Tampere University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İnsan potansiyeli sınırsız.

Tampere University , Finlandiya'daki en multidisipliner üniversitelerden biridir. Neredeyse tüm uluslararası kabul görmüş çalışma alanları üniversitemizde temsil edilmektedir.

Vakıf temelli yeni Tampere University , eski Tampere University Teknoloji Tampere University ve Tampere University birleşmesidir. Tampere Üniversitesi ilk kez 1925 yılında, Tampere University Teknoloji Tampere University ile 1965 yılında kurulmuştur. Bu nedenle, Tampere University üniversite öğrencilerini yetiştirmede on yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

İngilizce'de 30'un üzerinde Yüksek Lisans Programı

Tampere University , tamamen İngilizce olarak yürütülen çok çeşitli yüksek lisans programları sunmaktadır.

Geleceği şekillendiriyoruz - insanları anlayan, teknolojik fırsatları belirleyen ve mezuniyet sonrası işbirliği kültürüne alışmış bireyler.

Öğrenciler, çalışmalarını esnek bir şekilde planlayabilir ve hedef süre içinde tamamlayabilirler. Çalışmalarının ilerleyişi ve becerilerinin seviyesi hakkında güncel bilgilere erişebilirler. Doktora eğitimi ve araştırma kariyerleri akademik mükemmellik için temel sağlar.

Her derece dijitalleşme, uluslararasılık, iletişim becerileri, girişimcilik ve sürdürülebilir kalkınma ile ilgili ortak tematik öğrenme çıktılarını içerir.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

Üniversitede Araştırma

Tampere University araştırmalar özellikle teknoloji, sağlık ve toplumla ilgili konulara odaklanmaktadır. Topluluğumuzda çok sayıda araştırma grubu ve ağı faaliyet göstermekte olup örgütsel sınırlar boyunca çok disiplinli ve çeşitli çalışmalar yürütmektedir.

Ekselans Merkezlerimizde (CoE) yapılan araştırmalar oyun kültürü çalışmalarından tümör genetiğine kadar uzanıyor.

Araştırma, geliştirme ve inovasyon konusundaki misyonlarımız, adil ve katılımcı bir toplum oluşturmak, nüfusun tüm kesimleri için sağlığı ve refahı teşvik etmek, verimli ve güvenli ortamlar oluşturmak ve sosyal sorumluluğa kargaşada saygı gösterilmesini sağlamak dijitalleşme ve işin dönüşümünden kaynaklanıyor.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 127720_Tampere_DSC3654.jpg

Kampüs hayatı

Tampere aktif öğrenci hayatıyla tanınır. Öğrenciler birçok kültürel etkinliğe katılırlar, etkinlikler düzenlerler ve genel olarak tekerlekleri hareket ettirirler. Tampere'de 40.000'e yakın öğrenci var ve varlığını kesinlikle hissettiriyor! Tampere okumak için mükemmel bir şehir ve Tampere'de yaşayan neredeyse beşinci kişi bir öğrenci. Birçok ulusal ankete göre, Tampere Finlandiya'da yaşamak ve okumak için en popüler şehir.

Kampüslerimiz üç farklı yerde hizmetler ve esnek alanlar sunmaktadır: City Center, Kauppi ve Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

Konumlar

Tampere

Address
Tampere, Finlandiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA
MSc