École de Condé

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paris kampüs Champ de Mars yakın hareketli bir bölgesinde yer Cambronne birkaç adım uzaklıkta yer almaktadır.

Condé Paris Okulu, grafik sanatlar ve el sanatları ince tasarımı adanmış 6.300 m² kaplar. Kutup tasarım ve grafik sanat ve el sanatları merkezi 6.300 m² toplam alana sahip, birbirine yürüme mesafesinde iki ayrı binalarda yer almaktadır. Eğitim tasarımı ve grafik sanatlar okulu olan Cambronne Caddesi, bina tamamen 2014 yılında yenilenmiştir. Kendi sınıfında en modern biridir. Kampüste ayrıca Parfüm Enstitüsü Conde Okulu ortağı kurumu evler.

Bu Paris'in merkezinde oluşturmaya adanmış özel yükseköğretim kurumlarının geniş kümesinin bir toplamıdır.

Paris'te incelenmesi

Paris'te okuyan dünyanın en dinamik ekonomik ve kültürel merkezinde bir canlı öğrenci yaşamı seçmektir. Bu günlük sürtünme yaratarak ve yaratıcılık çok kültürlü bir ortam özü kaynağı keyfini edilir.

Paris moda, tasarım, sanat ve yaratıcılık ile ilgili olayların ritim. Condé Okulu Tasarımcının günler ve tasarım ve yaratılış ile ilgili diğer etkinliklere katılır Öğrenciler atmosfere doğrudan yarar.

Yaşam ve Paris'te okuyan da merkezi konumu nedeniyle okula kolayca erişilebilir kentin olağanüstü kültürel potansiyelini tadını çıkarın. Müzeler, galeriler, sergi alanları sayılamayacak kadar çoktur. Onların düzenli katılım eğitim programı belirleyici bir avantaj. Son olarak, Paris'te öğrenim yaratıcı endüstrilerde istihdam benzersiz bir kaynağına yakın olmaktır. 363.000 iş bu alanda kaydedilen ile Paris Londra ve en büyük dünya başkentlerinde yanı sıra yaptım.

Konumlar

Lyon

Address
7-9 rue Cambronne
75015 Lyon, Auvergne-Rhone-Alpes, Fransa

Lyon

Address
23, rue Camille Roy
69007 Lyon, Auvergne-Rhone-Alpes, Fransa

Nancy

Address
64, rue Marquette
54000 Nancy, Grand Est, Fransa

Güzel

Address
6, avenue Désambrois
06000 Güzel, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa

bordo şarabı

Address
8, rue du gén. de Cheyron
33100 bordo şarabı, Nouvelle-Aquitaine, Fransa

Torino

Address
5 Via Pisa, 10152
Torino, dağ eteği, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin