örnekleridir. Bazen geleneksel teknolojiler en iyi çözümleri sunar ancak karmaşık çevre sorunlarına yeni çözümlerin de entegre edilmesi gerekir.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Tedarik yönetimi, Finlandiya'da stratejik tedarik ve tedarikçi yönetimi uzmanlığı sağlayan eşsiz bir Master programıdır. Program, tedarik yönetimi ve satın alma alanların ... [+]

Dünya çapında küresel tedarik ağları ve tedarik zincirleri, günümüzün işinin önemli bir parçasıdır.

Tedarik ağlarından ve zincirlerinden bir şirket için rekabet gücü ve sürdürülebilirliğin artırılması, küresel tedarik ağlarını keşfetmek ve yönetmek için özel yetenekler, yetkinlikler ve araçlar gerektirir.

Tedarik yönetimi, Finlandiya'da stratejik tedarik ve tedarikçi yönetimi uzmanlığı sağlayan eşsiz bir Master programıdır. Program, tedarik yönetimi ve satın alma alanlarında açık fikirli, yenilikçi yöneticiler yetiştirmek için günümüzün iş hayatının artan ihtiyaçlarına karşılık gelecek şekilde tasarlanmıştır.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Teknolojide yüksek lisans derecesi veren program, temel olarak mühendislik veya doğa bilimlerinde geçmişi olan öğrencileri hedef almaktadır. Programlar, veri analitiği, m ... [+]

Teknolojide yüksek lisans derecesi veren program, temel olarak mühendislik veya doğa bilimlerinde geçmişi olan öğrencileri hedef almaktadır.

Programlardan mezun olanlar yüksek talep görecek ve iş dünyasındaki ilginç pozisyonlara erişebilecek.

Programlar, veri analitiği, modelleme, simülasyon ve çok kriterli karar verme yöntemlerini ve gerçek dünyadaki bir işletmede gerçek dünya verilerindeki yöntemlerin pratik kullanımını içeren ilgili iş analitiği yöntemlerinde teorik bilgi ve teknik becerilere odaklanır. endüstri bağlamı. Kurs sırasında uygulanan yazılım ve araçlar endüstride standarttır.

Amaçlanan öğrenme çıktıları

Bu programdan mezun olarak, çeşitli analitik ve karar destek yöntemlerini, gerçek dünyadaki sorunları çözmek için ilgili yazılımı kullanma konusunda sağlam bir deneyim ve geliştirme ve uzmanlık görevlerinde çalışabilme yeterliliğine sahip olacaksınız.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu programda, yeni bir iş kurmak ve büyümesini uluslararası pazarlara yönlendirmek için girişimcilik yeteneklerini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca bir şirk ... [+]

Bugün iş dünyası giderek daha fazla küreselleşiyor ve yeni girişimciler ve mevcut şirketler için büyük bir büyüme potansiyeli sunuyor.

Kendi işinizi yaratarak veya mevcut şirketlerde yönetimde başarılı bir kariyer geliştirerek başarılı bir girişimci olmak isteyebilirsiniz, ancak başarılı olmak için öncelikle doğru zihniyet ve becerileri geliştirmeniz gerekir.

Bu programda, yeni bir iş kurmak ve büyümesini uluslararası pazarlara yönlendirmek için girişimcilik yeteneklerini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca bir şirketin uluslararası büyüme ve stratejisini, uluslararası piyasalarda finansman ve kaynakları yönetmeyi ve çok uluslu bir şirkette nasıl liderlik yapılacağını öğreneceksiniz. Ayrıca, şirketlere uluslararası stratejileri hakkında danışabilirsiniz.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Bu yüksek lisans programında, hızla değişen bir dünyada stratejik global pazarlama, dijital pazarlama, pazarlama analitiği, uluslararası iş ve değer yaratma konusunda uzm ... [+]

Rekabetçi kalmak için, şirketlerin küresel pazarlama yönetiminde üstünlükleri vardır.

Küresel piyasalar yüksek belirsizlik seviyeleri ile karakterizedir. Ek olarak, dijitalleşme eğilimi, firmaların uluslararası yönetimi için hem zorluklar hem de fırsatlar yaratıyor. Böylece, yönetimsel karar vermede verilerin değeri artmaktadır. Veri tabanlı stratejik karar verme ve pazarlama analitiği, günümüzün pazarlama yöneticilerinin temel yetkinliklerini temsil eder.

Bu yüksek lisans programında, hızla değişen bir dünyada stratejik global pazarlama, dijital pazarlama, pazarlama analitiği, uluslararası iş ve değer yaratma konusunda uzmanlık geliştireceksiniz. Bu EPAS tarafından akredite edilmiş programın müfredat içeriği, güçlü kariyer oluşturma potansiyeli taşıyacak şekilde dikkatlice tasarlanmıştır.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Program, tasarım metodolojileri, iş süreci ve hizmet modelleme ve yeniden mühendislik, çalışma prensipleri ve bakım ve kalite güvence yaklaşımları dahil olmak üzere yazıl ... [+]

Yazılım geliştirme ve dijitalleşme modern toplumun ayrılmaz bir parçasıdır ve etrafımızdaki nesnelerden hemen hemen her şeyi iletişim kurduğumuz şekillere kadar şekillendirir.

Yazılım Mühendisliği ve Dijital Dönüşüm Yüksek Lisans Programı, yazılım ve dijital hizmetlerin tasarımı ve geliştirilmesi ve iş süreçlerinin dijital dönüşümü için gelişmiş bilgi ve uzmanlık geliştirmeye odaklanmaktadır.

Program, tasarım metodolojileri, iş süreci ve hizmet modelleme ve yeniden mühendislik, çalışma prensipleri ve bakım ve kalite güvence yaklaşımı dahil olmak üzere yazılım ve sistem geliştirme mühendislik ilkelerinin uygulanmasına yöneliktir.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LUT University

Yenilikler ve teknoloji, modern toplumun her alanında mevcut. Çalışmalarınız, yeni başlayanlardan büyük çok uluslu şirketlere kadar, teknolojik ve yenilikçi firmaların fa ... [+]

Günümüzün küresel iş dünyası, uluslararası bir zihniyetle ve yeteneklerin ve yeni teknolojilerin yönetiminin anlaşılmasıyla yetenekli mezunlar arıyor.

Dünya çapındaki çok uluslu şirketler ve yeni yenilikçi şirketler, küresel bir ortamda işletmeleri yönetebilen genç uzmanları arar.

Yenilikler ve teknoloji, modern toplumun her alanında mevcut. Çalışmalarınız, yeni başlayanlardan büyük çok uluslu şirketlere kadar, teknolojik ve yenilikçi firmaların farklı yönlerine odaklanacak.

Pazarlamadan ürün geliştirmeye, proje yönetiminden insan kaynağına kadar geniş bir yelpazede çeşitli rollerde etkili yöneticiler olmak için gerekli olan kavramlara maruz kalacaksınız.... [-]

Finlandiya Lappeenranta
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lappeenranta University of Technology
Address
Lappeenranta University of Technology Skinnarilankatu 34
53850 Lappeenranta, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 29 4462111