University of Helsinki

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Helsinki tamamen İngilizce olarak öğretilen çok çeşitli Yüksek Lisans Programları sunmaktadır. Programlarımızın kapsamı, iki yıllık tam zamanlı çalışma ile tamamlanan 120 AKTS kredisidir. Tüm programlar üniversite eğitimini düzenleyen ulusal mevzuata uygundur ve bu nedenle dünya çapında tanınmaktadır.

Avrupa'nın en iyi multidisipliner araştırma üniversitelerinden biri

University of Helsinki Avrupa'nın araştırma alanında uzmanlaşan önde gelen üniversitelerinden biridir. Oxford ve Cambridge gibi üniversiteleri içeren Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği'nin kurucu üyesidir. Üniversite, yüksek kaliteli öğretimi, araştırması ve yeniliği ile uluslararası üne sahiptir. Uluslararası sıralamalar sürekli University of Helsinki Avrupa'nın en iyi 20 üniversitesine yerleştirmektedir.

University of Helsinki temel gücü, bilimsel araştırmalar ve bunlardan türetilen öğretiler olarak kabul edilir, çünkü öğretimin araştırmayla yakından bağlantılı olduğuna inanırız. Bu bizim felsefemize yansıdı: “tüm öğretmenler araştırmacılar ve tüm araştırmacılar öğretiyor”.

Konumlar

Helsinki

University of Helsinki

Address
Helsinki, Finlandiya
Telefon
+358 9 1911

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA
MSc