The American Business School of Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paris Amerikan Business School Amerikan eğitim sistemine dayalı bir müfredat sunuyor.

Program itiraf: Fransız lise mezunu ve uluslararası müfredatı takip etmek isteyen öğrencilerin, istediğiniz Uluslararası öğrenciler Paris'te bir Amerikalı müfredatı takip etmek.

En iyi Amerikan ve Fransız uygulamalardan yararlanın

Yüksek etkili öğretim yöntemleri

"ABD üniversiteleri ile işbirliği içinde, American Business School Paris dünya çapında tanınan Amerikan yüksek eğitim sistemi, benimsemiştir.

işletme okulu size kişiliği, bağımsızlık ve inisiyatif duygusunu geliştirmeye olanak sağlayan bir müfredat dışı program ile interaktif proje tabanlı öğretim birleştirir.

stajlar - - Seminer - bireysel koçluk her iki dünyanın en iyi alın: İşyerinde içine geçişi kolaylaştırmak için, Amerikan Business School Paris aynı zamanda Fransız iyi eğitim uygulamaları benimsemiştir! Paris Amerikan Business School katılmak "Fady Fadel, Doktora ., Dekan

Misyonumuz

Paris Amerikan Business School, uluslararası düşünmek inisiyatif ve çok kültürlü ekipler üzerinde çalışabilirsiniz geleceğin iş liderlerinin olma öğrencileri yetiştirmektir. Okul sürekli akademik standartlarını iyileştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin saygı ve hoşgörü çeşitlilik, hem de sosyal sorumluluk bilinci aşılamak olacaktır. Okul aynı zamanda tüm kişisel ve mesleki kararlar etik standartları uygulamak öğrencileri teşvik edecektir.

Konumlar

Paris

Address
American Business School Paris - 12 rue Alexandre Parodi
75010 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin