Agrocampus Ouest

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fransız Tarım, Gıda, Bahçıvanlık ve Peyzaj Bilimleri Okulu ( Agrocampus Ouest ), Ulusal Tarım, Gıda ve Çevre Yüksek Öğretim Enstitüsü'nün "Insitut Agro" adı verilen bir iç okuludur.

Ulusal Tarım, Gıda ve Çevre Yüksek Öğretim Enstitüsü veya "Institut Agro", 1 Ocak 2020'de 2 mevcut Yüksek Öğrenim Tarım Kurumunu birleştirerek kuruldu: Agrocampus Ouest (AO) ve Montpellier SupAgro (MSA).

Yeni oluşturulan Enstitü, Fransa'ya gıda, tarım ve çevreye odaklanan, üniversite düzeyinde lider bir kurum sağlamak için tasarlanmıştır. Üç temel amacı vardır: öğrencileri eğitmek, akademik ve uygulamalı araştırma yapmak ve bilgiyi topluma aktarmak.

Enstitü, sistematik bir yaklaşımla dünyanın toplumsal ve çevresel zorluklarını ele almak için her yıl 3.750'den fazla ziraat mühendisi, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencisini 5 kampüsünde eğitmektedir. 36 araştırma biriminde çalışan 210 araştırma öğretim görevlisi istihdam etmektedir. Uygulamalı yaklaşıma sahip özel bir Uluslararası Ekip, akademisyenler ve araştırmacılarla birlikte çalışır.

Konumlar

Rennes

Address
Rue de Saint-Brieuc,65
35000 Rennes, Brittany, Fransa

Angers

Address
Rue André le Notre,2
49000 Angers, Loire de öder, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: