Autograf

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1982 yılında kurulan ve Paris, Autograf, Grafik Tasarım, Dijital, Dizayn Uzay ve oyun alanlarında tarihsel okulun 20. bölgesinin merkezinde yer alan, teklifler eğitim valide veya derece durumunu tanınan devlet. Okul insan ölçeği, her öğretmen ve öğretim ekibi tarafından bireyselleştirilmiş destek alır.

Autograf ışık ve 400 öğrenci yerleştirmek için geleneksel derslik, atölye odaları ve bilgisayar odaları da dahil olmak üzere 2000 metrekare geniş tesislerinde, tadını çıkarın.

yüz elliyi aşkın makineleri kullanılabilir, öğrenciler araştırmaya göre Mac veya PC yazılımı çalışır. fiber optik Autograf özellikleri, wifi okul genelinde mevcuttur.

Öğrenciler düzenli olarak öğle yemeği, konuşma ya da iş ücretsiz giriş imkanı mikrodalga fırın ve bilgisayar istasyonları ile kafeterya, keyifli bir alanda buluşuyor.

işlerini yazdırmak için, öğrenciler yazıcı ve fotokopi makineleri kendini servisini kullanmak. farklı medya türleri daha büyük boyutları için, hatta profesyonel bir izleyici var.

Profesörler Autograf, tüm profesyoneller, iş ve dünya çapında Fransa ve öğretmenlik.

Autograf yurtdışında geziler, inceleme gezileri, eğitim kursları, konferanslar ve atölye çalışmaları Fransa'da ve (Japonya, Kanada, Çin, Meksika, İspanya, ...) düzenlemektedir. Öğrenciler başka bir ülkede kendi çalışmalarının bir kısmını üstlenmek için o da mümkündür.

Profesyonel bir dünya açılması

Kuruluşundan bu yana Autograf, öğrencilerine staj ve mesleki eklemeler için geniş olanaklar sunmak için sağlayan iş ortakları geniş bir ağ ile yakın bağları sürdürmek. Her öğrenci takip ve arama işinde desteklenen, kendisine yapılan teklifi değil, aynı zamanda araştırma araçları (özgeçmiş, yaratıcı portföy, görüşmeler için hazırlık, vb) uygulanması için yardım kişiselleştirilmiş.

Tasarım içerisinde

Autograf tarafından tanınan uygulamalı sanat, BTS (devlet diploması), sertifikalı başlıklar halinde, yabancı öğrenciler için bir yükseltme bir yıldan beş yıla kursları, uluslararası hazırlık sınıfları (FLE FLE Sanat ve Tasarım) sunmaktadır seviyede I (RNCP) ve Uluslararası kimlik devlet:

 • Sanat FLE (Fransızca yabancı dil + Resimler)
 • Tasarım FLE (Fransızca yabancı dil + Tasarım)
 • Uygulamalı Sanatlar yenileme (Manaa)
 • BTS Grafik Tasarım İletişim ve Medya yazdırma seçeneği
 • BTS seçeneği Grafik Tasarım Dijital İletişim ve Medya
 • BTS Mekan Tasarımı
 • Lisans Grafik Tasarım
 • Sayısal Tasarım Lisans
 • Tasarım Space Lisans
 • Lisans Video Oyunu Sanat
 • Lisans Küresel Tasarım Yöneticisi
 • Grafik Tasarım Sanat Yönetmeni Master
 • Dijital Sanat Direktörü Tasarım Master
 • Usta Tasarımcı İç Mimar
 • video oyun oluşturulmasında Sanat Yönetmeni Master

Daha fazla Autograf : Manaa ve BTS 3 yıl boyunca, sizin devlet diploma BTS (BAC + 2), doğrudan Master eğitiminize devam izin veren bir lisans derecesi (BAC + 3), hazırlanmasında paralel olarak göndermek.

tanık

Jules Pratat Sanat Yönetmeni aşırı Muse ve eski öğrencisiautograf.

"Ben ilk seçeneği Autograf BTS Grafik Tasarım yazılı medya gitti ve atmosfer benim okul boyunca büyük oldu. Ben büyük bir tasarım stüdyosu kursları biz ticaret için gerçek bir uyanış vardı nerede, biz yapabileceği, bizim yaratıcılık gelişmiş olduğu gözden hatırlıyorum var.

Grafik Tasarım Master Sanat yönetmeni gitti benim Lisans benim BTS kez ve unhooked ben değişmesinde işin ve teşekkür içine almak istedim, ben ilk, ilginç bir pozisyon buldu bir ajans Ben yardımcısı sanat yönetmeni oldu Kafein ajansı, içinde ikinci yılında sonra koşuyordu nerede operasyonel pazarlama konusunda uzmanlaşmış, ve.

Ben fotoğrafçılık dünyasını yaklaştı nerede bu deneyimlerden sonra, ben W & Cie ajansı için çalıştı. Bu iki yıl boyunca, ben küresel bir kampanya için fotoğraf çekimleri ve reklam yönetmenliği böylece Amundi marka topraklarında çalışmak ve şansı vardı.

Bugün ajansı Extreme Muse, böyle Ulysse Nardin (İsviçreli saatçi), Samsung, Nespresso, LVMH, kering olarak lüks bütçeleri için çalışmak bir sanat yönetmeni değilim ... Ben fikirler tasarımcı bir iş yapmak kim külot hazırlanması ve rötuş ve fotoğraf montajlanmasında ulaşılmasına çekimleri yönünde yoluyla fotoğrafçılar ve evrenin arıyor gider. "

Autograf - 2016 Açık Kapı Günü

Geçen Autograf açık evlerde öğrencilerin eserlerinin sergisi gösteren video.

İngilizce Daha fazla bilgi: http://autograf-design.com/en/

Konumlar

Paris

Autograf

Address
35 rue Saint Blaise
75020 Paris
FRANCE

Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 43 70 00 22

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin