Burgundy School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1899 yılında kurulan Burgundy School of Business , ulusal ve uluslararası akreditasyonlara saygı duyulan uluslararası lider bir öğretim ve araştırma okuludur: AACSB ve EQUIS.

BSB , lisans düzeyinden lisans düzeyine, geniş bir uzmanlık alanıyla üst düzey yönetim programları sunmaktadır.

Sıralamalarımız uzmanlığımızı onaylamaktadır:

  • Çift akreditasyonuyla dünyanın en iyi% 1 Business Schools'a ait: AACSB ve EQUIS
  • Dünyadaki en iyi 77. Yüksek Lisans - Financial Times, 2018.
  • Fransa'daki En İyi 6 Lisans - L'Etudiant, 2018.
  • Fransa'da Kültür Yönetimi 1. İhtisas Master -Eduniversal 20178.
  • Fransa'da Şarap Yönetimi 1. İhtisas Master (dünyada 3.) -Eduniversal 2018.
  • En iyi 15 en iyi Fransız İşletme Okulu - Fransız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış, sertifikalı İş Okulları için ulusal sıralama, 2018.

BSB , Şarap Okulu ile şarap yönetimindeki uzmanlığını da vurgulamaktadır.


Fakat biz sadece bir ticaret okulundan çok daha fazlasına sahibiz. Öğrenci odaklı özel ve farklı bir modele inanıyoruz, bu yüzden üstün bir eğitim fikrini somutlaştırıyoruz.

Öğrencileri belirli bir düşünme biçimine kavuşturmak istemiyoruz: mesleğimiz, onlara kendi kişisel ve mesleki kimliğini oluşturmak için kullanılan tüm araçları vermektir. Açık fikirlilik ve girişimci ruhu geliştirirken, bu alternatif okul modelini canlı tutuyoruz. Bu, aynı zamanda, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri farklı profillerle karşılamaktan gurur duyuyoruz: Karışıklığın ve çeşitliliğin en iyi yenilik, yaratıcılık ve performansı sunduğuna eminiz.

Fakültemiz 78 daimi öğretmen ve 350 uzman konuşmacı ile kalifiye olmuştur. Öğretmenlerimizin% 36'sı yurtdışında olup, kampüsümüz öğrencilerde 66 farklı millet ile çok kültürlülüğe sahiptir ve bu da uluslararası alanda güçlü bir deneyim sunmaktadır.

Sonunda, uluslararası öğrencilerin Fransız yaşam biçimiyle bütünleşmelerine yardımcı olmak için özel bir sunucu var: istasyon, konaklama, şehir ve bölge ziyaretleri, evrak atma, ücretsiz atölye çalışmaları ...

Desteğimiz: Dersler küçük gruplar halinde verilir: Sınıf başına 20 ila 40 öğrenci sadece öğrenciye en iyi doğrudan yaklaşımı sunarlar. Bizim için, öğrencilerimizi tanımak onları mümkün olan en iyi şekilde desteklemenin anahtarıdır.

Yenilikçi pedagoji: Grup çalışması, sözlü sunumlar, şirket sorunları, iş projeleri, iş oyunları, şirket oluşturma, danışmanlık misyonları, işe yerleştirme ...

Gelin ve Burgundy'de bize katılın!

Hırsımız farklı yöneticileri ve girişimcileri eğitmektir.

BİZ BSB !

Konumlar

Dijon

ESC Dijon Bourgogne

Address
29 Rue Sambin
21000 Dijon, Bourgogne-Franche-Comté, Fransa
Telefon
+33 3 80 72 59 00

Lyon

Address
Campus Lyon Immeuble Milky Way 42 Cours Suchet
69002 Lyon, Auvergne-Rhone-Alpes, Fransa
Telefon
+33 428 297 720

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited