The American University of Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paris Amerikan Üniversitesi (AUP)

Hızlanan değişim ve sürekli değişen, kişisel, kültürel ve ekonomik bağlantıların norm bir dünyada, herkesin en azından bir yabancı bazen-olduğunu.

Bugünün dünyası başka bir kişinin gördüğü gibi biz o kişinin fikirleri ve bakış açıları ile katılmıyorum bile, dünyayı görmek için yeteneğimizi gerektirir. Biz dünyanın yeterli bilgiye sahip olmalı ve kendimizi mesleki ve sosyal ortamlarda çeşitli etkin çalışması için. Biz kendi konfor bölgesi kenarında konforlu yaşam olmalıdır.

Ve sadece dünya biz kendi emellerini takip edebilir evde olmanın o konfor-o duygu geçer, kendi idealleri ilerletmek, kendi nedenlerini destek vermekteyiz.


Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birinde Amerikan tarzı eğitim

AUP uluslararası ve disiplinler arası eğitim alanında başarılı bir deney kendisidir. KKS Amerikan üniversite modeli küçük, tartışma tabanlı sınıfların tüm iyi unsurları bir araya getiriyor; öğrenciler ve öğretim üyeleri arasında ortak bir ilişki; Eleştirel düşünme ve net iletişim-ile dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan, kültürel, sosyal ve mesleki fırsatlara özel bir önem vermektedir.

Bizimki nişan, küresel vatandaşlık ve toplumun bir akademik kültürü olduğunu. Biz bağımlılığın bir dünya için hem bağlılık eleştirel anlamda öğrenci ve öğretim yılında teşvik etmeye olarak misyonumuz ve değerlerimiz bu yansıtmaktadır.


Mükemmellik için uluslararası bir üne

KKS'DE kimlik bilgileri suçlanamaz bulunmaktadır. Biz Kolejler ve Okullar Orta Amerika Derneği tarafından akredite edilmiştir. Öğretim üyelerimiz dünyanın en iyi üniversitelerinden bazılarının dolu. Ve biz Oxford Üniversitesi, Université de Paris Sorbonne ve New York'un New School'da gibi prestijli kurumlar ile özel akademik ortaklıklar meşgul.

1962 yılında kuruluşundan bu yana, çok dilli, çok kültürlü bir öğrenme ortamı sağlamıştır. Ünlü yenilikçi, disiplinler arası araştırma için küresel bir merkez olarak, dünya çapında toplumlarda sorumlu aktörlerin, sivil toplum ve ülke olarak yerlerini alıyorlar küresel vatandaşları eğitmek.


Mezunlar dünya değişiyor kariyer içine hayat değiştiren eğitim dönüm

KKS bizimki dünyanın en gerçekten küresel mezunlar ağlardan biri haline 141 ülkede 15.000 'den fazla mezun vermiştir. Peki bizim öğrencilerimizin yüzde 90'ı istihdam edilmektedir ya da mezuniyet altı ay içinde lisans okulda. Ve birçok Ticaret Kuveyt Bank, BASF, Almanya'da, Fransa'da Jane Goodall Tanzanya Enstitüsü, Google, İsveç Merkez Partisi ve ABD Enerji Bakanlığı gibi çeşitli kurumlarda liderlik pozisyonlarına için gitti.


Daha fazla bilgi edinin ve-bize katılın

KKS'ye Tarihimizin ve akademik programları hakkında daha fazla gerçekleri öğrenmek için web sitemizi keşfetmek ve Paris'te dinamik uluslararası topluluğuna katılmak sizi bekliyor heyecan verici olanakları tanımak için davet ediyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Görmek Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri » Görmek Fen Bilimleri Lisans Eğitimleri »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Diplomasi ve Uluslararası Hukukta Sanat Ustası

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Fransa Paris

AUP Diplomasi ve Uluslararası Hukukta 'ın Masters Eğer uluslararası hukuk, diplomasi ve uluslararası savunma alanında kariyer için gerekli temel bilgi ve pratik becerileri hem elde sağlayacaktır. Program gerçek dünya bağlamlarında karmaşık diplomatik ve uluslararası yasal konular hakkında eleştirel düşünmenizi sağlar. [+]

KAMU LİDERLİĞİ İÇİN HAZIRLIK

Diplomasi ve Uluslararası Hukuktaki bu yüksek derecede rekabetçi bir yıllık MA, Oxford Üniversitesi'nin Uluslararası İnsan Hakları Hukuku'ndaki yaz sertifikası programı ile ortaklaşa disiplinler arası bir derece sunmaktadır. Program sayesinde, uluslararası hukuk, diplomasi ve uluslararası savunuculukta kariyer için gerekli olan temel bilgi ve pratik becerileri edineceksiniz.

Program gerçek dünya bağlamlarında karmaşık diplomatik ve uluslararası yasal konular hakkında eleştirel düşünmenizi sağlar. Teoriyi pratiğe dökerek, “devletler küresel işbirliğini teşvik eden uluslararası kurumlara neden katılmaktadır?” Veya “devletler ve kurumlar ne zaman etkileşim kuracaklar?” Gibi dünya çapındaki kamu ve sivil toplum kuruluşlarının karşılaştığı bazı önemli soruları ele alacaksınız. İşbirliği bozuluyor ve çatışıyor mu? ”... [-]


Global İletişimde Ma

Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Fransa Paris

Küresel İletişimde Sanat Ustası (MAGC), uzman iletişim profesyonelleri ve akademisyenler üreten disiplinler arası, hibrit bir akademik programdır. Alanlarında entelektüel ve profesyonel liderlerden oluşan uluslararası bir fakülte tarafından verilen program, kariyerindeki gelecekteki başarılara bir Pathway bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. [+]

Global Communications'da MA, uzman iletişim profesyonelleri ve akademisyenler üreten disiplinler arası, hibrit bir akademik programdır. Alanlarında entelektüel ve profesyonel liderlerden oluşan uluslararası bir fakülte tarafından verilen program, kariyerindeki gelecekteki başarılara bir Pathway bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

AĞA BAĞLAYIN: TEORİ VE UYGULAMA

Müfredatımız her zaman ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak için uyarlanmaktadır. Öğrencileri çok çeşitli ilgi alanlarıyla karşılarız ve aşağıdaki konularda uzman akademik ve uygulamalı eğitim sağlar:

İletişim Kuramı - alanın gelişmesinden ve onun ana kavramlarından ve küreselleşmiş bir dünyada son tartışmalara ve zorluklara yönelik tartışmalardanDijital Medya Teknolojileri - İnternet'in yükselen ve vaat edilen sosyal medya ve her yerde bulunan bilgi işlem aygıtlarına kadarKüresel Medya ve Medya Sistemleri - sahiplik, kontrol, etki ve yenilik yapıları hakkında karşılaştırmalı bilgi üretmekGörsel Kültür - görüntülerin ve ekranların çok yönlülüğünü ve görünüşünü araştırmakYaratıcı Endüstriler - reklam ve ürün ve hizmetlerin markalaştırılmasında artan rolü ve fikirleri ve değerleri teşvik etme ve bozmaGazetecilik ve Halkla İlişkiler - dikkat tabanlı bir dijital ekonomide zorlayıcı içerik üretme ve paylaşma zorlukları ve fırsatları dahilModa ve Materyal Kültürü - hızla değişen bir endüstride lüksten sürdürülebilirliğe ve tüketici toplumunda ve ötesinde geniş kapsamlı tüketim pratikleriKültürel Farklılık ve Kültürel Çeşitlilik - uygulamalar, politikalar ve organizasyonlar dahil olmak üzere, değişen uygulamalara ve küresel iletişim politikasına olan karmaşık ilişkileri.Aktivizm ve Savunuculuk - yeni politik bahisler ve paydaşlar ve dönüştürücü teknolojilerle dolu bir dünyadaÖĞRENMEYE ULUSLARARASI BİR YAKLAŞIM... [-]

Uluslararası İlişkiler MA

Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Fransa Paris + 1 daha

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (MIN) Paris'in çok kültürlü boyutlarından ve uluslararası ekonomi, politika ve sosyal konulardaki merkezi rolünden tam anlamıyla yararlanmaktadır. Programın entelektüel ve teorik ustalık dengesi, uygulamalı, proje tabanlı öğrenme ile başarılı bir uluslararası kariyere hazırlanır. [+]

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı, Paris'in uluslararası ekonomi, politika ve sosyal konulardaki merkezi rolünden tam anlamıyla yararlanmanızı sağlar. Bu program sayesinde, titiz kurs ve profesyonel modülleri staj, tez araştırması için saha çalışması ve tez çalışması için durum çalışması yöntemleri ile tamamlama fırsatına sahip olacak.

Fakültemiz ve çalışanlarımız, öğrencilerimizle birebir entelektüel rehberlik ve dünyadaki fark yaratmalarını sağlayan destek sağlamak için yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Uluslararası İlişkiler MA sağlar:

-Fransa'da bir Amerikan yüksek lisans derecesi kazanma fırsatı

- Uluslararası ilişkiler, uyuşmazlık çözümü ve sivil toplum gelişiminin pratik ve teorik bilgisinin karışımı... [-]


MSc

Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Fransa Paris

Kariyerinizi yönetim ile ilgili bir alana dönüştürmek istiyorsanız, Uluslararası Yönetim derece programında MSc, yönetim ve bilgi birikiminizi geliştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Uluslararası Yönetimde Msc, günümüzün iş ve organizasyonlarının faaliyet gösterdiği karmaşık ulusal, kültürel ve sosyo-ekonomik bağlamlarda ilerlemenizi sağlayan gelişmiş beceriler sağlayan esnek ancak yapılandırılmış bir lisans programıdır. [+]

Yönetimde bir sonraki kariyer adımınız, iyi hazırlanmış olmanız durumunda size eşsiz fırsatlar sunacak olan uluslararası bir profesyonel ortam için sizi donatmalıdır. Kariyerinizi yönetim ile ilgili bir alana dönüştürmek istiyorsanız, Uluslararası Yönetim Yüksek Lisans Programı, tüm bunları içeren karmaşık ulusal, kültürel ve sosyo-ekonomik bağlamlarda ilerlemek için size gelişmiş beceriler sağlayan esnek ancak yapılandırılmış bir lisans programıdır. Bugünün iş ve diğer örgütleri çalışır.

Samimi, uluslararası öğrenme ortamımızda yönetim becerilerini geliştirmek

Derecesi, yönetim odaklı bir kariyere ya da yönetim ile ilgili bir alana ya da bir sonraki yönetim kademesine geçiş yapmak isteyen orta-kariyer profesyonellerine ilgi duyan yeni mezunların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bir liberal sanat veya insanlık geçmişinden bir iş ya da yönetim odağına geçiş yapmak isterseniz, programın idealini de bulacaksınız.... [-]


Videolar

The American University of Paris Campus Tour

AUP

Ecole de Guerre Practicum in the MA in International Affairs program

Branding Place Practicum in Iceland

İletişim

The American University of Paris

Adres 5 boulevard de La Tour-Maubourg
75007 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi http://www.aup.edu/
Telefon +33 1 40 62 07 20